Zákaznícky servis

2017

2016

Druh VTZ
(TZ-ZZ-EZ-PZ)
Činnosť na VTZ (S-A-E-P-O-K-OZZ-OPZ-E21-E22-E23) Celé evidenčné číslo vydaného certifikátu  Priezvisko Meno titul Ulica, číslo PSČ Mesto
EZ P 001/1/2016-EZ-P-E2-A,B1 Repka Ján Ing. Bazovského 12 84101 Bratislava
EZ P 002/1/2016-EZ-P-E1.0-A,B Ralbovský Milan Ing. Azovská 1 82108 Bratislava
EZ P 003/1/2016-EZ-P-E2-A Mihalovič Juraj Ing. Topoľčianska 31 85105 Bratislava
EZ P 004/1/2016-EZ-P-E2-A Repka Jaroslav   Janotova 2C 84104 Bratislava
ZZ OZZ 005/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Bury Ján   Fačkov 135 013 15 Fačkov
EZ P 006/1/2016-EZ-P-E2,A  Puss  Tibor Ing. Čerešňová 276 930 41 Kvetoslavov 
ZZ A 007/1/2016-ZZ-A-Bd3,i  Matušica Jaroslav Ing. Fraňa Kráľa 1276/15 926 01 Sereď 
EZ P 008/1/2016-EZ-P-E2-A Baláž Ivan   V. Benedikta 16/7 971 01 Prievidza 
EZ P 009/1/2016-EZ-P-E2-A Sabol Jozef Ing. Hrachová 69/B 821 05 Bratislava
ZZ A 010/1/2016-ZZ-A-Bf Matušica Jaroslav Ing. Fraňa Kráľa 1276/15 926 01 Sereď 
EZ E23 011/1/2016-EZ-E23-E1-A Mašeja Marián Ing. Starhradská 12 851 05 Bratislava
EZ E23 012/1/2016-EZ-E23-E1-A Ziškay  Tomáš   Suvorovova 20 902 01 Pezinok
EZ P 013/1/2016-EZ-P-E2-A,B Gajdár Jozef   Holíčska 13 851 05 Bratislava
EZ E 014/1/2016-EZ-E-E1-A Tomáň Martin Ing. Stankovany 5 03492 Stankovany
EZ E 015/1/2016-EZ-E-E1-A Domorák Peter   Novackého 564/8 841 04 Bratislava
ZZ A 016/1/2016-ZZ-A-Ak,Bd4 Slovák Marek   Bystrická 16 902 01 Pezinok
ZZ OZZ 017/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Podhradský Martin   Zelená 15 915 01 Nové Mesto n/Váhom
TZ OTZ 018/1/2016-TZ-K-Ba-V Ertl Marek   Homolová 2163/8 841 02 Bratislava
EZ P 019/1/2016-EZ-P-E2-A Stoličný Ondrej   Alžbetin Dvor 67 900 42 Miloslavov 
ZZ OZZ 020/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Iuras Ioan   Vrádište 55 908 49 Vrádište
EZ P 021/1/2016-EZ-P-E2-A,B Kabele Rastislav    Jána Stanislava 53 841 05 Bratislava
ZZ OZZ 022/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Mikulík Štefan   Štiavnik 1130 013 55 Štiavnik
ZZ OZZ 023/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Kouřilová Iveta    Karpatská 26 811 05 Bratislava
ZZ OZZ 024/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Majer Ján   Bardejovská 1720/1 060 01 Kežmarok
ZZ OZZ 025/1/2016-ZZ-OZZ-Ab  Gireth Denis    Ožvoldíkova 10 841 02 Bratislava
ZZ OZZ 026/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Vavrinec  Jozef    Čajkovského 2809/3 917 08 Trnava 
EZ P 027/1/2016-EZ-P-E1-A,B  Danihel Vladimír Ing. Špitálska 43 811 08 Bratislava
EZ P 028/1/2016-EZ-P-E1-A,B  Pancák Tomáš    Triblavinská 19 900 25 Chorvátsky Grob 
EZ P 029/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Vitkovský Dušan   Smolenická 10 851 05 Bratislava
EZ P 030/1/2016-EZ-P-E2-A,B Straňák Tomáš Ing. Hájske 184 951 33 Hájske 
EZ P 031/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Kantorová Eva Ing. Bílikova 4 841 01 Bratislava
EZ P 032/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Michálek Anton    Hollého 9 903 01 Senec 
EZ P 033/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Bugaj Peter Ing. Haburská 13 821 01 Bratislava
EZ P 034/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Gajdoš Stanislav Ing.  Hlavná 205 951 93 Topoľčianky 
EZ P 035/1/2016-EZ-P-E2-A,B Jablonský Marián Ing. Trenčianska 19 821 09 Bratislava
EZ P 036/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Lovás Daniel Ing.  Š. Majera 1738/10 951 31 Močenok
EZ P 037/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Mikula Vladimír Ing.  Dostojevského rad 1 811 09 Bratislava
EZ P 038/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Fenyes Jaroslav Ing.  Veterná 40 900 42 Dunajská Lužná 
EZ P 039/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Lengyel Norbert Ing.  Pezinská 15 903 01 Senec 
EZ E 040/1/2016-EZ-E-E2-A Šovčík Ján Ing.  Lipník 93 972 32 Lipník
ZZ OZZ 041/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Fabuľa Ladislav   Nikola Teslu 4405/7 921 01 Piešťany 
EZ E 042/1/2016-EZ-E-E2-A,B Jarčuška Martin Ing., PhD. Brezovica 468 082 74 Brezovica 
EZ P 043/1/2016-EZ-P-E2-A,B Jarčuška Martin Ing., PhD. Brezovica 468 082 74 Brezovica 
ZZ OZZ 044/1/2016-ZZ-OZZ-Aa Merca Ioan   Hospodárska 9 831 07 Bratislava
EZ P 045/1/2016-EZ-P-E1-A Bálik Martin Ing. Radarová 10 821 02 Bratislava 
EZ P 046/1/2016-EZ-P-E1-A,B1  Zeman Václav Ing. Roľnícka 220 831 07 Bratislava 
EZ P 047/1/2016-EZ-P-E1-A Gebhardt František Ing.  Hlavná 2B 900 31 Stupava 
EZ P 048/1/2016-EZ-P-E1-A Halás Michal Ing.  Hraničná 17 821 05 Bratislava 
EZ P 049/1/2016-EZ-P-E1-A Immer Tomáš   Novomestská 8 940 02 Nové Zámky
EZ P 050/1/2016-EZ-P-E1-A Jašík Martin Ing.  Továrenská 18 900 31 Stupava 
EZ P 051/1/2016-EZ-P-E1-A Kozár Michal   Rázusova 3 941 01 Bánov
EZ P 052/1/2016-EZ-P-E1-A Kršák Jozef Ing. Rybárska 5 931 01 Šamorín
EZ P 053/1/2016-EZ-P-E1-A  Repka Radovan Ing.  Mierová 24 821 05 Bratislava 
EZ P 054/1/2016-EZ-P-E1-A Štefánik Vladimír Ing.  Colnícka 12A 851 10 Bratislava 
EZ P 055/1/2016-EZ-P-E1-A Valovič Ľuboslav Ing.  Kálnica 300 916 37 Kálnica 
EZ P 056/1/2010-EZ-P-E2-A Kozár Martin Ing. Hroznová 17 902 01 Pezinok
EZ P 057/1/2016-EZ-P-E2-A,B  Ľachký Vladimír Ing. Opatovská 38 962 70 Hontianske Moravce 
EZ P 058/1/2016-EZ-P-E2-A Turinič Alojz   Pluhová 16 831 03 Bratislava 
EZ P 059/1/2016-EZ-P-E2-A  Burza Martin Ing. Široká 31 831 07 Bratislava 
EZ P 060/1/2016-EZ-P-E1-A Majzel Ján Ing.  Hôrky 173 010 04 Žilina 
TZ A2 003/2/2016-TZ-A2-Ab1,b2,Bb1,b2,c,f1 Kopál Igor Ing. Veľké Kršteňany 134,  958 03 Partizánske
ZZ OZZ 001/2/2016-OZZ-Aa Laštinec Jozef   Medvedzie 256/50-11 027 44 Tvrdošín
TZ A2 002/2/2016-TZ-A2-Ab1,b2,Bb1,b2,c,f1 Kopál Igor Ing. Veľké Kršteňany 134,  958 03 Partizánske
EZ E23 003/2/2016-EZ-E23-E1-A Trúchly Jaroslav   Blažkov 562 023 02 Krásno nad Kysucou
EZ E23 004/2/2016-EZ-E23-E1-A Kardoš Peter   Pružina 722 018 22 Pružina
EZ E23 005/2/2016-EZ-E23-E1-A Hetzenauer Patrick   Peter - Neuschmid-Straße 4/2   063 63 Westendorf, Rakúsko
EZ E23 006/2/2016-EZ-E23-E1-A Gliber Mario   Glocknersiedlung 10 099 90 Debant, Rakúsko
EZ E23 007/2/2016-EZ-E23-E1-A Kún Ľudovít   Brunnenstraße 5 034 33 Königstetten, Rakúsko
EZ E23 008/2/2016-EZ-E23-E1-A Mattersberger  Günther   Niedere Mundestraße 27/1a 064 10 Telfs, Rakúsko
EZ E23 009/2/2016-EZ-E23-E1-A Mattersberger Erwin   Virgener Straße 15/4 099 71 Matrei, Rakúsko
EZ E23 010/2/2016-EZ-E23–E1-A Della-Pietra Stefan   Italienerstraße 35/7 095 00 Villach, Rakúsko
EZ E23 011/2/2016-EZ-E23-E1-A Oberlercher Roman   Dolomitenstraße 324/9 097 61 Greifenburg, Rakúsko
EZ E21 012/2/2016-EZ-E21-E1-A Végh Vendelín   Haritzmeierstraße 2/6 086 05 Parschlug, Rakúsko
EZ E22 013/2/2016-EZ-E22-E1-A Büsel Benjamin   Bruggfeldstraße 18 065 00 Landeck, Rakúsko
EZ E22 014/2/2016-EZ-E22-E1-A Gugler Josef   Döllach 27 098 43 Großkirchheim, Rakúsko
EZ E22 015/2/2016-EZ-E22-E1-A Ortner Günther   Auservillgraten 9A 099 31 Außervillgraten
EZ E22 016/2/2016-EZ-E22-E1-A Acham Robert   Langegg 10 085 11 St. Stefan, Rakúsko
EZ E22 017/2/2016-EZ-E22-E1-A Taucher Rudolf   Ratsch an der Weinstraße 21/2 084 61 Ehrenhausen, Rakúsko
EZ E22 018/2/2016-EZ-E22-E1-A Lukasser Michael   Oberthal 22 099 11 Assling, Rakúsko
EZ E22 019/2/2016-EZ-E22-E1-A Novak Markus   Achalm 60 094 73 Lavamünd, Rakúsko
EZ P 020/2/2016-EZ-P-E2-A Vreštiak Milan   Slaanecká 1658/7 962 05 Hriňová
ZZ OZZ 021/2/2016-ZZ-OZZ-Aa Adamec Pavol   Nemocničná 1945/27 026 01 Dolný Kubín
ZZ OZZ 022/2/2016-ZZ-OZZ-Ab Prieložný  Michal   Kunerad 278 013 13 Rajecké Teplice
ZZ OZZ 023/2/2016-ZZ-OZZ-Ab Škoruba Stanislav   Šveciva 476/19 014 01 Bytča - Veľká Bytča
ZZ OZZ 024/2/2016-ZZ-OZZ-Ab Spišiak Ľubomír   Hviezdoslavova 140/27 976 81 Podbrezová
ZZ OZZ 025/2/2016-ZZ-OZZ-Ab Ripel Pavol   Krasňany 334 013 03 Varín
EZ E23 026/2/2016-EZ-E23-E2,A Križan Miroslav   Rudohorská 6739/17 974 11 Banská Bystrica
EZ E23 027/2/2016-EZ-E23-E2,A Púchy Martin   Švermova 1765/29 974 04 Banská Bystrica
EZ E23 028/2/2016-EZ-E23-E2,A Turošík Peter   Horné záhrady 7 974 01 Banská Bystrica
ZZ OZZ 029/2/2016-ZZ-OZZ-Ab Kučera Ján   Rúbanisko III 2767/3 984 03 Lučenec
EZ P 030/2/2016-EZ-P-E1,A,B Strečko Pavol   Piešť I. č. 306 962 12 Detva
ZZ OZZ 031/2/2016-ZZ-OZZ-Aa Fabšík Miroslav   Platanova 3226/6 010 07 Žilina
ZZ OZZ 032/2/2016-ZZ-OZZ-Aa Belák Eduard   Nesluša 755 023 41 Nesluša 
ZZ OZZ 033/2/2016-ZZ-OZZ-Aa Belák Tomáš   Komenského 1069/8 024 01 Kysucké Nové Mesto
TZ K 034/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Tóth  Libor   Nešporova 1016/12 927 01 Šaľa
TZ K 035/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Zorgovský Ján   Veľké Krškany 121 034 01 Krškany
TZ K 036/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Baňanka Michal   Zelená 1288/18 971 01 Prievidza - Prievidza III Krškany
TZ K 037/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Chlebo Vladimír   Dlhá ulica 52/40 935 21 Tlmače - Lipník
TZ K 038/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Várady Ľudovít   Perecká 2965/5 934 05 Levice
TZ K 039/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Chovanec Martin   Cigeľ 238 971 01 Prievidza 1
TZ K 040/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Šabík Patrik   Dlhá ulica 52/46 935 21 Tlmače - Lipník
TZ K 041/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Hlaváč Tomáš   Českosl. Armády 173/36 935 21 Tlmače - Lipník
TZ K 042/2/2016-K-Aa-I,II,III,IV, Ba-V Káčer Juraj   Záhradný Rad 615/1 935 26 Starý Tekov
TZ K 043/2/2016-K-Aa-III Obický Ľubomír   Slnečná 182/10 962 37 Kováčová
ZZ OZZ 043/2/2016-ZZ-OZZ-Aa Šingliar Matej   Kľače 90 013 19 Kľače
EZ P 044/2/2016-EZ-P-E1,A Motyka Gorazd Ing. Nová 3 038 61 Vrútky
ZZ OZZ 001/3/2016-OZZ-Aa,b Veliký Jozef   Lúčna 825/14 093 01 Vranov nad Topľou
ZZ OZZ 002/3/2016-OZZ-Aa,b Holota František   Sládkovičova 355/59 069 01 Snina
ZZ OZZ 003/3/2016-OZZ-Aa,b Halčin Jozef   Potočná 855/13 059 07 Lendak
ZZ OZZ 004/3/2016-OZZ-Aa Benko Ľubomír   Dlhá 30 055 01 Margecany
ZZ OZZ 005/3/2016-OZZ-Aa Šajerman Ján   Pod Lesíkom 454/9 082 22 Šarišské Michaľany
ZZ OZZ 006/3/2016-OZZ-Aa Babjár Juraj   Kratká 1668/4 091 01 Stropkov
ZZ OZZ 007/3/2016-OZZ-Aa Fazekaš Milan   Nábrežná 7 911 01 Trenčín
ZZ OZZ 008/3/2016-OZZ-Aa Balogh František   Vajanského 1023/13 927 15 Šaľa
ZZ OZZ 009/3/2016-OZZ-Aa,b Kaminský Jozef   Červenica pri Sabinove 94 082 56 Pečovská N. Ves
ZZ OZZ 010/3/2016-OZZ-Aa Perháč Jozef   Červenica pri Sabinove 177 082 56 Pečovská N. Ves
ZZ OZZ 011/3/2016-OZZ-Aa Zamiška Pavol   Kolačkov 172 065 11 Nová Ľubovňa
ZZ OZZ 012/3/2016-OZZ-Ab Zlaczki Martin   Skároš 44 044 11 Skároš
EZ E22 013/3/2016-EZ-E22-E1-A Džoganík Michal   Dargovská 7598/7 080 01 Prešov
EZ E23 014/3/2016-EZ-E23-E2-A Šromovský Marek   Tvarožná 169 059 71 Ľubica
ZZ OZZ 015/3/2016-OZZ-Aa Pavúk Peter   Štoska 124 044 25 Medzev
EZ P 016/3/2016-EZ-P-E2-A Papáč Ľuboslav   Dolný Smokovec 63 05981 Dolný Smokovec
ZZ OZZ 017/3/2016-OZZ-Aa Bednár Ján   Kendice 191 08201 Kendice
ZZ OZZ 018/3/2016-OZZ-Ab Bajus Stanislav   Javorinská 108 059 73 Žakovce
ZZ OZZ 019/3/2016-OZZ-Aa Vrábeľ Karol   Fričovce 25 082 37 Fričovce
ZZ OZZ 020/3/2016-OZZ-Aa Čaraba Slavko   Nižný Kručov 8 093 01  Vranov n. / T.
ZZ OZZ 021/3/2016-OZZ-Aa,b Galovič Marián   Sídl. 1.mája 3/7015 093 01  Vranov n. / T.
EZ E 022/3/2016-EZ-E-E2-A Merkovský Martin   Šar. Bohdanovce 193 082 05 Šarišské Bohdanovce
EZ P 023/3/2016-EZ-P-E1-A,B Ďurčanský Dalibor Ing. Lomonosovova 2242/36 040 01 Košice
ZZ OZZ 024/3/2016-OZZ-Aa Digoň Jaroslav   Lúčka 147 087 01 Giraltovce
EZ P 025/3/2016-EZ-P-E1-A,B Kirnágová Andrea Ing. Michala Bónu 3271/7 071 01 Michalovce
ZZ OZZ 026/3/2016-OZZ-Aa,b Kravec Ján   Uralská 171/6 071 01 Michalovce
EZ E 027/3/2016-EZ-E-E1-A,B Rák Štefan Ing. Skalité 571 02314 Skalité
ZZ OZZ 028/3/2016-OZZ-Aa Kapraľ Branislav   Ševčenkova 402/10 06761 Stakčín
ZZ OZZ 029/3/2016-OZZ-Aa Przybylski Wojciech   Lipowa 15 98-100 Lask ,PL
ZZ OZZ 030/3/2016-OZZ-Aa Hurtuk Ľubomír   Novomeského 3391/1 058 01 Poprad
ZZ OZZ 031/3/2016-OZZ-Aa Rebej Ľuboš   Laborecká 1295/57 066 01 Humenné
ZZ OZZ 032/3/2016-OZZ-Aa Kolesár Tomáš   Wupertálska 39 040 23 Košice
EZ E 033/3/2016-EZ-E-E2-A Hudaček Tomáš Ing. Korabinského 44 080 06 Ľubotice
ZZ OZZ 034/3/2016-OZZ-Aa,b Hudák Emil   Nám. Arm. Gen. L.Svobodu 2678/19 085 01 Bardejov
ZZ OZZ 035/3/2016-OZZ-Aa Dudko Rastislav   Sokolovská 17 040 11 Košice
ZZ OZZ 036/3/2016-OZZ-Aa Hudák Róbert   Uhrinčanská 262/8 044 31  Sokoľ
ZZ OZZ 037/3/2016-OZZ-Aa Druga Stanislav   Okružná 285/1 044 31 Družstevná p. H.
ZZ OZZ 038/3/2016-OZZ-Aa Suchý Ľubomír   Malá Poľana 26 090 24 Malá Poľana
ZZ OZZ 039/3/2016-OZZ-Aa Hajgajda Zdenko   Nemcovce 65 086 12 Kurima
ZZ OZZ 040/3/2016-OZZ-Aa Kočuta Róbert   Kežmarská 44 040 11 Košice
ZZ OZZ 041/3/2016-OZZ-Ab Pokuta Rudolf   Veľký Folkmár 237 055 51 Veľký Folkmár
