Kontakty

pracovisko  Košice

Technická inšpekcia, a.s.
Južná trieda 95,
040 01 Košice

Email   tiko@tisr.sk

Podateľňa pre žiadosti,
evidencia spisov

055 / 7208 114

Email   podajtiko@tisr.sk

FAX podateľňa
055 / 7028 124

FAX  DOK/STA
055 / 7028 125

 

Riaditeľ pracoviska 

Meno
Funkcia
Telefón
Mobil
Email
Zádoriová Jarmila, Mgr. riaditeľ pracoviska 055 / 7208 103 0917 475 111 zadoriova@tisr.sk
Lengyelová Pavlína sekretárka RP  055 / 7208 108   lengyelova@tisr.sk

Oddelenie inšpektorov I.

Meno
Funkcia
Telefón
Mobil
Email
Bolcsházy Jozef, Ing. vedúci odd. (PZ) 055 / 7208 113 0905 808 017 bolcshazy@tisr.sk
Ondira Jozef, Ing. inšpektor TZ 055 / 7208 109 0905 808 028 ondira@tisr.sk
Radačovský Slavomír, Ing. inšpektor TZ 055 / 7208 101 0905 808 032 radacovsky@tisr.sk
Grodný Slavomír, Ing. inšpektor TZ 055 / 7208 135 0905 808 137 grodny@tisr.sk
Radačovský Branislav, Ing. inšpektor TZ 055 / 7208 135 0905 808 019 branislav.radacovsky@tisr.sk
Jakcsi František, Ing. inšpektor PZ 055 / 7208 134 0905 808 024 jakcsi@tisr.sk
Sučíková Natália, Ing. inšpektor PZ 055 / 7208 134 0908 973 020 sucikova@tisr.sk
Dzureň Peter, Bc. inšpektor PZ 055 / 7208 134 0905 808 367 dzuren@tisr.sk

Oddelenie inšpektorov II.

Meno
Funkcia
Telefón
Mobil
Email
Kozák Jozef, Ing. vedúci odd. (EZ) 055 / 7208 122 0905 808 018 kozak@tisr.sk
Hreha Rastislav, Ing. inšpektor EZ 055 / 7208 119 0905 808 031 hreha@tisr.sk
Mikolaj Ján, Ing. inšpektor EZ 055 / 7208 119 0905 808 035 mikolaj@tisr.sk
Guzi Ľubomír, Ing. inšpektor EZ 055 / 7208 126 0905 808 026 guzi@tisr.sk
Mazurek Martin, Ing. inšpektor EZ 055 / 7208 126 0905 906 519 mazurek@tisr.sk
Kocian Kamil, Bc. inšpektor EZ 055 / 7208 119 0905 906 518 kocian@tisr.sk
Javorský Jozef, Ing. inšpektor STR 055 / 7208 121 0915 785 989 javorsky@tisr.sk
Alezár Marian, Ing. inšpektor ZZ 055 / 7208 139 0905 808 034 alezar@tisr.sk
Hrabčák Miroslav, Ing. inšpektor ZZ 055 / 7208 139 0905 808 027 hrabcak@tisr.sk
Hanzel Igor, Ing. inšpektor ZZ 055 / 7208 139 0905 808 029 hanzel@tisr.sk
Hanzel Tomáš, Ing. inšpektor ZZ 055 / 7208 140 0905 797 938 hanzeltomas@tisr.sk
Mikoláš Miroslav, Ing. inšpektor ZZ 055 / 7208 117 0905 906 511 mikolas@tisr.sk

Dokumentácia stavieb

Meno
Funkcia
Telefón
Mobil
Email
Krišková Gabriela, Ing. inšpektor DOK/STA 055 / 7208 130 0905 906 517 kriskova@tisr.sk
Matvejová Jana, Ing. inšpektor DOK/STA 055 / 7208 131   matvejova@tisr.sk

Operačný manažment

Meno
Funkcia
Telefón
Mobil
Email
Patlevičová Zdenka, Ing. vedúca EOO 055 / 7208 128 0905 808 002 patlevicova@tisr.sk
Hercegová Ľubov fakturant 055 / 7208 106   hercegova@tisr.sk
Kandráčová Oľga podateľňa 055 / 7208 114   kandracova@tisr.sk
Turianska Mária referent, VTZ 055 / 7208 115   turianska@tisr.sk
Chomová Marta referent 055 / 7208 104   chomova@tisr.sk
Majerčíková Monika Ing. referent 055 / 7208 111   majercikova@tisr.sk