ZZ OZZ 042/3/2016-OZZ-Ab Janica Miroslav   Stráňavy 436 013 25 Stráňavy
ZZ OZZ 043/3/2016-OZZ-Ab Lengyel Marek   Košická Polianka 244 044 41 Sady nad Torysou
ZZ OZZ 044/3/2016-OZZ-Ab Gočmanovský Ján   Rudník 216 044 23  Jasov
ZZ OZZ 045/3/2016-OZZ-Ab Vilus Peter   Čsl. Armády 1595/53 075 01 Trebišov
ZZ OZZ 046/3/2016-OZZ-Ab Šalata Štefan   Dukel. Hrdinov 202/10 045 01 Moldava n.B.
ZZ OZZ 047/3/2016-OZZ-Ab Sarič Martin   Inovce 26 072 64  Inovce
ZZ OZZ 048/3/2016-OZZ-Ab Čigáš Tomáš   Košická Polianka 214 044 41 Košická Polianka
ZZ OZZ 049/3/2016-OZZ-Ab Szikszai Imrich   Mlynská 136/7 076 53 Boľ
EZ P 050/3/2016-EZ-P-E2-A,B Viselka Ján Ing. Močarianska 35 071 01 Michalovce
PZ A 051/3/2016-PZ-A-Ae,f,g,h Be,f,g,h Jurkovský Marián   Jesenná 3231/11 058 01  Poprad
PZ O 052/3/2016-PZ-O-Ad,e,f,g,h  Jurkovský Marián   Jesenná 3231/11 058 01  Poprad
EZ P 001/4/2016-EZ-P Tvarožek Martin Ing.,PhD.,MBA J. Matušku 2800/27 95501 Topoľčany
ZZ OZZ 002/4/2016-ZZ-OZZ Vivodík Peter   Ulica na Priehon 314/34 94905 Nitra - Dolné Krškany
ZZ OZZ 003/4/2016-ZZ-OZZ Hapčo Igor   Znievska 3027/1 85106 Bratislava - Petržalka
ZZ OZZ 004/4/2016-ZZ-OZZ Guliarik Peter   Jilemnického 104/37 5001 Revúca
ZZ OZZ 005/4/2016-ZZ-OZZ Gulden Marek   Petržalská 1640/14 6001 Kežmarok
ZZ A 006/4/2016-ZZ-A Székházi Pavol Ing. G. L. Svobodu 1860/2 92705 Šaľa
PZ O 007/4/2016-PZ-O Bujna Imrich   Klížske Hradište 135 95845 Veľký Klíž
EZ P 008/4/2016-EZ-P Zahorec Jaroslav Ing. Nový diel 49 94701 Hurbanovo
EZ P 009/4/2016-EZ-P Mészáros Ladislav   Komenského 266/38 94501 Komárno
EZ P 010/4/2016-EZ-P Molnár Ottó   ul. Mesačná 521/10 94501 Komárno
EZ P 011/4/2016-EZ-P Kovaríková Zuzana Ing. Viničná cesta 692 96801 Nová Baňa
EZ P 012/4/2016-EZ-P Porubský Martin Ing., PhD. Bernolákova 977/19 95201 Vráble
EZ P 013/4/2016-EZ-P Graus Martin Ing. Veľké Kozmálovce 71 93521 Veľké Kozmálovce
EZ E23 014/4/2016-EZ-E23 Kolha Milan   Výčapy - Opatovce 111 95144 Výčapy - Opatovce
ZZ OZZ 015/4/2016-ZZ-OZZ Mikuš Miroslav   Dunajská 13/18 94911 Nitra - Diely
ZZ OZZ 016/4/2016-ZZ-OZZ Bičan Radoslav   Pobedim 139 91623 Pobedim
ZZ OZZ 017/4/2016-ZZ-OZZ Mikolášek Michal   28. októbra 10 91101 Trenčín
ZZ OZZ 018/4/2016-ZZ-OZZ Juris Ivan   Clementisa 1033/23 2401 Kysucké Nové Mesto
ZZ OZZ 019/4/2016-ZZ-OZZ Prepelica Ladislav   Fábryho 151/27 95101 Štitáre
ZZ OZZ 020/4/2016-ZZ-OZZ Bročko Boris   Husitská 1325/28 95704 Bánovce nad Bebravou
EZ  P 021/4/2016-EZ-P Kišev Ľubomír Ing. Myrtina 275/80 95112 Ivanka pri Nitre
ZZ OZZ 022/4/2016-ZZ-OZZ Lionne Olivier   Slovenská Nová Ves 162 91942 Trnava
ZZ OZZ 023/4/2016-ZZ-OZZ Kulich Peter   Bojničky 75 92055 Bojničky
ZZ OZZ 024/4/2016-ZZ-OZZ Gubek Anton   Rožňavská 460 4921 Betliar
ZZ OZZ 025/4/2016-ZZ-OZZ Vajda Attila   Čierna Voda 189 92506 Čierna Voda
ZZ OZZ 026/4/2016-ZZ-OZZ Kaňúr Ladislav   Pokroku 358 4921 Betliar
ZZ OZZ 027/4/2016-ZZ-OZZ Návoj Daniel   Slnečná 1672/4 4801 Rožňava
ZZ OZZ 028/4/2016-ZZ-OZZ Mikulka Jozef   Ruskovce 59 95654 Ruskovce
ZZ OZZ 029/4/2016-ZZ-OZZ Špirka Peter   Haligovce 213 6534 Veľká Lesná
ZZ OZZ 030/4/2016-ZZ-OZZ Špirka Martin   Haligovce 213 6534 Veľká Lesná
ZZ OZZ 031/4/2016-ZZ-OZZ Špirka Anton   Haligovce 213 6534 Veľká Lesná
ZZ OZZ 032/4/2016-ZZ-OZZ Podpera Ján   Štvrť SNP 124/8 91451 Trenčianske Teplice
ZZ OZZ 033/4/2016-ZZ-OZZ Valla Mário   ul. Šálkova 1003/14 92241 Drahovce
ZZ OZZ 034/4/2016-ZZ-OZZ Kekelák Jaroslav   Šelpice 53 91909 Šelpice
ZZ OZZ 035/4/2016-ZZ-OZZ Gažo Jozef   Horný Vadičov 43 2345 Horný Vadičov
ZZ OZZ 036/4/2016-ZZ-OZZ Knopp Rudolf   Španielova č.p. 1275/38 16300 Praha, Řepy, Praha 6
ZZ OZZ 037/4/2016-ZZ-OZZ Kubašiak Michal   Lúčky 53 96701 Kremnica
ZZ OZZ 038/4/2016-ZZ-OZZ Kšenzuliak Anton   Veterná 156/13 2901 Námestovo
ZZ OZZ 039/4/2016-ZZ-OZZ Ďurovec Martin   Na Hôrke 47/4 94911 Nitra - Diely
ZZ OZZ 040/4/2016-ZZ-OZZ Sroka Michal   Pod Poľanou 22 97656 Pohronská Polhora
ZZ OZZ 041/4/2016-ZZ-OZZ Valenta Martin   Malá Čausa 28 97101 Malá Čausa
EZ P 042/4/2016-EZ-P Šimurda Martin   Ľ. Štúra 778/46 2901 Námestovo
EZ P 043/4/2016-EZ-P Smolinský Rudolf Ing. Letničie 164 90844 Petrova Ves (pošta)
EZ P 044/4/2016-EZ-P Krajčo Miroslav   Hostie 112 95194 Hostie
EZ P 045/4/2016-EZ-P Svajčík Martin Ing. Hostie 118 95194 Hostie
EZ P 046/4/2016-EZ-P Magyar Gabriel   Kostolné Kračany 80 93003 Kostolné Kračany
ZZ OZZ 047/4/2016-ZZ-OZZ Izsóf Roland   Tomášikovo 92504 Tomášikovo
ZZ OZZ 048/4/2016-ZZ-OZZ Kekelák Peter   Družstevná 795/24A 91965 Dolná Krupá
ZZ OZZ 049/4/2016-ZZ-OZZ Ondruška Patrik   Malý Báb 163 95134 Báb
ZZ OZZ 050/4/2016-ZZ-OZZ Ledecký František   Buglovce 1 5304 Buglovce
ZZ OZZ 051/4/2016-ZZ-OZZ Janda Tomáš   Na Rybník 940/24 1301 Teplička nad Váhom
ZZ OZZ 052/4/2016-ZZ-OZZ Michálek Ivan   Bratislavská 2640/9 94901 Nitra - Staré Mesto
ZZ OZZ 053/4/2016-ZZ-OZZ Szórád Michal   Lachova 1598/16 85103 Bratislava - Petržalka
ZZ OZZ 054/4/2016-ZZ-OZZ Michálek Peter Ing. Golianovo 585 95108 Golianovo
EZ P 055/4/2016-ZZ-OZZ Fráter Ján   D. Jurkoviča 2366/18 95503 Topoľčany
EZ P 056/4/2016-ZZ-OZZ Kocian Jozef   Malženice 269 91929 Malženice
EZ P 057/4/2016-ZZ-OZZ Valašťan Milan Ing. Mostová 1839/5 92701 Šaľa
ZZ OZZ 058/4/2016-ZZ-OZZ Karašinský Matúš   Tekovská Breznica 901 96652 Tekovská Breznica
ZZ OZZ 059/4/2016-ZZ-OZZ Zelenák Michal   Gessayova 2570/47 81100 Bratislava - Petržalka
ZZ OZZ 060/4/2016-ZZ-OZZ Deák Ladislav   Štvrť Snp 995/5 92401 Galanta
ZZ OZZ 061/4/2016-ZZ-OZZ Vörös Igor   Hájske 562 95133 Hájske
ZZ OZZ 062/4/2016-ZZ-OZZ Kristín Milan Ing. Čingov 831/65 95131 Močenok
ZZ OZZ 063/4/2016-ZZ-OZZ Kollár Štefan   Cintorínska 961/14 95131 Močenok
ZZ OZZ 064/4/2016-ZZ-OZZ Okenka Tibor   Dlhá nad Váhom 41 92705 Dlhá nad Váhom
ZZ OZZ 065/4/2016-ZZ-OZZ Gogoľák Tomáš   Hrušov 166 99142 Hrušov
ZZ OZZ 066/4/2016-ZZ-OZZ Mikolášek Pavol   Ješkova Ves 181 95845 Ješkova Ves
ZZ OZZ 067/4/2016-ZZ-OZZ Fiala Ján   Brehy 311 96801 Brehy
ZZ OZZ 068/4/2016-ZZ-OZZ Kaplán Tomáš   Brezová 2003/4 95301 Zlaté Moravce
ZZ OZZ 069/4/2016-ZZ-OZZ Murín Eduard Ing. Školská 826/4 96301 Krupina
ZZ OZZ 070/4/2016-ZZ-OZZ Šedík Miloš   Kollárova 2953/22A 95301 Zlaté Moravce
ZZ OZZ 071/4/2016-ZZ-OZZ Janík Ján   Raková 1300 2351 Raková
ZZ OZZ 072/4/2016-ZZ-OZZ Kozák Michal   Turie 236 1312 Turie
ZZ OZZ 073/4/2016-ZZ-OZZ Glasa Zdenko   Mlynská 587/25A 90084 Báhoň
ZZ OZZ 074/4/2016-ZZ-OZZ Poništ Michal Mgr. Willermova 620/16 94907 Nitra - Janíkovce
ZZ OZZ 075/4/2016-ZZ-OZZ Adámek Milan   Hlavná 757/33 94907 Nitra - Janíkovce
EZ P 076/4/2016-ZZ-OZZ Haluza Miroslav Ing. Na Slatinkách 1 96231 Sliač
TZ P 077/4/2016-TZ-P Šoltés Tomáš Ing. Kozácka 54 91701 Trnava
TZ P 078/4/2016-TZ-P Hátas Peter Ing. A. Sládkoviča 1 91701 Trnava
TZ P 079/4/2016-TZ-P Ivanovič  Juraj Ing. Na Vŕšku 398/44 91951 Špačince
TZ P 080/4/2016-TZ-P Ondrejčák Ján Ing. Jurkovičova 22 94911 Nitra
TZ P 081/4/2016-TZ-P Buchel Daniel Ing. Dolný Lopašov 347 92204 Dolný Lopašov
TZ P 082/4/2016-TZ-P Tramita Tomáš   Centrum I 34/77-27 1841 Dubnica nad Váhom
TZ P 083/4/2016-TZ-P Florek Michal Ing. Kukučínova 17 92101 Piešťany
TZ P 084/4/2016-TZ-P Furinda Karol Ing. Poštová 26 91701 Trnava
TZ P 085/4/2016-TZ-P Štroffek Jaroslav Ing. Vinohradnícka 76 90091 Limbach
TZ P 086/4/2016-TZ-P Buch Boris Ing. Cukrovarská 757/18 92601 Sereď
TZ P 087/4/2016-TZ-P Slanina Marek Ing. M. Benku 37 91701 Trnava
TZ P 088/4/2016-TZ-P Katana Ján Ing. Alexyho 4606/1 3601 Martin
TZ P 089/4/2016-TZ-P Marhavý Dušan Ing. Vajanského 32 91701 Trnava
ZZ OZZ 090/4/2016-ZZ-OZZ Nižňanský Jozef   ul. Dubovského 38 90101 Malacky
ZZ OZZ 091/4/2016-ZZ-OZZ Kluka Peter   Lužany 96 95607 Topoľčany
ZZ OZZ 092/4/2016-ZZ-OZZ Stopka Ladislav   Klin 1019 2322 Klokočov
ZZ OZZ 093/4/2016-ZZ-OZZ Varga Jozef   Malinovského 23 97701 Brezno
ZZ OZZ 094/4/2016-ZZ-OZZ Kozár Patrik   Rázusova 3 94101 Bánov
ZZ OZZ 095/4/2016-ZZ-OZZ Vojčiniak Ľubomír   Čierne 991 2313 Čierne
EZ P 096/4/2016-EZ-P Štrbík Gabriel   Cintorínska 12 91935 Hrnčiarovce nad Parnou
ZZ OZZ 097/4/2016-ZZ-OZZ Kosár Roland   Boheľov 77 92901 Boheľov
ZZ OZZ 098/4/2016-ZZ-OZZ Zabák Róbert   Na Hôrke 42 94911 Nitra
ZZ OZZ 099/4/2016-ZZ-OZZ Molnár Maroš   Zbehy 796 95142 Zbehy
ZZ OZZ 100/4/2016-ZZ-OZZ Horník Štefan   Andač 83 95142 Zbehy
ZZ A 101/4/2016-ZZ-A Bóka František   Dostihová 12 94071 Nové Zámky
ZZ OZZ 102/4/2016-ZZ-OZZ Bednárik Július   Horný Koniec 633 95105 Veľký Cetín
ZZ OZZ 103/4/2016-ZZ-OZZ Koc Ján   Božčice 9 7662 Parchovany
ZZ OZZ 104/4/2016-ZZ-OZZ Gregor Ján   Vrecová 228/5 98526 Málinec
EZ P 105/4/2016-EZ-P Revez Rudolf Ing. Bučianska 1843/3 91701 Trnava
EZ P 106/4/2016-EZ-P Ondrejička Marián   Streďanská 2731/36 95501 Topoľčany
ZZ OZZ 107/4/2016-ZZ-OZZ Daniš Jakub   Jurkovičova 394/12 94911 Nitra - Klokočina
ZZ OZZ 108/4/2016-ZZ-OZZ Gažo Peter   Jablonec 227 90087 Jablonec
ZZ OZZ 109/4/2016-ZZ-OZZ Bajus Ladislav   Clementisové Sady 907/16 92401 Galanta
ZZ OZZ 110/4/2016-ZZ-OZZ Celerier Christophe Pierre   Wilsonova 2725/8 81107 Bratislava
ZZ OZZ 111/4/2016-ZZ-OZZ Rábek Tomáš   Sereďská 656 95132 Horná Kráľová
ZZ OZZ 112/4/2016-ZZ-OZZ Kusy Imrich Bc. Trnovec nad Váhom 613 92571 Trnovec nad Váhom
ZZ OZZ 113/4/2016-ZZ-OZZ Bugyi Richard   Mostová 382 92507 Mostová
ZZ OZZ 114/4/2016-ZZ-OZZ Mršťák Vincent   Svätoplukovo 245 95116 Svätoplukovo
ZZ OZZ 115/4/2016-ZZ-OZZ Bukovský Zoltán   Fr. Kráľa 1862/4 92705 Šaľa - Veča
ZZ OZZ 116/4/2016-ZZ-OZZ Bubán Peter Mgr. Hlavná Jaslovce 122/119 91930 Jaslovské Bohunice - Jaslovce
ZZ OZZ 117/4/2016-ZZ-OZZ Szolgay Róbert   M. R. Štefánika 36 93401 Levice
ZZ OZZ 118/4/2016-ZZ-OZZ Trnka Július   Podlužany 219 93527 Podlužany
ZZ OZZ 119/4/2016-ZZ-OZZ Bóna Ľudovít   Podlužany 220 93527 Podlužany
ZZ OZZ 120/4/2016-ZZ-OZZ Bruňanský Juraj   Golfová ulica 1999/19 97101 Prievidza - Prievidza II Píly
ZZ OZZ 121/4/2016-ZZ-OZZ Vlnka Rastislav Ing. Palkovičova 4087/6 95501 Topoľčany
ZZ OZZ 122/4/2016-ZZ-OZZ Predný Branislav   Krajné 85 91616 Krajné
EZ P 123/4/2016-EZ-P Orel František   Podzámska 2658/7 92601 Sereď
EZ P 124/4/2016-EZ-P Breznický Marek   Čerňavská 157/20 91442 Horné Srnie
EZ P 125/4/2016-EZ-P Scheling Eugen Ing. Nová Doba 498/12 2743 Nižná
ZZ OZZ 126/4/2016-ZZ-OZZ Fabuľa Ladislav   N. Teslu 4405/7 92101 Piešťany
ZZ OZZ 127/4/2016-ZZ-OZZ Madarász Alexander   Vodná ul. 2917/19 94501 Komárno
ZZ OZZ 128/4/2016-ZZ-OZZ Fabian Karol   Vyšné nad Hronom 106 93531 Vyšné nad Hronom
ZZ OZZ 129/4/2016-ZZ-OZZ Kovačic Tibor   Studená Dolina 14/23 94652 Imeľ
ZZ OZZ 130/4/2016-ZZ-OZZ Presinszký Tibor   Ulica pri Hostinci 681/37 95105 Veľký Cetín
ZZ OZZ 131/4/2016-ZZ-OZZ Manduch Martin   Zvolenská 8/32 94911 Nitra - Diely
PZ O 132/4/2016-PZ-O Valent Igor Ing. Rímska 2165/16 92705 Šaľa
ZZ OZZ 133/4/2016-ZZ-OZZ Sopóci Tibor   Dolný Štverník 658/9 90613 Brezová pod Bradlom
ZZ OZZ 134/4/2016-ZZ-OZZ Šušla Maroš   Žarnovova 2046/12 90301 Senec
ZZ OZZ 135/4/2016-ZZ-OZZ Kosmeľ Jozef   Oravská Polhora 774 2947 Oravská Polhora
ZZ OZZ 136/4/2016-ZZ-OZZ Gonšenica Peter   Sihelné 53 2946 Sihelné
ZZ OZZ 137/4/2016-ZZ-OZZ Gubo Tomáš   Červenej armády 30 94101 Bánov
ZZ OZZ 138/4/2016-ZZ-OZZ Krištof Róbert   Dolná 980/150 90051 Zohor
ZZ OZZ 139/4/2016-ZZ-OZZ Gajdoš Vladimír   Janka Kráľa 549/549 1863 Ladce
ZZ OZZ 140/4/2016-ZZ-OZZ Straka Ján   Mútne 303 2963 Mútne
EZ P 141/4/2016-EZ-P Sedmák Marek Ing. Dvorníky 159 92056 Dvorníky
EZ P 142/4/2016-EZ-P Mikláš Miroslav Ing. Kráľová nad Váhom 292 92591 Kráľová nad Váhom
EZ P 143/4/2016-EZ-P Popelka Juraj   Okružná 1024/12 92701 Šaľa
EZ P 144/4/2016-EZ-P Száraz Ladislav   Apátska 169/41 94107 Veľký Kýr
ZZ OZZ 145/4/2016-ZZ-OZZ Belko Milan   Družstevná 968/21 91441 Nemšová - Ľuborča
ZZ OZZ 146/4/2016-ZZ-OZZ Tóth Miroslav   Textilná ul. 3054/11 93405 Levice
ZZ OZZ 147/4/2016-ZZ-OZZ Drahoš Peter   Sídl. Lúky 1120/34 95201 Vráble
ZZ OZZ 148/4/2016-ZZ-OZZ Vencel Peter   Partizánska 442/83 94911 Nitra - Klokočina
ZZ OZZ 149/4/2016-ZZ-OZZ Szlovák Jozef   Tekovská 1039/21 93541 Tekovské Lužany
ZZ OZZ 150/4/2016-ZZ-OZZ Líška Ondrej   Perecká ul. 2965/6 93405 Levice
ZZ OZZ 151/4/2016-ZZ-OZZ Hama  Milan   Červenej Armády 174/42 93532 Kalná nad Hronom - Kalná
ZZ OZZ 152/4/2016-ZZ-OZZ Budoš Zdenko   Horná Ves 353 97248 Horná Ves
ZZ OZZ 153/4/2016-ZZ-OZZ Magvas György   Kossuth Lajos utca 28 8446 Kislőd
ZZ OZZ 154/4/2016-ZZ-OZZ Ternei  József   Dózsa Győrgy út 1-3 2100 Gödöllő
ZZ OZZ 155/4/2016-ZZ-OZZ Penti Dominik   Petőfi Sándor utca 61 3396 Kerecsend
ZZ OZZ 156/4/2016-ZZ-OZZ Botos József   Petőfi Sándor utca 42 3396 Kerecsend
ZZ OZZ 157/4/2016-ZZ-OZZ Szűcs Gábor   Petőfi Sándor utca 20 3396 Kerecsend
ZZ OZZ 158/4/2016-ZZ-OZZ Papp István   Pataki utca 58 3396 Kerecsend
ZZ OZZ 159/4/2016-ZZ-OZZ Gócza  Zoltán   Rákóczi út 71/A 3052 Csécse
ZZ OZZ 160/4/2016-ZZ-OZZ Gergely  Gábor   Kossuth Lajos út 3 3052 Csécse
ZZ OZZ 161/4/2016-ZZ-OZZ Balog László   Pataki utca 37 3396 Kerecsend

2015

Druh VTZ
(TZ-ZZ-EZ-PZ)
Činnosť na VTZ (S-A-E-P-O-K-OZZ-OPZ-E21-E22-E23) Celé evidenčné číslo vydaného certifikátu  Priezvisko Meno titul Ulica, číslo PSČ Mesto
ZZ A 001/1/2015-ZZ-A-Bd,d1,d2,d3,d4 Maderič Ivan   Cerovská 45 900 81 Šenkvice
EZ P 002/1/2015-EZ-P-E2-A Michalica Jozef   Štúrova 1484/82 90877 Borský Mikuláš
EZ P 003/1/2015-EZ-P-E1.0-A,B Maláková Martina Ing. Tichá 26 811 00 Bratislava
EZ E 004/1/2015-EZ-E-E1.0-A,B Maláková Martina Ing. Tichá 26 811 00 Bratislava
ZZ A 005/1/2015-ZZ-A-Aa,b,d,e,h,i,k, Ba,b,c,c1,c2,d,d1,d2,d3,d4,e,f,g,i Vlček st. Jozef    Nerudova 21 821 04 Bratislava 
ZZ 006/1/2015-ZZ-A-Aa,b,d,e,h,i,k, Ba,b,c,c1,c2,d,d1,d2,d3,d4,e,f,g,i Vlček ml.  Jozef    Nerudova 21 821 04 Bratislava 
EZ P 007/1/2015-EZ-P-E1-A,B  Tichý Ladislav Ing. Jablonica 245 906 32 Jablonica 
ZZ OZZ 008/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Balara  Tomáš    Športovcov 1179/12 026 01 Dolný Kubín 
ZZ OZZ 009/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Čonka Vladimír    Nová 145 086 04 Gerlachov 
EZ P 010/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Klich Břetislav Ing. Belinského 18 851 01 Bratislava 
EZ P 011/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Harmata Zdenko Ing. Radová 404 027 32 Zuberec 
EZ P 012/1/2015-EZ-P-E1-A  Lenner Peter Ing. Komenského 10 900 01 Modra
EZ P 013/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Somorovský Peter Ing. Komenského 7 900 01 Modra
EZ P 014/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Kukumberg  Marek Ing. Zápotok 1023/20 900 81 Šenkvice
EZ P 015/1/2015-EZ-P-E2-A Kráľ Peter   Š.B. Romana 4 036 01 Martin
EZ P 016/1/2015-EZ-P-E2-A  Štrba Róbert   Slameníkova cesta 157 968 01 Nová Baňa
EZ P 017/1/2015-EZ-P-E2-A  Szabó Ondrej Ing. Česká 375/10 979 01 Rimavská Sobota 
EZ P 018/1/2015-EZ-P-E2-A  Halčák Anton   Švábska 68 080 05  Prešov
EZ P 019/1/2015-EZ-P-E2-A  Pazdič Marián   Lada 33 082 12 Kapušany 
EZ P 020/1/2015-EZ-P-E2-A  Krcho Pavol   Bohdanovce n/Trnavou 36 919 09 Bohdanovce n/Trnavou
EZ P 021/1/2015-EZ-P-E2-A  Strinič Jozef Ing. Tomášikova 52 080 01 Prešov 
EZ P 022/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Horváth Michal Ing. Muškátová 23 902 01 Pezinok
ZZ OZZ 023/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Juriga Marián   Štúrova 846/22 908 45 Gbely
ZZ OZZ 024/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Račkovič  Peter   Diakovce 427 925 81 Diakovce 
ZZ OZZ 025/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Zbončák Peter Ing. Bukovčana 12 841 07 Bratislava 
EZ P 026/1/2015-EZ-P-E2-A Čipčala Martin   Riazanská 682/64 831 03 Bratislava 
EZ P 027/1/2015-EZ-P-E1-A,B  Hajdin Henrich Ing. Na barine 7 844 24 Bratislava
EZ P 028/1/2015-EZ-P-E1-A,B Kislan Marek Ing. Furdekova 1618/2 851 05 Bratislava 
EZ P 029/1/2015-EZ-P-E1-A,B Sojka Martin Ing. Drobného 16 841 01 Bratislava 
ZZ OZZ 030/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Horváth Norbert   Mierová 1432/57 924 01 Galanta 
EZ P 031/1/2015-EZ-P-E2-A Valach Juraj   Šintavská 18 851 05 Bratislava 
EZ P 032/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Trenčiansky  Peter Ing. Teodora Tekela 6482/10 917 01 Trnava 
EZ P 033/1/2015-EZ-P-E2-A Pálenič Ján Ing. Brezová 11 901 01 Malacky 
EZ E 034/1/2015-EZ-E-E2-A  Pálenič Ján Ing. Brezová 11 901 01 Malacky 
EZ E 035/1/2015-EZ-E-E2-A Urban Peter Ing. Bárdošova 12 831 02 Bratislava 
ZZ OZZ 036/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Hulín Róbert   Skalité 526 023 14 Skalité 
ZZ OZZ 037/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Majchrák Ľubomír    Skalité č. d. 587 023 14 Skalité 
TZ A 038/1/2015-TZ-A-Aa3,a4,b1,b2, Ba,b1,b2,e2,f1 Matula Peter   Štúrova 2943/7 901 01 Malacky 
ZZ OZZ 039/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Vaňko Tibor   D. Makovického 5149/18 036 01 Martin
ZZ OZZ 040/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Geľak Peter   Nová Kelča č. 53 094 04 Nová Kelča 
ZZ OZZ 041/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Brna Igor    Za Jordánom 19/2034 036 01 Martin
EZ P 042/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Baláž Martin Ing.  Listová 1 821 05 Bratislava 
EZ P 043/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Nánaiová Ľubica  Ing.  Vajnorská 80 831 04 Bratislava 
EZ P 044/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Melich Ján Ing. Lipová 43 900 27 Bernolákovo
EZ P 045/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Prokaj Marián Ing. Marhuľova 6 900 27 Bernolákovo
EZ P 046/1/2015-EZ-P-E2-A,B  Sekerka Daniel Ing. Tekovská Breznica 701 966 52 Tekovská Breznica 
EZ P 047/1/2015-EZ-P-E2-A,B Rydzi Juraj Ing.  Marhuľova 12 900 27 Bernolákovo
EZ E 048/1/2015-EZ-E-E1-B  Duda Roman   Colnícka 440/19 85110 Bratislava 
ZZ OZZ 049/1/2015-ZZ-OZZ-Aa  Ťažký Vladimír    Lazianska 549/96 038 43 Kláštor pod Znievom
ZZ OZZ 050/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Kapľavka Peter   Jakubovanská 5 083 01 Sabinov 
ZZ OZZ 051/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Ťažký Tomáš    Lazianska 549/96 038 43 Kláštor pod Znievom
ZZ OZZ 052/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Rajtar Luboš    Dolné Sľažany  951 71 Sľažany 
ZZ OZZ 053/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Pavlík Jaroslav    L.N. Tolstého 82/6 079 01 Veľké Kapušany 
ZZ OZZ 054/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Kubánek Gerhard   Bátka 107 980 21 Bátka 
EZ P 055/1/2015-EZ-P-E1-A Držík Dušan Ing. Majakovského 2620/5 902 01 Pezinok
ZZ OZZ 056/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Muchanič Peter   Bystrická cesta 2138/124 031 01 Ružomberok
ZZ OZZ 057/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Sidó Štefan   Veľká Mača 764 925 32 Veľká Mača
ZZ OZZ 058/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Kuchár Peter   Mukačevská 4800/3 080 01 Prešov 
EZ P 059/1/2015-EZ-P-E1-A Nesteš Michal Ing. Zákostolská 259/44 922 07 Veľké Kostoľany 
EZ P 060/1/2015-EZ-P-E1-A Kadlečík Martin Ing.  Trakovice 282 919 33 Trakovice 
EZ P 061/1/2015-EZ-P-E1-A,B Janček Pavel Ing. M.R.Štefánika 464/23 902 01 Levice 
EZ P 062/1/2015-EZ-P-E1-A,B Izák Peter Ing. Bíliková 26 844 01 Bratislava
EZ P 063/1/2015-EZ-P-E1-A,B Žiak Pavol  Ing. Hviezdna 54 821 06 Bratislava 
ZZ OZZ 064/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Drinka Filip   Šelpice 208 919 09 Trnava 
ZZ OZZ 065/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Svitnič Ivan   Šelpice 163 919 09 Šelpice
EZ P 066/1/2015-EZ-P-E2-A Laluha Matej Ing. Lánska 947/83-5 017 01 Považská Bystrica
ZZ OZZ 067/1/2015-ZZ-OZZ-Aa Hulín Miroslav   Párnica 179 027 52 Párnica 
EZ P 001/2/2015-EZ-P-E2-A Strečko Pavol   Piešť I. č. 306 96212 Detva
EZ P 002/2/2015-EZ-P-E2-A,B Gróf Vladimír   Novozámocká 3212/18 96001 Zvolen
EZ P 003/2/2015-EZ-P-E2-A Dávid Štefan   Chanava 158 98044 Chanava
EZ P 004/2/2015-EZ-P-E2,A,B Hvolka Ľubomír Ing. Juraja Fándlyho 2164/13 1001 Žilina
EZ P 005/2/2015-EZ-P-E1.0-A Nôta Marian   Lúčna štvrť 1055/4 96212 Detva
EZ E 006/2/2015-EZ-E-E2,A Vrana Marián   M.R.Štefánika 896/14 96212 Detva
ZZ OZZ 007/2/2015-ZZ-OZZ-Aa Turanec st. Štefan   1. mája 485/77 1501 Rajec
ZZ OZZ 008/2/2015-ZZ-OZZ-Aa Turanec ml. Štefan   1. mája 485/77 1501 Rajec
EZ P 009/2/2015-EZ-P-E2,A Dzurek Miroslav Ing. Hybe 298 3231 Hybe
EZ P 010/2/2015-EZ-P-E1.0,A Kujan Vladimír Ing. Klemensova 1 81109 Bratislava
EZ P 011/2/2015-EZ-P-E2,A Prencsovszki Michal   Bystrická 109/31 1501 Rajec
EZ P 012/2/2015-EZ-P-E2,A Ryšavý Roman   Moskovská 25 97404 Banská Bystrica
ZZ OZZ 013/2/2015-ZZ-OZZ-Aa Viola Anton   Račianska 113 83101 Bratislava
EZ P 014/2/2015-EZ-P-E2,A Vrana Marián   M.R.Štefánika 896/14 96212 Detva
EZ P 015/2/2015-EZ-P-E1.0,A,B Čopjan Tomáš Ing. Fučíkova 30 97667 Závadka nad Hronom
ZZ OZZ 016/2/2015-ZZ-OZZ-Aa Urbanec Ľubomír   K. Kašjaka 69/19 1313 Rajecké Teplice
EZ P 017/2/2015-EZ-P-E1,A Kubáň Pavol   Priehradná 1690/30 3101 Liptovský Mikuláš
EZ P 018/2/2015-EZ-P-E2-A Mlakyta Vladimír   Vysoká nad Kysucou č. 1224 2355 Vysoká nad Kysucou
EZ E23 019/2/2015-EZ-E23-E1.0,A Kuchta Marián Ing. Národná 580/19 1001 Žilina
EZ E 020/2/2015-EZ-E-E2,A Motyka Gorazd Ing. Nová 3 3861 Vrútky
EZ P 021/2/2015-EZ-P-E1.0,A,B Holub Pavol Ing. Vysoká nad Kysucou č. 1234 2355 Vysoká nad Kysucou
EZ E22 022/2/2015-EZ-E22-E2,B Korim Jozef   Lučenecká cesta 409/15 96001 Zvolen
PZ A 023/22015-PZ-A-Ah,Bh Šimko Miroslav Bc. Horná Lehota č. 236 2741 Horná Lehota
TZ A 024/22015-TZ-A-Ab1,b2,Bb1,b2 Šimko Miroslav Bc. Horná Lehota č. 236 2741 Horná Lehota
EZ E 025/2/2015-EZ-E-E2-A Maruniak Stanislav   Lesnícka 715/6 96901 Banská Štiavnica
ZZ OZZ 001/3/2015-ZZ-Aa Fecenko Vladimír   Školská 645 093 02 Vranov nad Topľou
EZ P 002/3/2015-EZ-P-E2-A Farbiak Pavol   Sliačska 5 040 11 Košice
EZ P 003/3/2015-EZ-P-E1.0-A,B Michal Martin Ing. Partizánska 700/49 058 01 Poprad
EZ P 004/3/2015-EZ-P-E1.0-A,B Jakubčák Martin Ing. Severná 341/10 059 19 Vikartovce
EZ P 005/3/2015-EZ-P-E1.0-A,B Žuffa Ladislav Ing. Svätoplukova 2681/29 058 01 Poprad
EZ P 006/3/2015-EZ-P-E1.0-A,B Konečník Vladimír Ing. Záhradná 352/30 058 01 Gánovce
EZ P 007/3/2015-EZ-P-E1.0-A,B Macko Milan Ing. Štepánkovická 757/28 059 38 Štrba
ZZ OZZ 008/3/2015-OZZ-Aa Baláž Štefan   Péder 94 044 05 Péder
ZZ OZZ 009/3/2015-OZZ-Aa Hubi Zsolt   Akácos 12 3763 Bódvaszilas, Maďarsko
ZZ OZZ 010/3/2015-OZZ-Ab Miňo Vladimír   Mestisko 165 090 41 Mestisko
ZZ OZZ 011/3/2015-OZZ-Aa,Ab Korpáš Martin   Horná Žadaňa 6 966 04 Horná Ždaňa
ZZ OZZ 012/3/2015-OZZ-Aa,Ab Smolko Stanislav   Široké 510 082 37 Široké
ZZ OZZ 013/3/2015-OZZ-Ab Žemlička Dušan   Gen. Svobodu 683/7 089 01 Svidník
ZZ OZZ 014/3/2015-OZZ-Ab Kraner Richard   Kostoľany nad Hornádom 18 044 31 Kostoľany nad Hornádom
ZZ A 015/3/2015-A-Ac,c1,c2,c3,c4 Bi Podhorányi Erik   Iliašovská 429/47 05311 Smižany
ZZ A 016/3/2015-A-Ac,c1,c2,c3,c4 Bi Tarajčák Michal   Nemešany 13 05302 Nemešany
ZZ OZZ 017/3/2015-OZZ-Aa Parikrupa Martin   Čínska 1 04013 Košice
EZ P 018/3/2015-ZZ-P-E2-A,B Bodnár Július Ing. Krížany 73 079 01 Krížany
ZZ OZZ 019/3/2015-OZZ-Ab Zagora Jozef   Za vodou 4 064 01 Stará Ľubovňa
ZZ OZZ 020/3/2015-OZZ-Ab Platko Peter   Majne 142/1 065 41 Ľubotín
ZZ OZZ 021/3/2015-OZZ-Ab Lysina Vladimír   Ďurková 14 065 41 Ďurková
ZZ OZZ 022/3/2015-OZZ-Ab Rabský Rastislav   Čirč 271 065 42 Čirč
ZZ OZZ 023/3/2015-OZZ-Ab Lichvarčík Michal   Vislanka 62 065 41 Vislanka
ZZ OZZ 024/3/2015-OZZ-Aa Jozefík Milan   Kolačkov 39 065 11 Kolačkov
EZ E 025/3/2015-E-E2-A Mičo Ján   Bánovce nad Ondavou 232 072 04 Trhovište
EZ E23 026/3/2015-E-E2-A Novisedlák Marek   Žižkova 23 040 01  Košice
ZZ OZZ 027/3/2015-OZZ-Aa Ivanov Jaroslav   Hrnčiarska 1619/42 090 01 Stropkov
ZZ OZZ 028/3/2015-OZZ-Aa Glogovský Ladislav   ul. 1. mája 2055/7 069 01 Snina
ZZ OZZ 029/3/2015-OZZ-Aa Barna Marek   Záhumnie 29 040 18 Nižná Hutka
ZZ OZZ 030/3/2015-OZZ-Aa,Ab Laczko Gabriel   Čingovská 1377/6 040 12 Košice
ZZ OZZ 031/3/2015-OZZ-Aa,Ab Dzido Dušan   Habura 192 067 52 Habura
ZZ OZZ 032/3/2015-OZZ-Aa Bakoň Andrej   Kamenica 588 082 71 Lipany
EZ E22 033/3/2015-EZ-E22-E1-A,B Sopko Vladimír Ing. Čínska 3 040 13 Košice
ZZ OZZ 034/3/2015-OZZ-Aa Čižmár Slavomír   SNP 2346/88 075 01 Trebišov
ZZ OZZ 035/3/2015-OZZ-Aa Goceliak Štefan   Nová Polhora 22 044 44 Nová Polhora
ZZ OZZ 036/3/2015-OZZ-Aa Dzvoňár Stanislav   Kokošovce 126 082 52 Kokošovce
ZZ OZZ 037/3/2015-OZZ-Aa Holováč Emil   Lúčna 21 040 15 Košice
ZZ OZZ 038/3/2015-OZZ-Aa Jozefík Róbert   Kolačkov 93 065 11 Kolačkov
ZZ OZZ 039/3/2015-OZZ-Aa Hurný Milan   Slovenská 7/1557 085 01 Bardejov
ZZ OZZ 040/3/2015-OZZ-Aa Čipčovský Patrik   Lascov 28 086 46 Lascov
ZZ OZZ 041/3/2015-OZZ-Aa Brunčík Pavol   Zápotockého 17 080 01 Prešov
ZZ OZZ 042/3/2015-OZZ-Aa Mariňák Marek   Široké 573 082 37 Široké
ZZ OZZ 043/3/2015-OZZ-Aa Andraščík Martin   Fričovce 260 082 37 Fričovce
EZ P 044/3/2015-EZ-P-E1-A Gürtler Jozef Ing. Bauerova 28 040 11 Košice
EZ P 045/3/2015-EZ-P-E2-A Palkov Ján Ing. Veľký Folkmar  05551 Veľký Folkmar 340
ZZ OZZ 001/4/2015-ZZ-OZZ Ondrisek Jozef   Malá Hradná 176 95654 Malá Hradná
EZ P 002/4/2015-EZ-P Kristóf Róbert   Diakovce 299 92581 Diakovce
ZZ OZZ 003/4/2015-ZZ-OZZ Strnisko Martin   Štúrova 1419/41 94901 Nitra - Staré Mesto
ZZ OZZ 004/4/2015-ZZ-OZZ Stupák Stanislav   Sv. Rodiny 6 5907 Lendak
ZZ OZZ 005/4/2015-ZZ-OZZ Stupák František   ul. Nová 719/91 5907 Lendak
ZZ OZZ 006/4/2015-ZZ-OZZ Suchanovský František   Jána Pavla II. 859/33 5907 Lendak
ZZ OZZ 007/4/2015-ZZ-OZZ Murárik Marcel   Hanzlíkovská 1672/18 91105 Trenčín
TZ K 008/4/2015-TZ-K Nagy Tomáš   Hviezdoslavova 2664/8 94501 Komárno
ZZ OZZ 009/4/2015-ZZ-OZZ Bros Lukáš   Lučanská 170/43 1311 Lietavská Lúčka
ZZ OZZ 010/4/2015-ZZ-OZZ Ondrejmiška Jozef   Nová Ves nad Žitavou 378 95151 Nová Ves nad Žitavou
ZZ OZZ 011/4/2015-ZZ-OZZ Pucheľ Miroslav   Hornočepeňská 1475/14 92601 Sereď
ZZ OZZ 012/4/2015-ZZ-OZZ Szabo Ján   Horný Jatov 868 92571 Trnovec nad Váhom
ZZ OZZ 013/4/2015-ZZ-OZZ Turza Milan   Moravská 1634/17 2001 Púchov
EZ E 014/4/2015-EZ-E Ižák Jaroslav   Budovateľská 555/1 92701 Šaľa
EZ E 015/4/2015-EZ-E Éleš Pavol   Píšťalová 129 92571 Trnovec nad Váhom
EZ P 016/4/2015-EZ-P Hájek Ivan Ing. Mníchova Lehota č. 84 91321 Mníchova Lehota
ZZ OZZ 017/4/2015-ZZ-OZZ Izakovič Jaroslav   Brehy 317 96801 Nová Baňa
ZZ OZZ 018/4/2015-ZZ-OZZ Belás Róbert   Lánska 947/83-6 1701 Považská Bystrica
ZZ OZZ 019/4/2015-ZZ-OZZ Forgács Peter   Radnotiho 19 94603 Kolárovo
ZZ OZZ 020/4/2015-ZZ-OZZ Forgács Pavol   Veterná 104 94613 Okoličná na Ostrove
ZZ A 021/4/2015-ZZ-A Hruškár Peter   Roľnícka 5286/3 94001 Nové Zámky
TZ K 022/4/2015-TZ-K Tóth Libor   Nešporova 1016/12 92701 Šaľa
ZZ OZZ 023/4/2015-ZZ-OZZ Szabó Jozef   Jantárová č. 1869/17 92901 Dunajská Streda
ZZ OZZ 024/4/2015-ZZ-OZZ Zalaba Gabriel   Bartókova č. 3 94301 Štúrovo
ZZ OZZ 025/4/2015-ZZ-OZZ Lacza Jozef   Salka č. 444 94361 Salka
ZZ OZZ 026/4/2015-ZZ-OZZ Fekete Robert   Kamenný Most č. 6 94358 Kamenný Most
ZZ OZZ 027/4/2015-ZZ-OZZ Nap Štefan   Bíňa č. 303 94356 Bíňa
ZZ OZZ 028/4/2015-ZZ-OZZ Fodor Attila   Salka 94361 Salka
ZZ OZZ 029/4/2015-ZZ-OZZ Csákvári Pál   Bíňa č. 405 94356 Bíňa
ZZ A 030/4/2015-ZZ-A Jakab Tibor Ing. Pod lesom 640/4 95101 Nitrianske Hrnčiarovce
EZ P 031/4/2015-EZ-P Sabo Juraj   Kalinčiakova 4 91701 Trnava
ZZ OZZ 032/4/2015-ZZ-OZZ Kušnír Miroslav   Lehota 749 95136 Lehota
ZZ OZZ 033/4/2015-ZZ-OZZ Rumančík Peter   Spišský Hrušov 382 5363 Spišský Hrušov
ZZ OZZ 034/4/2015-ZZ-OZZ Kotlák Stanislav   Pri potoku 151 95132 Horná Kráľová
EZ P 035/4/2015-EZ-P Csanaky Alexander   Fučíkova 361/191 92521 Sládkovičovo
EZ P 036/4/2015-EZ-P Grežo Vladimír   Školská 186 95613 Hrušovany
EZ P 037/4/2015-EZ-P Marius Motyčiak Ing. Farská 919/2A 95101 Nitrianske Hrnčiarovce
EZ P 038/4/2015-EZ-P František Takács   Rákócziho 237/20 94501 Komárno
ZZ OZZ 039/4/2015-ZZ-OZZ Babic Michal   Komjatná 437 3496 Komjatná
ZZ A 040/4/2015-ZZ-A Císar Štefan   Lošonec 552 91904 Lošonec
EZ P 041/4/2015-EZ-P Graus Martin Ing. Veľké Kozmálovce 71 93521 Veľké Kozmálovce
EZ P 042/4/2015-EZ-P Juhás Marek Ing. Hlboká ulica 537/33 95106 Vinodol
EZ P 043/4/2015-EZ-P Cibira Jozef Ing. Príčina 32 95197 Žitavany
EZ P 044/4/2015-EZ-P Ďurovský Pavol   Kotlárska ulica 63/6 93528 Tlmače - Lipník
EZ P 045/4/2015-EZ-P Lašček Kamil Ing. Malobytčianska 77/12 1401 Bytča
TZ O 046/4/2015-TZ-O Szebellai Ladislav   Kossúthova 769/13 94301 Štúrovo
EZ P 047/4/2015-EZ-P Kakus Miloš Ing. Riečna 414/15 1004 Žilina
ZZ OZZ 048/4/2015-ZZ-OZZ Burza Boris   Veľké Dvorany 118 95601 Veľké Dvorany
ZZ OZZ 049/4/2015-ZZ-OZZ Bulejko Anton   Námestie slobody 1406/30 2001 Púchov
ZZ OZZ 050/4/2015-ZZ-OZZ Cigánik Jozef   Slovenského národného povst 11/37 1851 Nová Dubnica
ZZ OZZ 051/4/2015-ZZ-OZZ Ferenčík Marek   Žitavská 616/8 95303 Žitavany
ZZ OZZ 052/4/2015-ZZ-OZZ Poruban Viliam   Družstevná 450/79 1841 Dubnica nad Váhom - Prejta
ZZ OZZ 053/4/2015-ZZ-OZZ Škrovánek Peter   Omšenie 687 91443 Omšenie
ZZ OZZ 054/4/2015-ZZ-OZZ Vráblik Jozef   Školská ulica 310/12 1864 Košeca
ZZ OZZ 055/4/2015-ZZ-OZZ Vraňák Jozef   Súkenícka 209/2 92203 Vrbové
ZZ OZZ 056/4/2015-ZZ-OZZ Gabčan Tibor   Za cintorínom 1260/17 2001 Púchov
ZZ OZZ 057/4/2015-ZZ-OZZ Škrovánek Marek   Omšenie 687 91443 Omšenie
EZ P 058/4/2015-EZ-P Balko Rudolf Ing. Okoličná na Ostrove 33 94613 Okoličná na Ostrove
ZZ OZZ 059/4/2015-ZZ-OZZ Kubiš Jaroslav   Ul. Z. Nejedlého 22 93405 Levice
ZZ OZZ 060/4/2015-ZZ-OZZ Hašpica Peter   Horné Obdokovce 76 95608 Horné Obdokovce
ZZ OZZ 061/4/2015-ZZ-OZZ Bédi Gergely   Kapustová 1029/25 94110 Tvrdošovce
ZZ OZZ 062/4/2015-ZZ-OZZ Salaj Marián   Boženy Němcovej 49 99001 Veľký Krtíš
ZZ OZZ 063/4/2015-ZZ-OZZ Boltvan Miroslav   A.H.Škultétyho 373/4 99001 Veľký Krtíš
ZZ OZZ 064/4/2015-ZZ-OZZ Vavrúš Martin   Donovaly 69 97639 Donovaly
ZZ OZZ 065/4/2015-ZZ-OZZ Bíro Matej   Cintorínska 388 95135 Veľké Zálužie
ZZ OZZ 066/4/2015-ZZ-OZZ Tomaščík Marek   Rapatská 910 95135 Veľké Zálužie
ZZ OZZ 067/4/2015-ZZ-OZZ Karaba Vladimír   Hviezdoslavova 868/3 92241 Drahovce
EZ P 068/4/2015-EZ-P Juráček Juraj   Adama Trajana 18 92101 Piešťany
ZZ OZZ 069/4/2015-ZZ-OZZ Šedivý Martin   Mjr. Gondu 22 93502 Žemberovce
ZZ OZZ 070/4/2015-ZZ-OZZ Holan Marek   Mlynská Zem 464/85 95113 Branč - Veľká Ves
ZZ OZZ 071/4/2015-ZZ-OZZ Pogran Milan   Nová 730/14 95113 Branč - Veľká Ves
TZ K 072/4/2015-TZ-K Tuhý Juraj   Čajkov č. 184 93524 Čajkov
ZZ OZZ 073/4/2015-ZZ-OZZ Mrváň Ján   A. S. Puškina 553/13 92242 Madunice
ZZ OZZ 074/4/2015-ZZ-OZZ Tománek Miroslav   Kpt. Nálepku 165/17 91904 Smolenice - Smolenická Nová Ves
ZZ OZZ 075/4/2015-ZZ-OZZ Pavel Maroš Mg. Za humnami 90 95135 Veľké Zálužie
ZZ OZZ 076/4/2015-ZZ-OZZ Zachar Pavol   Báb 95134 Báb
ZZ OZZ 077/4/2015-ZZ-OZZ Maľkin Gustáv   Hospodárska 4595/15 92101 Piešťany
EZ P 078/4/2015-EZ-P Guzmický Matej Bc. Malý Cetín 175 95107 Malý Cetín
ZZ OZZ 079/4/2015-ZZ-OZZ Bazala Peter   Preseľany 469 95612 Preseľany
ZZ OZZ 080/4/2015-ZZ-OZZ Štefanka Silvester   Šúdolská 326/24 94911 Nitra - Klokočina
ZZ OZZ 081/4/2015-ZZ-OZZ Gavura Jozef   J. Hollého 1343 95135 Veľké Zálužie
ZZ OZZ 082/4/2015-ZZ-OZZ Štrauch Peter   Sad Kapitána Nálepku 50/24 1851 Nová Dubnica
EZ P 083/4/2015-EZ-P Vargha  Imrich Ing. Nádražná 898/46 95801 Partizánske 
EZ P 084/4/2015-EZ-P Kováč Peter Ing. Veľké Uherce 430 95841 Veľké Uherce
EZ P 085/4/2015-EZ-P Vargha  Imrich Ing. Brodzany 387 95842 Brodzany
ZZ OZZ 086/4/2015-ZZ-OZZ Kubačka Jozef   Myrtina 265/60 95112 Ivanka pri Nitre
ZZ OZZ 087/4/2015-ZZ-OZZ Tóth Michal   Borzagoš 1038/18 95131 Močenok
EZ P 088/4/2015-EZ-P Hrdlovič Martin Ing. Škultétyho 531/12 94911 Nitra
EZ P 089/4/2015-EZ-P Arpáš Gabiel Ing. K výstavisku 526/2 91101 Trenčín
EZ P 090/4/2015-EZ-P Krupka Marcel Ing. Pod hájom 1091/72 1841 Dubnica nad Váhom
EZ P 091/4/2015-EZ-P Srvátka Martin Ing. Velčice 434 91304 Chocholná - Velčice
EZ P 092/4/2015-EZ-P Országh Dušan Ing. Soblahov 815 91338 Soblahov
EZ P 093/4/2015-EZ-P Kosa Marek   Zemianske Podhradie 146 91307 Zemianske Podhradie
EZ P 094/4/2015-EZ-P Čahoj Peter Ing. Prusy 232 95703 Bánovce nad Bebravou
EZ P 095/4/2015-EZ-P Ďuriš Richard Ing. Soblahov č. 236 91338 Soblahov
EZ P 096/4/2015-EZ-P Benc Imrich   Drozdí chodník 5 94901 Nitra
EZ P 097/4/2015-EZ-P Kirica Peter Ing. Kuzmányho 715/5 91101 Trenčín
EZ P 098/4/2015-EZ-P Meravý Drahomír Mgr. Veľké Bierovce 76 91311 Veľké Bierovce
EZ P 099/4/2015-EZ-P Meravý Ján Ing. Dolný Šianec 18A 91101 Trenčín
EZ P 100/4/2015-EZ-P Slušný Dominik Ing. Poľovnícka 903/40 91105 Trenčín
EZ P 101/4/2015-EZ-P Ďurmek Peter   Jána Halašu 2704/5 91108 Trenčín
ZZ OZZ 102/4/2015-ZZ-OZZ Novák Peter   Školská 6 90033 Marianka
ZZ OZZ 103/4/2015-ZZ-OZZ Chodur Juraj   Klieština 73 1802 Klieština 
ZZ OZZ 104/4/2015-ZZ-OZZ Buček Miroslav   Raková 1217 2351 Raková
EZ P 105/4/2015-EZ-P Chudiváni Ján Ing., PhD. Vladimíra Clementisa 7684/77 91701 Trnava
EZ P 106/4/2015-EZ-P Lieskovská Linda Ing. Liesková 2297/18 92701 Šaľa
EZ P 107/4/2015-EZ-P Zelenka Erik   Okružná 1025/28 92701 Šaľa
ZZ OZZ 108/4/2015-ZZ-OZZ Balogh Zoltán   Jur nad Hronom 97 93557 Jur nad Hronom
ZZ OZZ 109/4/2015-ZZ-OZZ Legerský Milan   Oščadnica 1410 2301 Oščadnica
ZZ OZZ 110/4/2015-ZZ-OZZ Bury Pavol   Skalité 610 2314 Skalité
ZZ OZZ 111/4/2015-ZZ-OZZ Oláh Milan   Dobroč 241 98553 Dobroč
ZZ OZZ 112/4/2015-ZZ-OZZ Miartan Dávid   Obrancov mieru 169/22 95501 Tovarníky
ZZ OZZ 113/4/2015-ZZ-OZZ Urban Jozef   A. Bernoláka 2615/5 2201 Čadca
ZZ OZZ 114/4/2015-ZZ-OZZ Malik Tomáš   Janka Kráľa 2593/15 2201 Čadca
ZZ OZZ 115/4/2015-ZZ-OZZ Galvánek Marian   Okružná 2685/85 2204 Čadca - U Hluška
ZZ OZZ 116/4/2015-ZZ-OZZ Hrdiňák Miroslav   U Siheľníka 3011 2204 Čadca
ZZ OZZ 117/4/2015-ZZ-OZZ Hanslián Mikuláš   Ul. gen. Klapku 3783/10 94501 Komárno
ZZ OZZ 118/4/2015-ZZ-OZZ Orbán Ladislav   Rybárska 1068/7 93101 Šamorín
ZZ OZZ 119/4/2015-ZZ-OZZ Hrnčár František   Ulica Čajkovského 6322/15 91708 Trnava
ZZ OZZ 120/4/2015-ZZ-OZZ Kubuš Radoslav   Oščadnica 994 2301 Oščadnica
ZZ OZZ 121/4/2015-ZZ-OZZ Fonš Ján   Kukučínova 34/20 2201 Čadca
ZZ OZZ 122/4/2015-ZZ-OZZ Lučan Štefan   Turzovka Stred 472 2354 Turzovka
ZZ OZZ 123/4/2015-ZZ-OZZ Koleňák Tomáš   Potok 101 2356 Makov

2014

Druh VTZ
(TZ-ZZ-EZ-PZ)
Činnosť na VTZ (S-A-E-P-O-K-OZZ-OPZ-E21-E22-E23) Celé evidenčné číslo vydaného certifikátu  Priezvisko Meno titul Ulica, číslo PSČ Mesto
ZZ OZZ  001/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Podolský Martin   Námestie 1. mája 31 903 01 Senec 
ZZ OZZ  002/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Raffaj Július    Sedlová cesta 76 968 01 Nová Baňa - Štále 
ZZ OZZ  003/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Pavlíček Roman   Mazúrova 1151/1 909 01 Skalica 
EZ E 004/1/2014-EZ.E.E2-A  Klein Tibor    Ožvoldíkova 6 841 02 Bratislava 
ZZ OZZ  005/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Molnár Róbert    Velvarská 9 972 01 Bojnice 
ZZ A 006/1/2014-ZZ-A-Af  Kvetan Anton    Mlynská 302/26 925 22 Veľké Úľany 
ZZ A 007/1/2014-ZZ-A-Af Matlák Jaroslav    Ľubovnianska 3 851 07 Bratislava 
EZ P 008/1/2014-EZ-P-E2-A  Husák Ján Ing.  Nám. M.R. Štefánika 1  936 01 Šahy 
ZZ OZZ  009/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Ragulík Miloš   Koceľova 6/9 971 01 Prievidza
ZZ OZZ  010/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Hickl Jozef   Gaštanová 669/31 972 45 Bystričany-Chalmová
ZZ OZZ  011/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Hrušovský Ľuboš   Hálova 19 851 01 Bratislava 
EZ P 012/1/2014-EZ-P-E2-A Guldan Martin Ing.  Znievska 36 851 06 Bratislava 
ZZ A 013/1/2014-ZZ-A-Bf Schaller Dušan   Klokočova 732 981 01 Hnúšťa 
ZZ A 014/1/2014-ZZ-A-Bf Pažický Stanislav    Hviezdoslavova 1361/63 972 01 Bojnice 
ZZ A 015/1/2014-ZZ-A-Bf Borba Gregor    Vígľašská 2 851 07 Bratislava 
ZZ OZZ  016/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Mikeska Vladislav   Riazanská 62 831 03 Bratislava 
EZ P 017/1/2014-EZ-P-E2-A Bordáč Michal   Legionárska 23 831 04 Bratislava 
EZ P 018/1/2014-EZ-P-E2-A Štefánik Peter Ing.  Na Ležiskách 175/9 966 81 Žarnovica 
EZ P 019/1/2014-EZ-P-E2-A  Trnik Ján   Partizánska 36 960 01 Zvolen 
EZ P 020/1/2014-EZ-P-E2-A,B  Végh Michal Ing.  Vodárenská 2 931 01 Šamorín 
EZ P 021/1/2014-EZ-P-E2-A  György Marián Ing.  Mečíkova 57 841 07 Bratislava 
EZ P 022/1/2014-EZ-P-E1-A Spodniak Martin Ing.  Havelkova 18 841 03 Bratislava 
ZZ OZZ  023/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Droxel Karol   Okružná 29 900 28 Ivanka pri Dunaji
ZZ 024/1/2014-ZZ-A-Aa, Ba,b,c,c2 Hučko Michal   Furdekova 14 851 04 Bratislava 
EZ P 025/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Čech Matej Ing.  Mraznická 271 900 89 Častá
EZ P 026/1/2014-EZ-P-E2-A  Albert  Tomáš    Svätoplukova 4 902 01 Pezinok
ZZ OZZ  027/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Bella Ján   Arm. Gen. L. Svobodu 2861/20 984 01 Lučenec 
EZ P 028/1/2014-EZ-P-E1.0-A Zahorec Jaroslav  Ing.  Nový Diel 49 947 01 Hurbanovo
EZ P 029/1/2014-EZ-P-E1.0-A Repka Radovan Ing.  Mierová 24 821 05 Bratislava 
EZ P 030/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Kršák Jozef Ing.  Rybárska 5 093 07 Šamorín 
EZ P 031/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Kozár Michal    Rázusova 3 941 01 Bánov 
EZ P 032/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Janček Pavel Ing.  M.R. Štefánika 23 934 01 Levice 
EZ  P 033/1/2014-EZ-P-E1.0-A Immer Tomáš    Jazdecká 18 940 80 Nové Zámky 
EZ P 034/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Halás Michal Ing.  Hraničná 17 821 05 Bratislava 
EZ P 035/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Baňas Marek Ing.  Novomeského 13 083 01 Sabinov 
EZ P 036/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Valovič Ľuboslav Ing.  Kálnica 300 916 37 Kálnica 
EZ P 037/1/2014-EZ-P-E1.0-A  Merschitz Peter Ing.  Gabčíkova 6 841 05 Bratislava 
ZZ OZZ  038/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Papšík Branislav    Budatínska 9 851 05 Bratislava 
ZZ OZZ  039/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Tolnay Roman   Jelačičova 3 821 08 Bratislava 
EZ P 040/1/2014-EZ-P-E2-A Galba Juraj   Nábělkova 2 841 05 Bratislava 
EZ P 041/1/2014-EZ-P-E2-A  Haspra Bystrík   Budatínska 12 851 06 Bratislava 
EZ P 042/1/2014-EZ-P-E2-A  Brandis Miroslav Ing.  Hálova 2 851 01 Bratislava 
EZ P 043/1/2014-EZ-P-E2-A  Jáni Marián Ing.  Mlynarovičova 3 851 03 Bratislava 
EZ P 044/1/2014-EZ-P-E2-A  Pašková Jana  Ing.  Bilíkova 13 841 01 Bratislava 
EZ P 045/1/2014-EZ-P-E2-A  Gonda Matej   Saratovská 6/A  841 02 Bratislava 
EZ P 046/1/2014-EZ-P-E2-A  Feďo Radoslav  Ing.  Pri tehelni 3085/6 934 01 Levice 
ZZ OZZ  047/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Kovács  Tibor    Eliášovce 735 930 38 Eliášovce 
ZZ OZZ  048/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Turner Vojtech   Hálová 17 851 05 Bratislava 
EZ P 049/1/2014-EZ-P-E2,A,B  Farkas Robert Ing.  Mestská 3 831 03 Bratislava 
ZZ OZZ  050/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Potaš Andrej    Štefánikova 263/8 029 01 Námestovo
ZZ OZZ  051/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Raffaj Maroš   Sedlova cesta 76 968 01 Nová Baňa 
EZ P 052/1/2014-EZ-P-E1.0-A,B  Sojka Ján   Skalité 1494 023 14 Skalité 
EZ P 053/1/2014-EZ-P-E1.0-A,B  Onduš Miroslav Ing.  Jabloňová 7012/30 080 01 Prešov 
ZZ OZZ  054/1/2014-ZZ-OZZ-Ab  Horňáček Peter   Košúty 225 925 09 Košúty 
ZZ OZZ  055/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Čebotarev  Nikita    Opletalova 10 841 07 Bratislava 
ZZ OZZ  056/1/2014-ZZ-OZZ-Aa Vida Štefan   Pažitná 281/33 930 05 Gabčíkovo
ZZ O 057/1/2014-ZZ-O-Ac,c1,c2,c3,c4 Miko Roman   Horní 142 742 83 Zbyslavice 
ZZ 058/1/2014-ZZ-O-Ac,c1,c2,c3,c4 Řepecký Jaroslav    Výškovická 180/509 700 30 Ostrava-Výškovice 
ZZ O 059/1/2014-ZZ-O-Ac,c1,c2,c3,c4 Schrenk Zdeněk    Petřvaldská 259 739 34 Šenov 
EZ E 060/1/2014-EZ-E-E2-A  Šepták  Juraj    Vavilovova 5 851 01 Bratislava 
ZZ OZZ  061/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Beliš Vladimír Ing.  Mirka Nešpora 65 080 01 Prešov 
ZZ OZZ  062/1/2014-ZZ-OZZ-Ab  Salay  Michal Ing.  Mierová 28 821 05 Bratislava 
ZZ OZZ  063/1/2014-ZZ-OZZ-Aa  Kováč Marian   Javorová 1283 735 06 Karviná - Nové Město 
ZZ A 064/1/2014-ZZ-A-Bf  Hučko Michal   Furdekova 14 851 03 Bratislava 
EZ P 065/1/2014-EZ-P-E2-A,B  Kočalka Martin Ing.  Tranovského 31 841 02 Bratislava 
EZ P 066/1/2014-EZ-P-E2-A  Zelenka Antonín   Nám. Hraničiarov 8/b 851 03 Bratislava 
ZZ OZZ  067/1/14-ZZ-OZZ-Aa  Rigó Jozef    Nám. 1. mája 37 903 01 Senec 
ZZ A 068/1/2014-ZZ-A-Ah Ulrych Tomáš    Vlčnov 70 742 31 Nový Jičín 
EZ P 001/2/2010-EZ-P-E2-A,B Bernát Ladislav   Švermova 59 974 01 Banská Bystrica
ZZ OZZ 001/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Hušla Štefan   Mútne 79 2963 Mútne
ZZ OZZ 002/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Šurina Róbert   Podbiel 299 2742 Podbiel
ZZ OZZ 003/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Michalic Michal   Podbiel 271 2742 Podbiel
ZZ OZZ 004/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Mintál Rastislav   Podbiel 329 2742 Podbiel
ZZ OZZ 005/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Mintál Juraj   Podbiel 329 2742 Podbiel
ZZ OZZ 006/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Papán Tomáš   Lokca 489 2957 Lokca
ZZ OZZ 007/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Jadroň Jozef   Lokca 88 2957 Lokca
ZZ OZZ 008/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Rabčan Mikuláš   Lokca 521 2957 Lokca
ZZ OZZ 009/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Fendek Michal   Lokca 61 2957 Lokca
ZZ OZZ 010/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Krajčí Jakub   Komjatná 225 3496 Komjatná
ZZ OZZ 011/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Drapáč Boris   Studničná 46 3496 Komjatná
ZZ OZZ 012/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Pleško Matúš   Komjatná 262 3496 Komjatná
ZZ OZZ 013/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Drapáč  Miroslav   Komjatná 2 3496 Komjatná
ZZ OZZ 014/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Žúbor Vlado   Komjatná 237 3496 Komjatná
ZZ OZZ 015/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Straka Tomáš   Komjatná 450 3496 Komjatná
ZZ OZZ 016/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Pleško Ján   Komjatná 263 3496 Komjatná
ZZ OZZ 017/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Kubiš Štefan   Komjatná 215 3496 Komjatná
ZZ OZZ 018/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Žúbor Tomáš   Komjatná 237 3496 Komjatná
ZZ OZZ 019/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Trnka Jakub   Martinček  120 3495 Martinček
ZZ OZZ 020/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Difko Patrik   Martinček  121 3495 Martinček
ZZ OZZ 021/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Juriga Martin   Martinček  121 3495 Martinček
ZZ OZZ 022/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Šnauko Juraj   Likavka 73 3495 Likavka
ZZ OZZ 023/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Paunica Marek   Dlhá nad Oravou 348 2755 Dlhá nad Oravou 
ZZ OZZ 024/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Osadský  Tibor   Dlhá nad Oravou 65 2755 Dlhá nad Oravou 
ZZ OZZ 025/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Šnapko Michal   Sedliacká Dubová 160 2755 Sedliacká Dubová
ZZ OZZ 026/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Konš Matúš   Ústi nad Priehradou 24 2801 Trstená
ZZ OZZ 027/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Klokočík Zdenko   Babín 307 2952 Babín, pošta Hruštín
ZZ OZZ 028/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Štefka Jozef   Chlebnice 30 2755 Chlebnice
ZZ OZZ 029/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Osadský  Jozef   Chlebnice 381 2755 Chlebnice
ZZ OZZ 030/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Furiel Jozef   Chlebnice 18 2755 Chlebnice
ZZ OZZ 031/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Suľa Tomáš   Chlebnice 454 2755 Chlebnice
ZZ OZZ 032/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Sálus Alojz   Chlebnice 217 2755 Chlebnice
ZZ OZZ 033/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Krčmárik  Peter   Rajecká 5 1001 Žilina
ZZ OZZ 034/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Tausk Peter   J. Ťatliaka 1783/4 2601 Dolný Kubín
ZZ OZZ 035/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Digaňa Jaroslav   ul. SNP 1457/75 1707 Považská Bystrica
ZZ OZZ 036/2/2014-ZZ-OZZ-Aa Adamec Pavol   Nemocničná 1945/27 2601 Dolný Kubín
EZ P 039/2/2014-EZ-P-E2-A,B Halaj Ján   Ružiná 33 98552 Ružiná
EZ P 040/2/2014-EZ-P-E2-A,B Kočibal Štefan   Hlavná 351 3496 Komjatná
EZ P 041/2/2014-EZ-P-E2-A,B Novák Peter Ing. A. Bernoláka 20 3401 Ružomberok
EZ P 042/2/2014-EZ-P-E2-A,B Kahan Andrej   Strečnianska 4 85105 Bratislava
EZ P 043/2/2014-EZ-P-E2-A,B Kočová Soňa   Čajkovského 7 94911 Nitra
ZZ OZZ 044/2/2014-EZ-P-E2-A,B Juriga Jaroslav   Chočská 1532/14 2601 Dolný Kubín
ZZ OZZ 001/3/2014-ZZ-Aa Bondra Ján   Jarná 3040/6 058 01 Poprad
ZZ OZZ 002/3/2014-ZZ-Aa Grešš Jozef   Gerlachov 212 086 04 Gerlachov
ZZ OZZ 003/3/2014-ZZ-Aa Vavrek Jakub   Záborské 145 082 53 Záborské
ZZ OZZ 004/3/2014-ZZ-Aa Ab Martinko Stanislav   prof. Hlaváča 32 071 01 Michalovce
EZ P 005/3/2014-EZ-P-E2-A Sičár Martin Ing. Sp. Hanušovce 208 059 04 Spišské Hanušovce
ZZ OZZ 006/3/2014-ZZ-Ab Kováč Pavol   Wuppertálska 45 040 23 Košice
ZZ OZZ 007/3/2014-ZZ-Ab Mitter Pavol   Pod Čerencom 583/6 031 05 Liptovský Mikuláš
EZ E22 008/3/2014-EZ-E22-E2-A Triščík Marek   Uzovský Šalgov 15 082 61 Uzovský Šalgov
EZ E22 009/3/2014-EZ-E22-E2-A Kis Peter   Mieru 612/1 044 14 Čaňa
ZZ OPZ 010/3/2014-ZZ-Aa Kaminský Jozef   Červenia pri Sabinove 94 082 56 Červenica pri Sabinove
ZZ OPZ 011/3/2014-ZZ-Aa Kóša Rastislav   Čajkovského 821/27 080 05 Prešov
ZZ OZZ 012/3/2014-ZZ-Ab Onder Jozef   Továrne 282 094 01 Továrne
ZZ OZZ 013/3/2014-ZZ-Aa Mrusko Śtefan   Michalok 7 094 23 Michalok
ZZ OZZ 014/3/2014-ZZ-Aa Uličný  Ondrej   Víťaz 391 082 38 Víťaz
ZZ OZZ 015/3/2014-ZZ-Aa Bryndza Michal   Ďurková 44 065 41 Ďurková
ZZ OZZ 016/3/2014-ZZ-Aa Šulík Michal   Šar. Bohdanovce 145 082 05 Šarišské Bohdanovce
ZZ OZZ 017/3/2014-ZZ-Aa Štieber Ján   Oľšov 27 082 76 Oľšov
ZZ OZZ 018/3/2014-ZZ-Ab Lopatovský Andrej   Lacková 6 065 01 Lacková
ZZ OZZ 019/3/2014-ZZ-Ab Mihok Roman   Staničná 210/64 076 22 Vojčice
ZZ OZZ 020/3/2014-ZZ-Ab Hudák Peter Ing. Sídl. Mladosť 2 044 25 Medzev
ZZ OZZ 021/3/2014-ZZ-Aa Sloboda Miroslav   Hurbanova 575/81 901 01 Malacky
ZZ OZZ 022/3/2014-ZZ-Aa Ab Arvay Květoslav   Ondrášov 16 793 05 Moravský Beroun
ZZ OZZ 023/3/2014-ZZ-Aa Ab Horák Petr   Prostějovská 550 751 01 Tovačov
EZ P 024/3/2014-EZ-P-E1.0-A,B Balej, CSc. Marián Ing. Rázusova 3287/2 058 01 Poprad
ZZ OZZ 025/3/2014-ZZ-Ab Surmaj René   SNP 2509/24 066 01 Humenné
ZZ OZZ 026/3/2014-ZZ-Aa Ab Doležálek Dušan   Gogoľova 24 036 01 Martin
ZZ OZZ 027/3/2014-ZZ-AA Ab Stuchlik Dalibor   Dlhá nad Kysucou 280 023 54 Dlhá nad Kysucou
EZ E23 028/3/2014-EZ-E23-E1.0-A,B Gáll Vladimír Ing. Kojatice 25 082 32 Kojatice
EZ P 029/3/2014-EZ-P-E1.1-A,B Dulovič Jozef Ing. Sládkovičova 533 059 16 Hranovnica
EZ P 030/3/2014-EZ-P-E1.0-A Gazsi Tibor   Nižný Lánec 21 044 73 Nižný Lánec
ZZ OZZ 031/3/2014-ZZ-Aa Dzivý Tomáš   Hermanovce 258 082 35 Hermanovce
ZZ OZZ 032/3/2014-ZZ-Aa Beňadik Peter   Dubovica 281 082 71 Dubovica
ZZ OZZ 033/3/2014-ZZ-Aa Król Tadeusz   Stoneczna 6/159 0 Gorlice
ZZ OZZ 034/3/2014-ZZ-Aa Ragan Ondrej   Košarovce 215 094 06 Košarovce
ZZ OZZ 035/3/2014-ZZ-Aa Šoltis Ladislav   Brežany 8 082 41 Brežany
ZZ OZZ 036/3/2014-ZZ-Aa Vaško Vladislav   Čergovská 20 080 01 Prešov
ZZ OZZ 037/3/2014-ZZ-Ab Potocký Igor   Na Záhumní 305/45 082 16 Fintice
ZZ OZZ 038/3/2014-ZZ-Aa Fek Peter   Ružová 201/48 083 01 Sabinov
ZZ OZZ 039/3/2014-ZZ-Aa Bilek Štefan   Tichý Potok 61 082 74 Tichý Potok
ZZ OZZ 040/3/2014-ZZ-Aa Suchý Ľubomír   Malá Poľana 26 090 24 Malá Poľana
ZZ OZZ 041/3/2014-ZZ-Aa Čendula Miroslav Ing. Okružná 457/10 059 21 Svit
ZZ OZZ 042/3/2014-ZZ-Aa,b Stančík Slavomír   Sídlisko 6/768 044 14 Čaňa
ZZ OZZ 043/3/2014-ZZ-Aa Timko Ivan   Meteorova 5 040 12 Košice
ZZ OZZ 044/3/2014-ZZ-Ab Dučák Jakub   Tokajícka 16 040 22 Košice
ZZ OZZ 045/3/2014-ZZ-Ab Palenčár Ján   Opatovská cesta 34 040 12 Košice
ZZ OZZ 046/3/2014-ZZ-Aa Ab Slivka Štefan   Adlerova 8 040 22 Košice
ZZ OZZ 047/3/2014-ZZ-Aa Ab Bitto František   Mlynská 783/14 044 14 Čaňa
ZZ OZZ 048/3/2014-ZZ-Aa Ab Vandžura Martin   Lúčka 123 082 71 Lúčka
ZZ OZZ 049/3/2014-ZZ-Aa Ab Chovanec Richard   Klin 457 029 41 Klin
EZ E23 050/3/2014-EZ-E23-E2-A Jurcsik Carol Ing. Rovinka 1392 900 41 Rovinka
TZ K 001/4/2014-TZ-K Várady Ľudovít   Perecká 2965/5 93401 Levice
TZ K 002/4/2014-TZ-K Hlaváč Tomáš   ČSA 36 93521 Tlmače
TZ K 003/4/2014-TZ-K Švolík Ján Ing. Farská 1342/50 94901 Nitra
ZZ OZZ 004/4/2014-ZZ-OZZ Viselka Vladimír   Mojmírova 1286/2 95701 Bánovce n. Bebravou
ZZ OZZ 005/4/2014-ZZ-OZZ Melicher Pavel   Malinová 279 97213 Nitrianske Pravno
ZZ OZZ 006/4/2014-ZZ-OZZ Katona Norbert   Žihárec č. 127 92583 Žihárec
ZZ OZZ 007/4/2014-ZZ-OZZ Lukáč Vojtech   Bátorove Kosihy č. 1126 94634 Bátorove Kosihy
ZZ OZZ 008/4/2014-ZZ-OZZ Haulitusz Ján   Bátorove Kosihy č. 551 94634 Bátorove Kosihy
ZZ OZZ 009/4/2014-ZZ-OZZ Ille Jan   Nábrežie 296/18 94201 Šurany
ZZ OZZ 010/4/2014-ZZ-OZZ Rajos Arpád   Bratislavská 364/2 94603 Kolárovo
ZZ OZZ 011/4/2014-ZZ-OZZ Szmicsek Róbert   S. H. Vajanského 4998/43 94001 Nové Zámky
ZZ OZZ 012/4/2014-ZZ-OZZ Molnár Ján   Novomestská 1894/1 94001 Nové Zámky
ZZ OZZ 013/4/2014-ZZ-OZZ Cződör Roland   Hájska 628 92501 Matúškovo
ZZ OZZ 014/4/2014-ZZ-OZZ Adamička Miroslav   Mojtín 54 2072 Mojtín
ZZ OZZ 015/4/2014-ZZ-OZZ Bielik Ľubomír   Stanáková 749 97228 Valaská Belá
ZZ OZZ 016/4/2014-ZZ-OZZ Mihálka Juraj   Valaská Belá 107 97228 Valaská Belá
ZZ OZZ 017/4/2014-ZZ-OZZ Gramblička Andrej   Valaská Belá 43 97228 Prievidza
ZZ OZZ 018/4/2014-ZZ-OZZ Adamička Miroslav   Mojtín 54 2072 Mojtín
ZZ OZZ 019/4/2014-ZZ-OZZ Nagy Arpád   Trnovec nad Váhom 92571 Trnovec nad Váhom
ZZ OZZ 020/4/2014-ZZ-OZZ Varga Ladislav   Ipeľské Predmostie 184 99110 Ipeľské Predmostie
ZZ OZZ 021/4/2014-ZZ-OZZ Holka Viliam   Lúčnica nad Žitavou 214 95188 Lúčnica nad Žitavou
ZZ OZZ 022/4/2014-ZZ-OZZ Cvik Pavol   Topoľová 16 94201 Šurany
ZZ OZZ 023/4/2014-ZZ-OZZ Výberči Štefan   Komenského 3 94103 Uľany nad Žitavou
ZZ OZZ 024/4/2014-ZZ-OZZ Kukolík Štefan   J. Kráľa 46/27 93601 Šahy
ZZ OZZ 025/4/2014-ZZ-OZZ Maďar Dušan   Lúčnica nad Žitavou č.d. 359 95188 Lúčnica nad Žitavou
ZZ OZZ 026/4/2014-ZZ-OZZ Barczi Tibor   Trnovec nad Váhom č.d. 736 92571 Trnovec nad Váhom
EZ P 027/4/2014-EZ-P Malák Martin Ing. Lipová 1446/5 95701 Bánovce nad Bebravou
EZ P 028/4/2014-EZ-P Sýkora Milan   ul. 1. mája 29 97251 Handlová
EZ P 029/4/2014-EZ-P Grejták Karel Ing. Pod Papierňou 48 8501 Bardejov
EZ P 030/4/2014-EZ-P Velčický Jozef   Športová 1796 95131 Močenok
ZZ OZZ 031/4/2014-ZZ-OZZ Dúbravka Rudolf   Bodiná 153 1815 p. Prečín
ZZ OZZ 032/4/2014-ZZ-OZZ Andel Jozef   Nitrianska 352/172 95113 Branč
ZZ OZZ 033/4/2014-ZZ-OZZ Laník Ľubomír Ing. Lehota 46 95136 Lehota
ZZ OZZ 034/4/2014-ZZ-OZZ Ševčík Jozef   Radoľa 407 2336 Radoľa
ZZ OZZ 035/4/2014-ZZ-OZZ Kováčik Marián   Vodná ul. 2903/20 94501 Komárno
EZ P 036/4/2014-EZ-P Guizon Jozef Ing. Čsl. armády 6 92701 Šaľa
EZ P 037/4/2014-EZ-P Straňák Peter   Patanská 117 95133 Hájske
EZ P 038/4/2014-EZ-P Gašparík Roman Ing. Pažitná 623/6 92701 Šaľa
ZZ OZZ 039/4/2014-ZZ-OZZ Császár Róbert   Zemné 141 94122 Zemné
ZZ OZZ 040/4/2014-ZZ-OZZ Slávik Jozef   Dolná Mariková č. 427 1802 Dolná Mariková
ZZ OZZ 041/4/2014-ZZ-OZZ Janičík Milan   Rozkvet 2032/67 1701 Považská Bystrica
ZZ OZZ 042/4/2014-ZZ-OZZ Dubovský Jaroslav   Stred 50/27-15 1701 Považská Bystrica
EZ P 043/4/2014-EZ-P Harušinec Ján Ing. Pod Hájom 965/27 1841 Dubnica nad Váhom
EZ P 044/4/2014-EZ-P Kaštíl Roman Ing. SNP 533/80 1851 Nová Dubnica
ZZ OZZ 045/4/2014-ZZ-OZZ Šefčík Martin   Dražkovce č. 359 3802 Dražkovce
ZZ OZZ 046/4/2014-ZZ-OZZ Roštek Michal   Kostolná č. 102/13 3491 Švošov
ZZ OZZ 047/4/2014-ZZ-OZZ Riznár Matej   Lukavica 57 8621 Lukavica pri Bardejove
ZZ OZZ 048/4/2014-ZZ-OZZ Slezáček Rastislav   Zemianske Podhradie 214 91307 Nové Mesto nad Váhom
ZZ OZZ 049/4/2014-ZZ-OZZ Pušic Ľubomír   Tesáre 213 95621 Jacovce
ZZ OZZ 050/4/2014-ZZ-OZZ Galbavý Dávid   Tvrdomestice 206 95622 Prašice
ZZ OZZ 051/4/2014-ZZ-OZZ Pušic Michal   Krušovská 1436/43 95501 Topoľčany
ZZ OZZ 052/4/2014-ZZ-OZZ Premuš Vehid   Brezovička cesta 34 10020 Zagreb
ZZ OZZ 053/4/2014-ZZ-OZZ Hain Lukáš   Záhradná 860/38 95617 Solčany
ZZ OZZ 054/4/2014-ZZ-OZZ Holcinger Boris   Černík 244 94105 Černík
ZZ OZZ 055/4/2014-ZZ-OZZ Bittner Róbert   Rabčekova 357/28 94907 Nitra
ZZ OZZ 056/4/2014-ZZ-OZZ Bednárik Marek   Agátová ulica 405/70 95106 Vinodol
PZ P 057/4/2014-PZ-P Beblavá Helena   Mierova 802 94601 Kameničná
EZ E23 058/4/2014-EZ-E23 Ešek Peter   Šarovce 225 93552 Šarovce
EZ E23 059/4/2014-EZ-E23 Gajdoš Jozef   Lukáčovce 10 95123 Lukáčovce
EZ E23 060/4/2014-EZ-E23 Hrbáček Miroslav   Hanza 317/9 92401 Galanta
EZ E23 061/4/2014-EZ-E23 Jendrišák Dušan   Oščadnica 1018 2301 Oščadnica
EZ E23 062/4/2014-EZ-E23 Maliňák Radovan   Pod Brezinou 784/28 3852 Sučany
EZ E23 063/4/2014-EZ-E23 Molnár Ján   Družstevná 501/13 93523 Rybník
EZ E21 064/4/2014-EZ-E21 Molnár Lukáš   Družstevná 501/13 93523 Rybník
EZ E23 065/4/2014-EZ-E23 Schmidt Július   Alekšince 114 95122 Alekšince
EZ E23 066/4/2014-EZ-E23 Varga Marek   Preseľany 393 95612 Preseľany
EZ E23 067/4/2014-EZ-E23 Ulický Karol   Novomestská 15 94001 Nové Zámky
ZZ OZZ 068/4/2014-ZZ-OZZ Jaworek Milan   Trhovisko 862/63 5304 Spišské Podhradie
EZ E23 069/4/2014-EZ-E23 Suchoň Peter   Opatovce nad Nitrou č. 53 97202 Opatovce nad Nitrou
EZ E23 070/4/2014-EZ-E23 Harag Milan   Čsl. partizánov 203/4 97226 Nitrianske Rudno
EZ P 071/4/2014-EZ-P Kútny Lukáš Ing. Predné Záhumnie 559 97226 Nitrianske Rudno
EZ P 072/4/2014-EZ-P Suchoň Peter   Opatovce nad Nitrou č. 53 97202 Opatovce nad Nitrou
ZZ OZZ 073/4/2014-ZZ-OZZ Hučko Marek   Letná 569/5 92701 Šaľa
ZZ OZZ 074/4/2014-ZZ-OZZ Morovič Viktor   Matúškovo 113 92501 Matúškovo
ZZ OZZ 075/4/2014-ZZ-OZZ Hanzel Peter   Jatov 65 94109 Jatov
ZZ OZZ 076/4/2014-ZZ-OZZ Verbók Dionýz   Kamenný Most 93 94358 Kamenný Most
ZZ OZZ 077/4/2014-ZZ-OZZ Pávics Attila   Bajcsy zs. Endre utca 92 2431 Perkáta
ZZ OZZ 078/4/2014-ZZ-OZZ Badi Patrik Tibor   Kossuth Lajos utca 66 2431 Perkáta
ZZ OZZ 079/4/2014-ZZ-OZZ Zsákovics László   Deák Ferenc utca 38 2431 Perkáta
ZZ OZZ 080/4/2014-ZZ-OZZ Kun Attila Barna   Dózsa György utca 22 2431 Perkáta
ZZ OZZ 081/4/2014-ZZ-OZZ Fazekas Ferdinand   Keť 284 93564 Keť
ZZ OZZ 082/4/2014-ZZ-OZZ Lengyel István   Rózsa Ferenc utca 12 2431 Perkáta
ZZ OZZ 083/4/2014-ZZ-OZZ Babčan Marián   Nižná 197 92206 Nižná
ZZ OZZ 084/4/2014-ZZ-OZZ Páleník Pavol   Dedinská ulica 4376/9 91705 Trnava-Modranka
ZZ OZZ 085/4/2014-ZZ-OZZ Rieger Vladimír   Hurbanova 1034/12  90901 Skalica
ZZ OZZ 086/4/2014-ZZ-OZZ Hertl Tomáš   Nešporova 911/3 90901 Skalica
ZZ OZZ 087/4/2014-ZZ-OZZ Spolnik Michal   Hollého 1546/73 90851 Holíč
ZZ OZZ 088/4/2014-ZZ-OZZ Zicho Martin   Vlčkovany 74 90862 Dubovce
ZZ OZZ 089/4/2014-ZZ-OZZ Kadubec Marcel   Dr. Clementisa 754/57 90901 Skalica
ZZ OZZ 090/4/2014-ZZ-OZZ Janeček Tomáš   Dr. Clementisa 1172/45 90901 Skalica
ZZ OZZ 091/4/2014-ZZ-OZZ Stančiak Lukáš   Bratislavská 51/66 90848 Kopčany
EZ P 092/4/2014-EZ-P Petratur Miloš Ing. Mikovíniho 11 83102 Bratislava
EZ P 093/4/2014-EZ-P Kučera Slavomír Ing. Dargovská 1215/1 4001 Košice
EZ P 094/4/2014-EZ-P Mošať Miroslav Ing. Jaseňová 7 90025 Chorvátsky Grob
EZ P 095/4/2014-EZ-P Eisner Ľubomír Ing. Hraničiarska 931/33 90066 Vysoká pri Morave
EZ P 096/4/2014-EZ-P Haramia Ján   Železničná 927 90055 Lozorno
TZ K 097/4/2014-TZ-K Farkaš Pavel Ing. Bátovce 326 93503 Bátovce
EZ P 098/4/2014-EZ-P Poláček Ján   Dolné Srnie č. 105 91641 Dolné Srnie
EZ P 099/4/2014-EZ-P Bernáth František Ing. Petőfiho 65 94131 Dvory nad Žitavou
ZZ OZZ 100/4/2014-ZZ-OZZ Korček Martin   Puškinova ul. 564 90872 Závod
ZZ OZZ 101/4/2014-ZZ-OZZ Čulák Roman   Okružná č. 24 1401 Veľká Bytča
ZZ OZZ 102/4/2014-ZZ-OZZ Vrana Jozef   Veľké Košecké Podhradie 499 1831 Košecké Podhradie
TZ O 103/4/2014-TZ-O Mráz Peter Ing. Pažitná 708 92205 Chtelnica
TZ A 104/4/2014-TZ-A Mráz Peter Ing. Pažitná 708/8 92205 Chtelnica
ZZ OZZ 105/4/2014-ZZ-OZZ Melník Jozef   Okulka 13/23 9301 Vranov nad Topľou
EZ P 106/4/2014-EZ-P Kelemen Ladislav   ul. Dunajská 1377/8 93005 Gabčíkovo
ZZ OZZ 107/4/2014-ZZ-OZZ Sluka Jozef   Radobica 152 97248 Radobica
ZZ OZZ 108/4/2014-ZZ-OZZ Gavalec Erik   Závada 86 95501 Topoľčany
EZ P 109/4/2014-EZ-P Valúch Ján   Vrbovce 378 90606 Vrbovce
EZ P 110/4/2014-EZ-P Majer Juraj Bc. Koválovec 71 90863 Radošovce
ZZ OZZ 111/4/2014-ZZ-OZZ Varačka Rastislav   Hlboká 1082/79 94901 Nitra
ZZ OZZ 112/4/2014-ZZ-OZZ Broda Radoslav   Struhy 1475 2302 Krásno nad Kysucou
ZZ OZZ 113/4/2014-ZZ-OZZ Zavoďan Ján   Zákamenné 851 2956 Zákamenné
EZ P 114/4/2014-EZ-P Kapusta Jozef Ing. Andreja Mráza č. 9 82103 Bratislava
EZ P 115/4/2014-EZ-P Szudor Pavol Bc. Rímska 2138/3 92705 Šaľa - Veča
EZ P 116/4/2014-EZ-P Mrekaj Kamil   Ružová 5 91925 Šúrovce
TZ K 117/4/2014-TZ-K Máčaj Branislav Ing. Francúzska 17 93521 Tlmače
TZ A 118/4/2014-TZ-A Polomčák Adam Ing. Záhradná 23 93523 Rybník
EZ P 119/4/2014-EZ-P Dedík Patrik   Moravské Lieskové 7 91642 Moravské Lieskové
ZZ OZZ 120/4/2014-ZZ-OZZ Šumeraj Peter   Poľná 7 93526 Starý Tekov
EZ P 121/4/2014-EZ-P Osvald Ján   Strážnická 43 90901 Skalica
ZZ OZZ 122/4/2014-ZZ-OZZ Keleberc Marek   Kmeťovo 57 94162 Kmeťovo
ZZ A 123/4/2014-ZZ-A Kmeťo Martin   Lipová 688/45 92553 Pata
EZ E 124/4/2014-EZ-E Gajar Emil   Dojč 45 90602 Dojč
EZ E 125/4/2014-EZ-E Drábik Jozef   Ševčenkova 1051/5 85101 Bratislava V
EZ E 126/4/2014-EZ-E Bachňák Miroslav   Drobného 24 84101 Bratislava
EZ E 127/4/2014-EZ-E Bruchala Ján   I. Houdeka 1944/57 3401 Ružomberok
EZ E 128/4/2014-EZ-E Mikulík Jozef   Rovná 28 90031 Stupava
EZ E 129/4/2014-EZ-E Varga Jozef Ing. Záhradná 3388/1 90025 Chorvátsky Grob
EZ E 130/4/2014-EZ-E Baka Štefan   Mliečany č. 38 92901 Dunajská Streda
EZ E 131/4/2014-EZ-E Petro Alexander   Bottova 1021/4 92701 Šaľa
EZ E 132/4/2014-EZ-E Hrušecký Juraj   Lesná 881/2 90851 Holíč
EZ E 133/4/2014-EZ-E Kolenič Marek   Kaštielska 872/55A 91951 Špačince
EZ E 134/4/2014-EZ-E Štefkeje Jaroslav Ing. ul. Agátová 2582/58 95501 Topoľčany
EZ E 135/4/2014-EZ-E Tóth Ladislav   Hlavná 30 95144 Výčapy - Opatovce
EZ E 136/4/2014-EZ-E Pacher Viliam   ul. Pažiť 19 93505 Pukanec
EZ E 137/4/2014-EZ-E Žák Igor   Kamanová 167 95612 Kamanová
EZ E 138/4/2014-EZ-E Scheer Aladár   Dobodiel 181 91323 Trenčín
ZZ OZZ 139/4/2014-ZZ-OZZ Hupka Róbert   Horné Lefantovce 163 95145 Horné Lefantovce
ZZ OZZ 140/4/2014-ZZ-OZZ Paholek František   Pod hájom 960/22, Centrum III 1841 Dubnica nad Váhom 
ZZ OZZ 141/4/2014-ZZ-OZZ Hudec Dušan   Kšinná 33 95643 Kšinná

2013

Druh VTZ
(TZ-ZZ-EZ-PZ)
Činnosť na VTZ (S-A-E-P-O-K-OZZ-OPZ-E21-E22-E23) Celé evidenčné číslo vydaného certifikátu Priezvisko Meno titul Ulica, číslo PSČ Mesto
ZZ OZZ 001/1/2013-ZZ-OZZ-Aa  Jurečka Martin   Uničovská 93 785 01 Šternberg, ČR 
EZ E23 002/1/2013-EZ-E23-E2-A,B  Veréb Imrich   Funduš 242/60 93 040 Štvrotk na Ostrove 
EZ E 003/1/2013-EZ-E-E1.0-A,B Hamar Norbert    Školský rad č. 382/18 930 40 Štvrtok na Ostrove 
EZ E23 004/1/2013-EZ-E23-E1.0-A,B  Hamar Norbert    Školský rad č. 382/18 930 40 Štvrtok na Ostrove 
ZZ OZZ 005/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Žilinec Rastislav    Lán 685/4 029 52 Hruštín 
ZZ OZZ 006/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Karpálik Štefan Ing.  Hrnčiarka 420/43 029 52 Hruštín 
ZZ OZZ 007/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Firic Jozef   Hruštín 592 029 52  
ZZ OZZ 008/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Hovanec  Milan   Poloma 138 082 73  
ZZ OZZ 009/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Piskura Ján   Komenského 35 083 01 Sabinov
EZ P 010/1/2013-EZ-P-E1.0-A  Bálik Martin Ing.  Radarova 10 821 02 Bratislava 
EZ P 011/1/2013-EZ-P-E2-A Kopanišinová Katarína   Ševčenkova 33 851 01 Bratislava 
EZ P 012/1/2013-EZ-P-E1.0-A  Gebhardt František Ing.  Hlavná 2/B 900 31 Stupava 
EZ P 013/1/2013-EZ-P-E1.0-A,B1  Zeman Václav Ing.  Roľnícka 220 831 07 Bratislava 
EZ P 014/1/2013-EZ-P-E1.0-A  Jašík Martin Ing.  Továrenská 1134/18 900 31 Stupava 
EZ P 015/1/2013-EZ-P-E1.0-A Štefánik Vladimír Ing.  Colnícka 1030/12A 851 10 Bratislava 
ZZ OZZ 016/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Kopál Martin   Partizánska 925/178 922 05 Chtelnica 
ZZ OZZ 017/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Kaffel Richard    Záhumenská 514/1 922 10 Trebatice 
EZ P 018/1/2013-EZ-P-E1.0-A,B  Sekerka Rastislav  Ing.  Mostová 6 900 27 Bernolákové
ZZ OZZ 019/1/2013-ZZ-OZZ-Aa,Ab Macejka Stanislav    Brnenska 552/151 908 01 Kúty 
ZZ OZZ 020/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Mrenica Pavel   Pjanovova 1662/19 700 30 Ostrava Zábřeh
EZ P 021/1/2013-EZ-P-E2-A,B  Móricz Zoltán Ing.  Morušová 3 931 01 Šamorín
EZ P 022/1/2013-EZ-P-E2-A  Kmoško Ondrej Ing.  Janka Kráľa 129 908 71 Moravský Svätý Ján
EZ P 023/1/2013-EZ-P-E2-A Pavelka Peter    Dopravná 10 831 06 Bratislava 
ZZ A 024/1/2013-ZZ-A-Aj, Bh  Suchomel Zdeněk   Wolkerova 640 664 53 Ujezd u Brna
EZ P 025/1/2013-EZ-P-E2-A  Vojtková Jana Ing.  Jamnického 16 841 05 Bratislava 
EZ P 026/1/2013-EZ-P-E2-A,B  Repka Andrej Ing.  Tbiliská 13 831 06 Bratislava 
ZZ OZZ 027/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Tornyai František   Orechová Potôň 381 930 02  
ZZ OZZ 028/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Farkas Imrich   Čakánska cesta 97/33A 930 40 Štvr. na Ostrove
ZZ OZZ 029/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Polčic Zdenek   Šalviová 878/40 821 01 Bratislava 
ZZ OZZ 030/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Vandák Pavel   Dolné Orešany 446 919 02  
ZZ OZZ 031/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Vanek Peter    Rovniankova 15 851 01 Bratislava 
ZZ OZZ 032/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Bátora Viktor    Dimitrovova 16 972 51 Handlová
EZ P 033/1/2013-EZ-P-E2-A  Šimon Jozef   29. augusta 52/9 972 51 Handlová
EZ P 034/1/2013-EZ-P-E2-A Lukáčik Dušan Ing.  Tomášikova 16551/5 821 03 Bratislava 
EZ E 035/1/2013-EZ-E-E2-A  Maderič Ivan   Cerovská 234/45 900 81 Šenkvice 
ZZ O 036/1/2013-ZZ-O-Ac  Pištek Gabriel   Šoltésovej 10 811 08 Bratislava 
ZZ O 037/1/2013-ZZ-O-Ac  Májek Marián   Studenohorská 4 841 03 Bratislava 
ZZ A 038/1/2013-ZZ-A-Aa,b,h,k, Ba,b,c2,d4 Matušica Jaroslav Ing.  Fraňa Kráľa 1276/15 926 01 Sereď 
ZZ OZZ 039/1/2013-ZZ-OZZ-Ab  Matušica Jaroslav Ing.  Fraňa Kráľa 1276/15 926 01 Sereď 
ZZ OZZ 040/1/2013-ZZ-OZZ-Ah Matušica Jaroslav Ing.  Fraňa Kráľa 1276/15 926 01 Sereď 
EZ P 041/1/2013-EZ-P-E1.1-A,B  Vrbovský František Ing.  Černyševského 17 851 01 Bratislava 
EZ P 042/1/2013-EZ-P-E1.1-A,B  Čihák Valdemar Ing.  Jaseňová 3 900 31 Stupava 
EZ P 043/1/2013-EZ-P-E2-A Králik Jozef   Cintorínska 185/5 977 01 Brezno
EZ P 044/1/2013-EZ-P-E-2-A Teslovič Viliam   Jiráskova 6 851 01 Bratislava 
EZ P 045/1/2013-EZ-P-E2-A,B Graus Ján Ing.  Bilíkova 3134/2 841 01 Bratislava 
EZ P 046/1/2013-EZ-P-E1.0-A  Dorkovič Peter  Ing.  Dunajská 62 811 08 Bratislava 
EZ P 047/1/2013-EZ-P-E2-A,B  Kažimír Karol Ing.  Trenčianska 54 821 03 Bratislava 
EZ P 048/1/2013-EZ-P-E2-A  Košík Miroslav Ing.  Východná 13 942 01 Šurany 
EZ P 049/1/2013-EZ-P-E1.0-A  Holásek Martin Ing.  Tupolevova 12 851 01 Bratislava 
EZ P 050/1/2013-EZ-P-E1.0-A  Pindroch Michal Ing.  Jégého 19 821 08 Bratislava 
EZ P 051/1/2013-EZ-P-E2-A  Cingelová Andrea Ing.  Švabinského 16 851 01 Bratislava 
EZ P 052/1/2013-EZ-P-E2-A Lakuš Michal   Dolná 56 951 71 Sľažany 
EZ P 053/1/2013-EZ-P-E1.1-A,B  Arnold Miroslav Ing.  Kamenohorská 20 A 920 01 Hlohovec 
EZ P 054/1/2013-EZ-P-E1.0-A Sekereš Martin   Lukáčovce 408 951 23 okr. Nitra 
EZ P 055/1/2013-EZ-P-E2-A  Babinec  Marian Ing.  Sputnikova 1 821 02 Bratislava 
EZ P 056/1/2013-EZ-P-E1.0-A Dekýš Michal Ing.    966 01 Bzenica 97
EZ P 057/1/2013-EZ-P-E1.0-A  Kuchta Vladimír  Ing.  Nábrežná 71 940 01  Nové Zámky 
EZ P 058/1/2013-EZ-P-E2-A  Blahová Simona  Ing.  Mlynarovičova 13 851 03 Bratislava 
EZ P 059/1/2013-EZ-P-E2-A,B  Bartová Viera Ing.  Jégého 17 821 08 Bratislava 
EZ P 060/1/2013-EZ-P-E1.0-A,B  Matula Herman Ing.  J. Smreka 4 841 07 Bratislava 
ZZ OZZ 061/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Nagy Robert    Vinohradská 144/8 930 05 Gabčíkovo
ZZ OZZ 062/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Trnovský Dávid    Trieda 1. mája 2175/31 052 05 Spišská Nová Ves 
ZZ OZZ 063/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Ondrejček Tomáš    Odbojárov 1957/4 026 01 Dolný Kubín 
ZZ OZZ 064/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Kvasna Pavol    Hajnáčka 228 98 033 Hajnáčka 
ZZ OZZ 065/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Dvoran Vlastimil   Sitnianska 6595/1 974 01 B. Bystrica - Sásová
ZZ OZZ 066/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Lancz Vincent   Veľká Mača č.d. 524 925 32 Veľká Mača 
ZZ OZZ 067/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Klaučová Lucia    Púpavová 45 841 04 Bratislava 
EZ P 068/1/2013-EZ-P-E2-A,B  Hruška  Matej   Znievska 1 851 06 Bratislava 
EZ P 069/1/2013-EZ-P-E2-A  Kupkovič Branko   Malé Leváre 453 908 74 Malé Leváre 
ZZ OZZ 070/1/2013-ZZ-OZZ-Ab  Kolárik Marek    I. Bukovčana 6 841 08 Bratislava 
ZZ OZZ 071/1/2013-ZZ-OZZ-Ab  Koštrna  Ladislav    Záhradnícka 802/15 925 21 Sládkovičovo 
ZZ OZZ 072/1/2013-ZZ-OZZ-Aa  Oscity  Vladimír   Šútovce 67 972 01 Bojnice 
ZZ A 073/1/2013-ZZ-Aa  Hóz Miroslav Ing.  SNP 118 908 73 Veľké Leváre 
EZ P 074/1/2013-EZ-P-E2-A Rečný Dušan   Hlavná 373/38 906 38 Rohožník 
EZ P 075/1/2013-EZ-P-E2-A Stach Pavel   Plavecký Peter 165 906 35 Plavecký Peter 
ZZ OZZ 076/1/2013-ZZ-OZZ-Aa Szitás Marek    Mánesovo nám. 8 851 01 Bratislava 
ZZ OZZ 077/1/2013-ZZ-OZZ-Ab  Vincze  Mário    Malá 340 925 91 Kráľová nad Váhom 
ZZ OZZ 001/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Raffaj Ľubomír   Sedlová cesta 76 968 01 Nová Baňa
EZ P 002/2/2013-EZ-P-E2,A Dudáš Ján Ing. Sládkovičova 1147/2 977 01 Brezno
ZZ OZZ 003/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Gajdoš Michal   Rovienka 1286/60 985 05 Kokava nad Rimavicou
ZZ OZZ 004/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Šuhajda Michal   Krčulova 3 977 01 Brezno
ZZ OZZ 005/2/2013-ZZ-OZZ-Ab Paško Peter   Vaňovka 847 029 52 Vaňovka, p. Hruštín
ZZ OZZ 006/2/2013-ZZ-OZZ-Ab Zemenčík Jaroslav   Babín 200 029 52 Babín, pošta Hruštín
ZZ OZZ 007/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Majerčík Ján   Mlynská 228/55 013 19  Zbyňov
ZZ OZZ 008/2/2013-ZZ-OZZ-Ab Hadžega Norbert   Moskovská 2335/16 974 04   Banská Bystrica
ZZ OZZ 009/2/2013-ZZ-OZZ-Ab Marenčin Ján   Vyšný Žipov 354 094 33  Vyšný Žipov
ZZ OZZ 010/2/2013-ZZ-OZZ-Ab Tokár Jaroslav   Soľ 393 094 35  Soľ
ZZ OZZ 011/2/2013-ZZ-OZZ-Ab Žiak Martin   Prachatická 2478/16 960 01 Zvolen
ZZ OZZ 012/2/2013-ZZ-OZZ-Ab Sokol Róbert   Niva 127/21 976 96 Medzibrod
ZZ OZZ 013/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Garabáš Stanislav   Dlhá nad Oravou č. 209 2755 Dlhá nad Oravou
ZZ OZZ 014/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Pavnica Miroslav   Dlhá nad Oravou č. 348 2755 Dlhá nad Oravou
ZZ OZZ 015/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Pavnica  Michal   Dlhá nad Oravou č. 348 2755 Dlhá nad Oravou
ZZ OZZ 016/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Poliak Štefan   Komjatná 78 3496 Valaská Dubová
ZZ OZZ 017/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Kubernát Damián   Komjatná 202 3496 Valaská Dubová
ZZ OZZ 018/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Pleško Daniel   Komjatná 262 3496 Valaská Dubová
ZZ OZZ 019/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Kurjak Jaroslav   Lokca č. 515 2951 Lokca
ZZ OZZ 020/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Kadučák Ján   Chlebnice 357 2755 Dlhá nad Oravou
ZZ OZZ 021/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Horváth Milan   Komjatná 78 3496 Valaská Dubová
ZZ OZZ 022/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Papán Lukáš   Lokca č. 489 2951 Lokca
ZZ OZZ 023/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Kramarčík Martin   Lokca č. 556 2951 Lokca
ZZ OZZ 024/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Kramarčík Anton   Lokca 173 2951 Lokca
ZZ OZZ 025/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Paluga Michal   Komjatná 379 3496 Valaská Dubová
ZZ OZZ 026/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Svitko Milan   Komjatná 379 3496 Valaská Dubová
ZZ OZZ 027/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Šnauko Martin   Likavka 73 3495 Likavka
ZZ OZZ 028/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Baboľ Jozef   Kociha 31 98052 Hrachovo
ZZ OZZ 029/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Mak Juraj   Záhradna 8 97668 Heľpa
ZZ OZZ 030/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Halaška  Ján   Temeš 52 97229 Prievidza
ZZ OZZ 031/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Žitňan Miroslav   Štefánikova 156/124 95631 Krušovce
ZZ OZZ 032/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Garec Igor   Clementisova 779 97669 Pohorelá
ZZ OZZ 033/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Pinčiar Pavol   Komanského 4055/5 3601 Martin
ZZ OZZ 034/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Krajč Jozef   Hornádska 332/3 5918 Spišské Bystré
ZZ OZZ 035/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Matúška Ján   Holcov Majer 96212 Detva
ZZ OZZ 036/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Ľuba Miroslav   Lomná 89 2984 Lomná
PZ OPZ 037/2/2013-PZ-O Karul Ján Ing. M. R. Štefánika 6/39 96501 Žiar nad Hronom
ZZ OZZ 038/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Benčo Jozef   Platanová 3228/19 1007 Žilina
ZZ OZZ 039/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Garek René   Liesek č. 604 2712 Liesek
ZZ OZZ 040/2/2013-ZZ-OZZ-Aa Krčmárik  Milan   Borová 12 1007 Žilina
ZZ OZZ 043/2/2013-OZZ-Aa Ostrák Miroslav   Jedľová 32 1001 Žilina
EZ P 044/2/2013-EZ-P-E2-A Debnár Peter Bc. Na Hôrke 1762/14 96001 Zvolen
EZ P 045/2/2013-EZ-P-E2-A Frič Roman Ing. I. Houdeka 60/10 3401 Ružomberok
ZZ OZZ 001/3/2013-ZZ-Ab Huľo Marek   Hostovice 99 067 35 Hostovice
EZ E 002/3/2013-EZ-E-E2-A Pillár Martin Ing. Bukovec 99 040 11 Košice-okolie
ZZ OZZ 003/3/2013-ZZ-Aa Čech Pavol   Víťaz 277 082 38 Víťaz
EZ E23 004/3/2013-EZ-E23-E1.0-A Berta Patrik Ing. Hlavná 85 076 12 Slivník
ZZ OZZ 005/3/2013-ZZ-Aa, Ab Bečaver Peter   Lomnická 12 080 01 Prešov
ZZ OZZ 006/3/2013-ZZ-Aa Horvath Pavol   Myslina 93 066 01 Humenné
EZ E23 007/3/2013-EZ-E23-E1.0-A,B Vorosmarty Alex   Levočská 2 040 12 Košice
EZ P 008/3/2013-EZ-P-E1.1-A,B Szerdahelyi Tibor   Záhradná 72 076 31 Streda nad Bodrogom
EZ E 009/3/2013-EZ-E-E2-A,B Kušnír Stanislav Ing. Lipová 38 071 01 Michalovce
EZ P 010/3/2013-EZ-P-E2-A,B Kušnír Stanislav Ing. Lipová 38 071 01 Michalovce
EZ P 011/3/2013-EZ-P-E2-A,B Bajus Martin Ing. Južná 28/92 076 22 Hriadky
EZ E 012/3/2013-EZ-E-E2-A,B Gdovin Ján   Mukačevská 13 080 01 Prešov
EZ E 013/3/2013-EZ-E-E2-A Šimko Marek Ing. J.G. Tajovského 3545/9 071 01 Michalovce
EZ P 014/3/2013-EZ-E-E1.1-A,B Leško František Ing. Krušinec 17 091 01 Stropkov
EZ E 015/3/2013-EZ-E-E2-A Fecko Patrik   Jasuschova 1247/8 040 23 Košice
EZ E23 016/3/2013-EZ-E-E2-A Blažo Martin   kpt. Nálepku 104/49 059 21 Svit
EZ E 017/3/2013-EZ-E-E2-A Hinďoš Alexander Ing. Kamenárska 6 071 01 Michalovce
ZZ OZZ 018/3/2013-ZZ-Aa Senčák Ján   Vansovej 12 080 01 Prešov
ZZ OZZ 019/3/2013-ZZ-Aa Fabian Erik   Ražňany 189 082 61 Ražňany
ZZ OZZ 020/3/2013-ZZ-Aa Donič Jozef   Košická 2503/7 066 01 Humenné
ZZ OZZ 021/3/2013-ZZ-Aa Odumorek Jozef   Zimná 407/8 059 01 Spišská Belá
EZ E23 022/3/2013-EZ-E23-E2-A Polák Jozef   Kojatice 138 082 32 Kojatice
ZZ OZZ 023/3/2013-ZZ-Aa,Ab Pijala Marek   Galaktická 7 040 01 Košice
ZZ OZZ 024/3/2013-ZZ-Aa,Ab Lorinc Jozef   Maďarská 3 040 13 Košice
ZZ OZZ 025/3/2013-ZZ-Aa Čoltko Martin   Kováčska 446/45 044 25 Medzev
EZ P 026/3/2013-EZ-P-E2-A Berecz Peter Ing. Popradskej brigády 746/24 058 01 Poprad
ZZ OZZ 027/3/2013-ZZ-Aa Tomčišák Jozef   Pavlov. námestie 28 080 01 Prešov
ZZ OZZ 028/3/2013-ZZ-Aa Ondrej Milan   Čučma 252 048 01 Čučma
EZ E 029/3/2013-EZ-E-E2-A Imre Peter Ing. Tehelná 599/3 087 01 Giraltovce
EZ P 030/3/2013-EZ-P-E2-A Imre Peter Ing. Tehelná 599/3 087 01 Giraltovce
EZ E22 031/3/2013-EZ-E22-E2-A Tóth Alexander   Kysucká 18 040 11 Košice
ZZ OZZ 032/3/2013-ZZ-Aa Gajdoš Ján   Jenkovce 90 072 52 Jenkovce
ZZ OZZ 033/3/2013-ZZ-Aa,Ab Platko Jaroslav   Kendice 39 082 01 Kendice
ZZ OZZ 034/3/2013-ZZ-Aa,Ab Adamus Radomír   Hronská 1 937 01 Želiezovce
ZZ OZZ 035/3/2013-ZZ-Aa,Ab Šanoba Peter   Rozkvet 2037/75 017 01 Považská Bystrica
ZZ OZZ 036/3/2013-ZZ-Aa,Ab Korpáš Štefan   Horná Ždaňa 6 966 04 Horná Ždaňa
ZZ OZZ 037/3/2013-ZZ-Aa,Ab Kovaľ Slavko   Bystré 334 094 34 Bystré
ZZ OZZ 038/3/2013-ZZ-Aa,Ab Kúdela Dušan   Dvorany n/Nitrou 229 956 11 Dvorany n/Nitrou
ZZ OZZ 039/3/2013-ZZ-Aa,Ab Kozubík Peter   Mládežnícka 597/136 956 07 Veľké Ripňany
EZ S 040/3/2013-EZ-S-E4.1,E4.2-A Šlacký Ivan   Mlynská 7 053 42 Krompachy
ZZ OZZ 041/3/2013-ZZ-Aa Grega Miroslav   Kochanovce 23 086 46 Kochanovce
EZ E 042/3/2013-EZ-E-E1.0-A,B Imrich Štefan   L. Svobodu 2608/33 058 01 Poprad
EZ E 043/3/2013-EZ-E-E2-A,B Vasiľko Miloš   J. A. Gagarina 2642/20 071 01 Michalovce
EZ P 044/3/2013-EZ-P-E2-A,B Vasiľko Miloš   J. A. Gagarina 2642/20 071 01 Michalovce
EZ E 045/3/2013-EZ-E-E2-A,B Kaňuch Tibor Ing. Justičná 6501/5 080 01 Prešov
EZ P 046/3/2013-EZ-P-E2-A,B Kaňuch Tibor Ing. Justičná 6501/5 080 01 Prešov
ZZ OZZ 047/3/2013-ZZ-Aa Sihelský Milan   Mládežnícka 348/2 026 01 Dolný Kubín
ZZ OZZ 048/3/2013-ZZ-Aa Stašík Marián   Októbrová 49 080 01 Prešov
ZZ OZZ 049/3/2013-ZZ-Aa Krafčík Jozef   Lacková 70 065 01 Lacková
ZZ OZZ 050/3/2013-ZZ-Aa Tomečko Ladislav   Petrovany 40 082 53 Petrovany
ZZ OZZ 051/3/2013-ZZ-Aa Kruľ Rastislav   Vihorlatská 1412/42 069 01 Snina
EZ P 052/3/2013-EZ-P-E2-A Poklemba Jakub Bc. Čergovská 27 082 67 Terňa
EZ P 053/3/2013-EZ-P-E2-A,B Jezný, PhD. Jaromír Ing. Tokajícka 18 040 22 Košice
EZ P 054/3/2013-EZ-P-E2-A,B Čáni Dušan Ing. Wurmova 19 040 23 Košice
EZ P 055/3/2013-EZ-P-E2-A,B Kovaľ Juraj Ing. Važecká 5 040 12 Košice
EZ P 056/3/2013-EZ-P-E2-A,B Paulík Ján Ing. Benadova 8 040 22 Košice
EZ P 057/3/2013-EZ-P-E2-A,B Sakmar Marián Ing. Úzka 2 044 71 Čečejovce
EZ E 058/3/2013-EZ-E-E2-A Nazarej Ľuboš   Popradská 3 080 01 Prešov
EZ P 059/3/2013-EZ-P-E2-A Humeňanský Jozef Ing. Kojšov 4 055 52 Kojšov
EZ P 060/3/2013-EZ-P-E1.1-A Wolf Július Ing. Športová 11 056 01 Gelnica
EZ P 061/3/2013-EZ-P-E1.1-A Jenčík Imrich Ing. Športová 30 056 01 Gelnica
EZ P 062/3/2013-EZ-P-E1.1-A Cziel Ján Ing. Veľký Folkmar 38 055 51 Veľký Folkmar
ZZ OZZ 063/3/2013-ZZ-Aa Berta Ľubomír   Ľ. Štúra 19 072 22 Strážske
ZZ OZZ 064/3/2013-ZZ-Aa Valyik Róbert   Gagarinovo námestie 13 040 12 Košice
ZZ OZZ 065/3/2013-ZZ-Aa Pliška Svorad   Moskovská 15 974 01 Banská Bystrica
ZZ OZZ 066/3/2013-ZZ-Aa Seman Martin   Kozmonautická 47 044 14 Čaňa
ZZ OZZ 067/3/2013-ZZ-Aa Hurný Milan   L.Novomestského 4 080 01  Prešov
ZZ OZZ 068/3/2013-ZZ-Aa Štefaňák Jozef   Slovenská Ves 187 059 02 Slovenská Ves
ZZ OZZ 069/3/2013-ZZ-Aa Krajčík Jakub   Svinná 409 913 24 Svinná
ZZ OZZ 070/3/2013-ZZ-Aa Bartoš Martin   Raveň 57 034 03 Biely Potok
ZZ OZZ 071/3/2013-ZZ-Aa Petrovič Peter   Budulov 82 045 01 Budulov
ZZ OZZ 072/3/2013-ZZ-Ab Polaščin Milan   Kyjov 159 065 48 Kyjov
ZZ OZZ 073/3/2013-ZZ-Ab Šoltýs Peter   Železničiarska 295/3 065 41 Ľubotín
ZZ OZZ 074/3/2013-ZZ-Ab Kundracík Ján   Bajerovce 54 082 73 Bajerovce
ZZ OZZ 075/3/2013-ZZ-Ab Sekerák Ján   Kozelec 178 065 45 Kozelec
ZZ OZZ 076/3/2013-ZZ-Ab Sekerák Ján   Bajerovce 55 082 73 Bajerovce
ZZ OZZ 077/3/2013-ZZ-Ab Brajerčík Martin   Mierová 2 064 01 Stará Ľubovňa
ZZ OZZ 078/3/2013-ZZ-Aa Lenárt  Dalibor   Pekinská 14 040 13 Košice
ZZ OZZ 079/3/2013-ZZ-Aa Ab Hanuska Marián   Komenského 666 956 18 Bošany
ZZ OZZ 080/3/2013-ZZ-Aa Ab Galdun Ján   Víťaz 388 082 38 Víťaz
ZZ OZZ 081/3/2013-ZZ-Aa Formánek Petr   Nádražní 232 751 01 Tovačov, ČR
ZZ OZZ 082/3/2013-ZZ-Aa Ab Sloboda Miroslav   Hurbanova 575/81 901 01 Malacky
ZZ OZZ 083/3/2013-ZZ-Aa Pelák Jozef   Tulčík 284 082 13 Tulčík
ZZ OZZ 084/3/2013-ZZ-Aa Ab Nedbal Milan   Tvorovice 126 798 23 Tvorovice, ČR
ZZ OZZ 085/3/2013-ZZ-Ab Gečei Peter   Sídl. SNP 1162/10 056 01 Gelnica
ZZ OZZ 086/3/2013-ZZ-Ab Jusko Pavel   Kojšov 283 055 52 Kojšov
ZZ OZZ 087/3/2013-ZZ-Ab Jurtinus Matej   Záhradná 1367/12 056 01 Gelnica
EZ P 088/3/2013-EZ-P-E1.0-A Kostič Zoran Ing. Turgenevova 14 040 01 Košice
EZ P 089/3/2013-EZ-P-E1.0-A Kožejová Melánia Ing. Bočná 2 044 20 Malá Ida
EZ P 090/3/2013-EZ-P-E1.0-A Valentík Roman Ing. Nám. Kozmonautov 5 040 12 Košice
EZ P 091/3/2013-EZ-P-E1.0-A Marková Stela Ing. Titogradská 1 040 23 Košice
EZ P 092/3/2013-EZ-P-E1.0-A Mitaľová Martina Ing. Dénešova 19 040 23 Košice
EZ P 093/3/2013-EZ-P-E1.0-A,B Pejko Viktor Ing. Jantárová 1506/2 040 01 Košice
ZZ OZZ 094/3/2013-ZZ-Aa Plavčan Milan   Sabinovská 33 080 01 Prešov
EZ P 095/3/2013-EZ-P-E2-A Kaminský, CSc. Róbert Ing. Hemerkova 6 040 23 Košice
EZ P 096/3/2013-EZ-P-E1.0-A,B Slebodník Pavol Ing. Záhradná 28 053 13 Letanovce
EZ E 097/3/2013-EZ-E-E2-A Novák Matúš Ing. 17. novembra 19 083 01 Sabino
ZZ OZZ 098/3/2013-ZZ-Aa Ab Fedorčík Mario Ing. Nám. Ľ. Fullu 1665/5 010 08 Žilina
ZZ OZZ 099/3/2013-ZZ-Aa Ondov Lukáš   Bystré 481/3 094 34 Bystré
EZ P 100/3/2013-EZ-P-E2-A Saláta Adrián Ing. Hájska 578/6 044 02 Turňa nad Bodvou
EZ E 101/3/2013-EZ-E-E2-A Saláta Adrián Ing. Hájska 578/6 044 02 Turňa nad Bodvou
ZZ OZZ 001/4/2013-ZZ-OZZ Fáber Ján        
ZZ OZZ 002/4/2013-ZZ-OZZ Frait Miroslav   Okružná 1881/33 97251 Handlová
EZ E 004/4/2013-EZ-E Homola Peter     93527 Hronské Kosihy 94
ZZ OZZ 005/4/2013-ZZ-OZZ Kluka Pavol     95607 Lužany 73
ZZ OZZ 006/4/2013-ZZ-OZZ Reisz Karol   Továrenská 317/9 98401 Lučenec
ZZ OZZ 007/4/2013-ZZ-OZZ Sabo Luboš   Cukrovarská 145/3 92601 Sereď
ZZ OZZ 008/4/2013-ZZ-OZZ Capek Miroslav   Podzávoz 2388 2201 Čadca
ZZ OZZ 009/4/2013-ZZ-OZZ Štetiar Róbert     2312 Svrčinovec 859
ZZ OZZ 010/4/2013-ZZ-OZZ Bury Pavol     2314 Skalité 610
ZZ OZZ 011/4/2013-ZZ-OZZ Miartan Dávid   Obrancov mieru 169/22 95501 Tovarníky
ZZ OZZ 012/4/2013-ZZ-OZZ Orbán Ladislav   Hlavná 28 93101 Šamorín
ZZ OZZ 013/4/2013-ZZ-OZZ Hrdiňák Miroslav   U Sihelníka 3011 2204 Čadca
ZZ OZZ 014/4/2013-ZZ-OZZ Čenták Vladimír   J. Kráľa 0585 2201 Čadca
ZZ OZZ 015/4/2013-ZZ-OZZ Joska Jakub   Kosmonautu 361/7   Liberec
EZ P 016/4/2013-EZ-P Kubovič Ladislav     92501 Matúškovo 99
EZ P 017/4/2013-EZ-P Zsigrai Zsolt   Ružový Háj 1374/31 92901 Dunajská Streda
EZ P 018/4/2013-EZ-P Šlesar Peter     91928 Bučany
EZ P 019/4/2013-EZ-P Nogell Jozef Ing.   93004 Baka
EZ E 020/4/2013-EZ-E Mészáros Tibor Mgr.   92501 Matúškovo 222
ZZ OZZ 021/4/2013-ZZ-OZZ Bednár Juraj Bc. A.Hlinku 18/38 92101 Piešťany
ZZ OZZ 022/4/2013-ZZ-OZZ Sendrej František   Rázusova 8 5311 Smižany
ZZ OZZ 023/4/2013-ZZ-OZZ Čanaky Branislav     3472 Liptovská Lužná 253
ZZ OZZ 024/4/2013-ZZ-OZZ Kropko Radoslav     5363 Hincovce
ZZ OZZ 025/4/2013-ZZ-OZZ Ondra Marek   Iliašovská 15 5311 Smižany
ZZ A 026/4/2013-ZZ-A Uhnák Peter   Družstevná 505/7 93523 Rybník
ZZ A 027/4/2013-ZZ-A Cimra Miroslav Ing. Partizánska 37 96681 Žarnovica
ZZ A 028/4/2013-ZZ-A Harman Anton     93527 Hronské Kosihy 101
ZZ A 029/4/2013-ZZ-A Kvanka Milan   Štúrova 787/12 96801 Nová Baňa
ZZ OZZ 030/4/2013-ZZ-OZZ Kováč Karol   Bernolákova 3550/63 95301 Zlaté Moravce
ZZ OZZ 031/4/2013-ZZ-OZZ Medo Miroslav     95631 Horné Chlebany 61
ZZ OZZ 032/4/2013-ZZ-OZZ Sýkora Ondrej     91308 Nová Bošáca 613
ZZ OZZ 033/4/2013-ZZ-OZZ Horváth Rastislav Ing.   95103 Čeladice 364
ZZ OZZ 034/4/2013-ZZ-OZZ Štrba Ján   Ďurčanského 11 94901 Nitra
ZZ OZZ 035/4/2013-ZZ-OZZ Uhrík Ivan   Hviezdoslavova 8 94106 Komjatice
ZZ OZZ 036/4/2013-ZZ-OZZ Mačai Matej   Jesenského 2 90301 Senec
ZZ OZZ 037/4/2013-ZZ-OZZ Mačai Milan   Jesenského 2 90301 Senec
EZ P 038/4/2013-EZ-P Šimko Miloš Ing. Slnečná 1940/14 92705 Šaľa
EZ P 039/4/2013-EZ-P Šimko Ján Ing.   95131 Močenok
EZ P 040/4/2013-EZ-P Bennár Maroš Ing.   92552 Šoporňa
EZ P 041/4/2013-EZ-P Nemček Štefan Ing. Cabaj 490 95117 Cabaj-Čápor
EZ P 042/4/2013-EZ-P Jablonský Stanislav Ing. Železničná 711 98701 Poltár
EZ P 043/4/2013-EZ-P Sokol Attila     92592 Kajal 275
EZ P 044/4/2013-EZ-P Polák Tibor Ing. Záhradnícka 555/32 93010 Dolný Štál
EZ P 045/4/2013-EZ-P Kozela Peter   Jedlíkova 13 94901 Nitra
ZZ OZZ 046/4/2013-ZZ-OZZ Tóth Peter   Malý Lég 625 93037 Lehnice
ZZ OZZ 047/4/2013-ZZ-OZZ Csölle Márius   Malý Lég 215 93037 Lehnice
ZZ OZZ 048/4/2013-ZZ-OZZ Molnár Štefan     93036 Horná Potôň 164
ZZ OZZ 049/4/2013-ZZ-OZZ Tóth Peter   Malý Lég 625 93037 Lehnice
ZZ OZZ 050/4/2013-ZZ-OZZ Bednárik Dušan     2312 Svrčinovec 852
ZZ OZZ 051/4/2013-ZZ-OZZ Galvánek Marián   Okružná 2685/85 2201 Čadca
ZZ OZZ 052/4/2013-ZZ-OZZ Klimant Ľubomír   Malá Okružná 943/2 95801 Partizánske
ZZ OZZ 053/4/2013-ZZ-OZZ Paľák Peter   Železničiarska č. 248 95852 Žabokreky nad Nitrou
EZ P 054/4/2013-EZ-P Tesař Jakub     67534 Police 165, ČR
TZ K 055/4/2013-TZ-K Slavík Radoslav   Odborárov 58 94501 Komárno
ZZ OZZ 056/4/2013-ZZ-OZZ Štetina Ján   Nábr. A.hlinku 2360/10 92001 Hlohovec
ZZ OZZ 057/4/2013-ZZ-OZZ Lajcha Branislav   Štefánikova 687/17 92241 Drahovce
ZZ OZZ 058/4/2013-ZZ-OZZ Šarmír Michal   Juraja Slottu č. 6472/23 91701 Trnava
ZZ OZZ 059/4/2013-ZZ-OZZ Lukács Jozef     4402 Turňa nad Bodvou 331
ZZ OZZ 060/4/2013-ZZ-OZZ Ildža Marek   Gerlachov 39 8604 Kružlov
ZZ OZZ 061/4/2013-ZZ-OZZ Barčin Dušan   SNP 585/8 97217 Kanianka
ZZ OZZ 062/4/2013-ZZ-OZZ Tóth Gabriel   Rákócziho 230/17 94501 Komárno
ZZ OZZ 063/4/2013-ZZ-OZZ Polák František   Trstínska č. 7365/1 84106 Bratislava
ZZ OZZ 064/4/2013-ZZ-OZZ Harmady Juraj   Školská 574/29 93523 Rybník
ZZ OZZ 065/4/2013-ZZ-OZZ Titurus Štefan   Zd.Nejedlého 2869/21 93401 Levice
ZZ OZZ 066/4/2013-ZZ-OZZ Kosiba Milan   Zd.Nejedlého 2871/35 93401 Levice
ZZ OZZ 067/4/2013-ZZ-OZZ Harmady Milan   Kyjevská 3033/19 93401 Levice
ZZ OZZ 068/4/2013-ZZ-OZZ Bogdányi František     94361 Salka 441
ZZ OZZ 069/4/2013-ZZ-OZZ Ivanický Štefan     93526 Hronské Kľačany 488
ZZ OZZ 070/4/2013-ZZ-OZZ Tariška Miroslav   Nám. SNP 11 93521 Tlmače
ZZ OZZ 071/4/2013-ZZ-OZZ Jančo Július   ČSA 28/26 93521 Tlmače
ZZ OZZ 072/4/2013-ZZ-OZZ Dóci Jozef   Štefánikova 96/5 93526 Starý Tekov
ZZ OZZ 073/4/2013-ZZ-OZZ Hrnčiarik Ivan   Poštová 281/20 93538 Lok
ZZ OZZ 074/4/2013-ZZ-OZZ Šmatlík Ján     93522 Kozárovce 565
ZZ OZZ 075/4/2013-ZZ-OZZ Bučka Jozef     93522 Kozárovce 50
ZZ OZZ 076/4/2013-ZZ-OZZ Kotrus Miroslav   Potočná 59 93521 Tlmače
ZZ OZZ 077/4/2013-ZZ-OZZ Seneši Miroslav     93521 Veľké Kozmálovce 157
ZZ OZZ 078/4/2013-ZZ-OZZ Fabian Jozef   Zd.Nejedlého 2871/33 94301 Levice
ZZ OZZ 079/4/2013-ZZ-OZZ Bandzi Pavol     93535 Tehla 47
ZZ OZZ 080/4/2013-ZZ-OZZ Kecskés Ladislav   J.Fučíka 392/28 93532 Kalná nad Hronom
ZZ OZZ 081/4/2013-ZZ-OZZ Balko Vladimír   Nejedlého 10 95141 Lužianky
ZZ OZZ 082/4/2013-ZZ-OZZ Németh Martin     95102 Dolné Obdokovce 90
ZZ OZZ 083/4/2013-ZZ-OZZ Pribula Matej   Smetanova 1240/75 8001 Prešov
ZZ OZZ 084/4/2013-ZZ-OZZ Petrík Dušan   Krížna 10 94907 Nitra
ZZ OZZ 085/4/2013-ZZ-OZZ Šuša Štefan   Bratislavská 31 90021 Svätý Jur
EZ P 086/4/2013-EZ-P Mináriková Katarína Ing. Sv.Martina 98 91935 Hrnčiarovce nad Parnou
EZ P 087/4/2013-EZ-P Hrehuš Marián   Fackova 1 91935 Hrnčiarovce nad Parnou
EZ P 088/4/2013-EZ-P Zvonár Andrej Bc.   91955 Kátlovce
EZ P 089/4/2013-EZ-P Viselka Peter     91924 Križovany 429
EZ P 090/4/2013-EZ-P Polčic Henrich Ing. Hlavná č. 65 90090 Dubová
EZ P 091/4/2013-EZ-P Martinovič Michal     91955 Kátlovce
EZ P 092/4/2013-EZ-P Mikula Elígius Ing. V. Clementisa 6443/2 91701 Trnava
EZ P 093/4/2013-EZ-P Horváth Anton Ing. Hlboká 9 91701 Trnava
EZ P 094/4/2013-EZ-P Bugár Denis Ing. Špačinská cesta 25 91701 Trnava
EZ P 095/4/2013-EZ-P Labudová Iveta Ing.   91932 Opoj 274
EZ P 096/4/2013-EZ-P Uhlík Ján Ing. Jabloňova 7387/3 91705 Trnava
EZ P 097/4/2013-EZ-P Bartovič Miroslav Ing. Adama Trajana 483/29 92101 Piešťany
EZ P 098/4/2013-EZ-P Števo Jozef   Matičná 82/14 95305 Čierne Kľačany
EZ P 099/4/2013-EZ-P Šipka Juraj Ing. Ustianska 49 91701 Trnava
EZ P 100/4/2013-EZ-P Repa Mário Ing. Na Hlinách 55 91701 Trnava
EZ P 101/4/2013-EZ-P Slanina Martin Ing. Martina Benku 35 91701 Trnava
EZ P 102/4/2013-EZ-P Šantavý Miroslav   Na Hlinách 7204/1C 91701 Trnava
EZ P 103/4/2013-EZ-P Marko Marián Ing. Okružná 12 91701 Trnava
EZ P 104/4/2013-EZ-P Bučány Stanislav   Bernolákova 45 91921 Zeleneč
EZ P 105/4/2013-EZ-P Miklovič Miroslav Ing. A. Dubčeka 3538/14 92101 Piešťany
EZ P 106/4/2013-EZ-P Fraňo Luboš   Slnečná 27 91925 Šúrovce
EZ P 107/4/2013-EZ-P Kaba Vladislav Ing. Sv. Martina 59 91935 Hrnčiarovce
EZ P 108/4/2013-EZ-P Dzíbela Peter   Pažiť 481/5 91921 Zeleneč
EZ P 109/4/2013-EZ-P Uhlík Milan Ing. E.F.Scherera 4803/14 92101 Piešťany
EZ P 110/4/2013-EZ-P Homola Ivan Ing. A. Kubinu 20 91701 Trnava
EZ P 111/4/2013-EZ-P Jankovič Miroslav Ing.   91924 Križovany nad Dudváhom 249
EZ P 112/4/2013-EZ-P Ondrejička Vladimír Ing.   91924 Križovany nad Dudváhom 56
ZZ OZZ 113/4/2013-ZZ-OZZ Drexler Ján     91631 Kočovce 558
TZ K 114/4/2013-TZ-K Oršovský Michal   Ťahyňská 870/51 7214 Pavlovce nad Uhom
TZ K 115/4/2013-TZ-K Bósza Zoltán   Sústružnícka 1370/7 94501 Komárno
ZZ A 116/4/2013-ZZ-A Martinka Jozef   Podvažie 92 1704 Považská Bystrica
ZZ A 117/4/2013-ZZ-A Baštek Pavol     1717 Jasenica 200
ZZ OZZ 118/4/2013-ZZ-OZZ Čvirig Jozef   Palkovičova 587/10 95701 Bánovce n.Bebr.
EZ P 119/4/2013-EZ-P Lašán Štefan Ing. Zd. Nejedlého 55 93405 Levice
EZ P 120/4/2013-EZ-P Zeman Peter Ing. Tribečská č. 27 95301 Zlaté Moravce
ZZ OZZ 121/4/2013-ZZ-OZZ Gál Peter     95146 Bádice 60
ZZ OZZ 122/4/2013-ZZ-OZZ Holúbek Mário Mgr.   94162 Kmeťovo 136
ZZ OZZ 123/4/2013-ZZ-OZZ Taraba Miroslav   1.mája 887/45 2001 Púchov
ZZ OZZ 124/4/2013-ZZ-OZZ Karabinoš Tomáš     95104 Malý Lapáš 16
ZZ OZZ 125/4/2013-ZZ-OZZ Šandor Ľuboš     92563 Dolná Streda 347
EZ E 126/4/2013-EZ-E Kováč Rastislav   sv.Cyrila a Metoda 21 91701 Trnava
EZ E 127/4/2013-EZ-E Boor Marián   Fraňa Kráľa 1780/38 92203 Vrbové
ZZ OZZ 128/4/2013-ZZ-OZZ Kendrala Pavol     2713 Suchá Hora 143
TZ K 129/4/2013-TZ-K Capalaj Ladislav     93533 Nový Tekov 351
ZZ OZZ 130/4/2013-ZZ-OZZ Chamuty Richard   Bavlnárska 316/10 91105 Trenčín
ZZ OZZ 131/4/2013-ZZ-OZZ Holúbek Radovan     91332 Hrabovka 135
ZZ OZZ 132/4/2013-ZZ-OZZ Haviernik Tomáš     91307 Trenčianske Bohuslavice 283
ZZ OZZ 133/4/2013-ZZ-OZZ Čapák Peter   Na Záhumní 37/12 91105 Trenčín
ZZ OZZ 134/4/2013-ZZ-OZZ Polakovič Martin   Stupavská 1294/61 90101 Malacky
ZZ OZZ 135/4/2013-ZZ-OZZ Polakovič Michal   Bernolákova 2417/13 90101 Malacky
ZZ OZZ 136/4/2013-ZZ-OZZ Kővári Ivan     93003 Etreho Kračany 49
EZ P 137/4/2013-EZ-P Porubský, PhD. Martin Ing. Bernolákova 977/19 95201 Vráble
EZ P 138/4/2013-EZ-P Santa Juraj Ing.   91321 Trenčianska Turná 274
ZZ OZZ 139/4/2013-ZZ-OZZ Michalec Rudolf   Horný Moštenec 3 1701 Považská Bystrica
ZZ OZZ 140/4/2013-ZZ-OZZ Baštek Pavol     1817 Jasenica 200
ZZ OZZ 141/4/2013-ZZ-OZZ Jánošík Vladimír   Hliny č. 1409/1 1701 Považská Bystrica
ZZ OZZ 142/4/2013-ZZ-OZZ Mocný Ľudovít     95613 Hrušovany241
ZZ OZZ 143/4/2013-ZZ-OZZ Maružan Eduard Ing. Nad Laborcom 2 7101 Michalovce
ZZ OZZ 144/4/2013-ZZ-OZZ Mezei Tibor   Mierova 954/12 92523 Jelka
ZZ OZZ 145/4/2013-ZZ-OZZ Bezányi Michal   Žirany 477 95174 Žirany
ZZ OZZ 146/4/2013-ZZ-OZZ Onofrej Maroš   Hertník 248 8642 Hertník
ZZ OZZ 147/4/2013-ZZ-OZZ Steranka Jozef   Komenského 39 8501 Bardejov
ZZ OZZ 148/4/2013-ZZ-OZZ Machút Ľuboš   Konská 440 1313 Rajecké Teplice
ZZ OZZ 149/4/2013-ZZ-OZZ Hodás Peter   Skotňa 450/8 1314 Kamenná Poruba
EZ P 150/4/2013-EZ-P Farkaš Roland Ing. Zd.Nejedlého 45 93401 Levice
EZ P 151/4/2013-EZ-P Valach Vladimír Ing. Vojenská 129 93401 Levice
ZZ OZZ 152/4/2013-ZZ-OZZ Krúpa Ivan   Stred 56/46 1701 Považská Bystrica
ZZ OZZ 153/4/2013-ZZ-OZZ Marko Vladimír   Žarnovická huta 41 96681 Žarnovica
ZZ A 154/4/2013-ZZ-A Franka Viktor   Konopná 3060/9 93401 Levice
ZZ OZZ 155/4/2013-ZZ-OZZ Hrmo Marek   Veľká Lehota 181 96641 Veľká Lehota
ZZ OZZ 156/4/2013-ZZ-OZZ Kusý Martin   Pod Vŕškom 468 95185 Skýcov
ZZ OZZ 157/4/2013-ZZ-OZZ Guniš Martin   Kozmonautov 619/7 94901 Nitra
ZZ OZZ 158/4/2013-ZZ-OZZ Bazala Lukáš   Rozkvet 2043/81 1701 Považská Bystrica
ZZ OZZ 159/4/2013-ZZ-OZZ Harvaník Pavol   Raková 1000 2351 Raková
ZZ OZZ 160/4/2013-ZZ-OZZ Kozák Pavol   Rozkvet 2030/98 1701 Považská Bystrica
EZ P 161/4/2013-EZ-P Adamík Andrej   Milochov 312 1706 Považská Bystrica
ZZ OZZ 162/4/2013-ZZ-OZZ Klčo Peter   Ľ.Štúra 819 92207 Veľké Kostoľany
ZZ OZZ 163/4/2013-ZZ-OZZ Kosztolányi Tomáš   K.Nagya 2578/40 94501 Komárno
ZZ OZZ 164/4/2013-ZZ-OZZ Boldizsár Róbert   Železničná 3 94111 Palárikovo
ZZ OZZ 165/4/2013-ZZ-OZZ Bayer Norbert   Seredská 305/2 92521 Sládkovičovo
ZZ OZZ 166/4/2013-ZZ-OZZ Andruško Gabriel   Belá 30 94353 Belá
ZZ OZZ 167/4/2013-ZZ-OZZ Kováč Rastislav   Vlčanská 21 92701 Šaľa
ZZ OZZ 168/4/2013-ZZ-OZZ Szabó Dávid   Malodunajská 2986/3 94603 Kolárovo
ZZ OZZ 169/4/2013-ZZ-OZZ Beke Július   Kvetná 11 94501 Komárno
ZZ OZZ 170/4/2013-ZZ-OZZ Csermák Dávid   Bratislavská cesta 2580 94501 Komárno
ZZ OZZ 171/4/2013-ZZ-OZZ Šopoň Kamil   Jána Kollára 547/13 96701 Kremnica
ZZ OZZ 172/4/2013-ZZ-OZZ Frčka Slavomír   Majerský rad 641/42B 96301 Krupina
ZZ OZZ 173/4/2013-ZZ-OZZ Sedlák Tibor   Kríž nad Váhom 233 91626 Považany
ZZ OZZ 174/4/2013-ZZ-OZZ Okoličány František   Mútňanská Píla 602 2963 Mútne
ZZ OZZ 175/4/2013-ZZ-OZZ Fedor Roman   Mierová 1428/18 95501 Topoľčany
TZ OTZ 176/4/2013-TZ-OTZ Ostrolucký Pavel Ing. Na Hôrke 2 94901 Nitra
PZ OPZ 177/4/2013-PZ-OPZ Ostrolucký Pavel Ing. Na Hôrke 2 94901 Nitra
TZ A2 178/4/2013-TZ-A2 Matys Stanislav Ing. Lipová 64/3 92101 Piešťany
TZ O 179/4/2013-TZ-O Matys Stanislav Ing. Lipová 64/3 92101 Piešťany
EZ P 180/4/2013-EZ-P Száraz Tomáš Ing. Malá Pažiť 1120/32 94107 Veľký Kýr
TZ K 181/4/2013-TZ-K Slušný Anton   Tekovská cesta 22 94148 Tlmače
ZZ OZZ 182/4/2013-ZZ-OZZ Zisska Augustín   Kľačany 187 92064 Kľačany
ZZ OZZ 183/4/2013-ZZ-OZZ Ferencz Koloman   Jamy 8 94304 Obid
ZZ OZZ 184/4/2013-ZZ-OZZ Fodor Attila   Salka 207 94361 Salka
ZZ OZZ 185/4/2013-ZZ-OZZ Haišman Karol   Kamenín 592 94357 Kamenín
ZZ OZZ 186/4/2013-ZZ-OZZ Szentgáli Juraj   Mužla 598 94352 Mužla
ZZ OZZ 187/4/2013-ZZ-OZZ Varga Ladislav   Kamenín 137 94357 Kamenín
ZZ OZZ 188/4/2013-ZZ-OZZ Fekete Koloman   Salka 442 94361 Salka
ZZ OZZ 189/4/2013-ZZ-OZZ Momko Bohuslav   F. Rákocziho 1760/62 94301 Štúrovo
ZZ OZZ 190/4/2013-ZZ-OZZ Pilcz Štefan   Dubník 343 94135 Dubník
ZZ OZZ 191/4/2013-ZZ-OZZ Milus Jozef   Jesenského 97 94301 Štúrovo
EZ P 192/4/2013-EZ-P Fusík Zdenko Ing. Diviaky nad Nitricou 150 97225 Diviaky nad Nitricou
EZ P 193/4/2013-EZ-P Medveď Štefan   Južná 15 93401 Levice
ZZ OZZ 194/4/2013-ZZ-OZZ Močko Juraj Mgr. Piešťanská 387/82 95605 Radošina
EZ P 195/4/2013-EZ-P Gábor Vladimír Ing. Hodžova 48 94901 Nitra
ZZ OZZ 196/4/2013-OZZ-Aa Kovács Norbert   Mlynská 73 93002 Orechová Potôň
TZ K 197/4/2013-TZ-K Kotrus Milan Ing. Dlhá č. 52/50 93521 Tlmače
TZ K 198/4/2013-TZ-K Kotrus Milan Ing. Dlhá č. 52/50 93521 Tlmače
TZ K 199/4/2013-TZ-K Trnkus Pavol Ing. Štúrova 12 96801 Nová Baňa
TZ K 200/4/2013-TZ-K Trnkus Pavol Ing. Štúrova 12 96801 Nová Baňa
TZ K 201/4/2013-TZ-K Zbranek Vladimír Ing. Perecká 7 93405 Levice
TZ K 202/4/2013-TZ-K Zbranek Vladimír Ing. Perecká 7 93405 Levice
TZ K 203/4/2013-TZ-K Bajan Miroslav   Námestie SNP 132/10 93521 Tlmače
TZ K 204/4/2013-TZ-K Bajan Miroslav   Námestie SNP 132/10 93521 Tlmače
TZ K 205/4/2013-TZ-K Bátovský Vendelín Ing. Stará 51/80 93521 Tlmače
TZ K 206/4/2013-TZ-K Bátovský Vendelín Ing. Stará 51/80 93521 Tlmače
TZ K 207/4/2013-TZ-K Boháč Michal   Opatovská 612 93525 Nová Dedina
TZ K 208/4/2013-TZ-K Boháč Michal   Opatovská 612 93525 Nová Dedina
TZ K 209/4/2013-TZ-K Bohačiak Martin Ing. Mierová 832/18 96563 Žarnovica
TZ K 210/4/2013-TZ-K Bohačiak Martin Ing. Mierová 832/18 96563 Žarnovica
TZ K 211/4/2013-TZ-K Domáň Miloš Ing. Východná 26/A 91108 Trenčín
TZ K 212/4/2013-TZ-K Domáň Miloš Ing. Východná 26/A 91108 Trenčín
TZ K 213/4/2013-TZ-K Ďurčat Filip   Cintorínska 42 93521 Tlmače
TZ K 214/4/2013-TZ-K Ďurčat Filip   Cintorínska 42 93521 Tlmače
TZ K 215/4/2013-TZ-K Gojda Dominik Ing. Maurerova 2  5342 Krompachy
TZ K 216/4/2013-TZ-K Gojda Dominik Ing. Maurerova 2  5342 Krompachy
TZ K 217/4/2013-TZ-K Havran Bystrík   Železničná 55/51 93523 Rybník
TZ K 218/4/2013-TZ-K Havran Bystrík   Železničná 55/51 93523 Rybník
TZ K 219/4/2013-TZ-K Havran Peter   Hlboká 26 93401 Levice
TZ K 220/4/2013-TZ-K Havran Peter   Hlboká 26 93401 Levice
TZ K 221/4/2013-TZ-K Kubica Ľubor Ing. ul. Zd. Nejedlého 2878/59 93405 Levice
TZ K 222/4/2013-TZ-K Kubica Ľubor Ing. ul. Zd. Nejedlého 2878/59 93405 Levice
TZ K 223/4/2013-TZ-K Kúdela Marián   Hronské Kľačany č. 462 93529 Hronské Kľačany
TZ K 224/4/2013-TZ-K Kúdela Marián   Hronské Kľačany č. 462 93529 Hronské Kľačany
TZ K 225/4/2013-TZ-K Lehotský Bohuslav Ing. Hviezdoslavova 12 96801 Nová Baňa
TZ K 226/4/2013-TZ-K Lehotský Bohuslav Ing. Hviezdoslavova 12 96801 Nová Baňa
TZ K 227/4/2013-TZ-K Mátéffy Mikuláš   Kpt. Nálepku 34 93401 Levice
TZ K 228/4/2013-TZ-K Mátéffy Mikuláš   Kpt. Nálepku 34 93401 Levice
TZ K 229/4/2013-TZ-K Páleník Peter   Zd. Nejedlého 17 93401 Levice
TZ K 230/4/2013-TZ-K Páleník Peter   Zd. Nejedlého 17 93401 Levice
TZ K 231/4/2013-TZ-K Seneši Milan   Hlboká 7 93401 Levice
TZ K 232/4/2013-TZ-K Seneši Milan   Hlboká 7 93401 Levice
TZ K 233/4/2013-TZ-K Švolík Pavol Ing. Továrenská ul. 68 93528 Tlmače
TZ K 234/4/2013-TZ-K Švolík Pavol Ing. Továrenská ul. 68 93528 Tlmače
TZ K 235/4/2013-TZ-K Brunclík Ján   Gaštanová č. 6 93401 Levice
TZ K 236/4/2013-TZ-K Brunclík Ján   Gaštanová č. 6 93401 Levice

2012

Druh VTZ (TZ-ZZ-EZ-PZ)

Činnosť na VTZ (S-A-E-P-O-K-OZZ-OPZ-E21-E22-E23)

Evidenčné číslo vydaného certifikátu

Priezvisko a meno, titul

Meno

Titul

Ulica, číslo

PSČ

Mesto

Dátum vydania certfikátu

EZ P 001/1/2012-EZ-P-E2-A Grejták František Ing. Fedinova 3 851 01 Bratislava 19.1.2012
EZ P 002/1/2012-EZ-P-E2-A Strakáč Ladislav Ing. Štefana Králika 3 841 08 Bratislava 19.1.2012
EZ P 003/1/2012-EZ-P-E2-A Görföl Ladislav   Rovniankova 14 851 02 Bratislava 19.1.2012
EZ P 004/1/2012-EZ-P-E2-A Turoň Rudolf Ing. Ružindol 83 919 61   19.1.2012
ZZ OZZ 005/1/2012-OZZ-ZZ-Aa, Ab Horecký Dušan Ing. Matúšova 26/A 811 04 Bratislava 19.1.2012
EZ P 006/1/2012-EZ-P-E2-A Vlachovič Peter Ing. Trnavská 50 919 04 Smolenice 26.1.2012
EZ P 007/1/2012-EZ-P-E2-A Marček Peter Bc. Beckovská 4 915 01 Nové Mesto n/Váhom 1.2.2012
EZ E 008/1/2012-EZ-E-E.10-A Vrábelová Zuzana Ing. Brodská 5 841 01 Bratislava 16.2.2012
EZ E 009/1/2012-EZ-E-E2-A Križáni Dan   Seklurisova 14/102 841 02 Bratislava 16.2.2012
EZ E 010/1/2012-EZ-E-E1.0 Križáni Stanislav Ing. Seklurisova 14/103 841 02 Bratislava 16.2.2012
ZZ OZZ 011/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Tulik Milan   Nábr. Sv. Cyrila 320/32 971 01 Prievidza 6.3.2012
EZ P 012/1/2012-EZ-P-E2-A,B Skokan Peter Ing. Horská 596/78 059 21 Svit 6.3.2012
EZ P 013/1/2012-EZ-P-E1.0-A Bukšár Branislav Ing.   900 42 Miloslavov 1253 22.3.2012
EZ P 014/1/2012-EZ-P-E1.0-A Beliansky Marek Ing. M. Rázusa 837/16 971 01 Prievidza 22.3.2012
EZ E23 015/1/2012-EZ-E23-E1.0-A,B Kováč Robert   P.O. Hviezdoslava 20/6 079 01 Veľké Kapušany 22.3.2012
EZ E 016/1/2012-EZ-E-E1.0-A,B Križáni Dan   Sekurisova 14/102 841 02 Bratislava 26.3.2012
ZZ OZZ 017/1/2012-OZZ-ZZ-Ab Orság Martin   Vlčí Vrch 745 913 33 Horná Súča 3.4.2012
EZ P 018/1/2012-EZ-P-E2-A Rehák Radovan   Robotnícka 28 917 01 Trnava 17.5.2012
EZ P 019/1/2012-EZ-P-E2-A Belan Martin Ing. Revolučná 2818/3 024 04 Kysucké Nové Mesto 17.5.2012
ZZ OZZ 020/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Fajner Andrej   Drobného 25 841 01 Bratislava 5.6.2012
ZZ OZZ 021/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Tapšík Miloš   Poloreckého 2 851 04 Bratislava 5.6.2012
EZ P 022/1/2012-EZ-P-E2-A Sodoma Peter Ing. Ľubovníkova 42 841 07 Bratislava 7.6.2012
EZ P 023/1/2012-EZ-P-E2-A Halás Peter Ing. Levanduľová 35 821 07 Bratislava 7.6.2012
EZ P 024/1/2012-EZ-P-E2-A Beracko Marian Ing. Starohorská 27 974 11 Banská Bystrica 7.6.2012
ZZ OZZ 025/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Krško Juraj   Kúty 604/6 972 01 Bojnice 12.6.2012
ZZ OZZ 026/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Tomes Ivan   Batkova 3 841 01 Bratislava 15.6.2012
ZZ OZZ 027/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Hronec Marián   Komenského 3 900 01 Modra 15.6.2012
ZZ OZZ 028/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Antal ml. Karol   Slobody 131 966 81 Žarnovica 26.6.2012
ZZ OZZ 029/1/2012-OZZ-ZZ-Ab Antal ml. Karol   Slobody 131 966 81 Žarnovica 26.6.2012
EZ P 030/1/2012-EZ-P-E2-A Varga Július Ing. Gessayova 47 851 03 Bratislava 21.6.2012
EZ P 031/1/2012-EZ-P-E2-A Kuteš Martin Ing. Červeňákova 1817/11 841 01 Bratislava 21.6.2012
EZ P 032/1/2012-EZ-P-E2-A Černák Juraj     941 04 Mojzesovoa č. 500 21.6.2012
ZZ OZZ 033/1/2012-OZZ-ZZ-Ab Polanský Miroslav   Lombardiniho 21 831 03 Bratislava 17.7.2012
ZZ OZZ 034/1/2012-OZZ-ZZ-Ab Petrovič Jaroslav   Riazanská 58 831 02 Bratislava 17.7.2012
ZZ OZZ 035/1/2012-OZZ-ZZ-Aa,Ab Bober Milan   Agátova 2 052 01 Spišská Nová Ves 19.7.2012
ZZ OZZ 036/1/2012-OZZ-ZZ-Aa,Ab Neupauer Tomáš   Vysoká hora 1049/7 059 07 Lendak 23.7.2012
ZZ OZZ 037/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Neupauer Michal   Vysoká hora 1049/7 059 07 Lendak 23.7.2012
ZZ OZZ 038/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Glasnák Milan Ing. Hoštáky 507/41 900 25 Chorvátsky Grob 23.7.2012
ZZ OZZ 039/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Lajčák František   Sklaité č. 241 023 14 Skalité 23.7.2012
ZZ OZZ 040/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Fiačan Peter   Morovnianska cesta 1797/40 972 51 Handlová 23.7.2012
ZZ OZZ 041/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Berešík Miroslav   Mládežnícka 567/97 013 06 Terchová 26.7.2012
ZZ OZZ 042/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Karkuš Martin   Neded 508 925 85   26.7.2012
ZZ OZZ 043/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Sojka Miroslav   Okružná 102/29 022 04 Čadca - U Hluška 26.7.2012
EZ P 044/1/2012-EZ-E-E2-A,B Nízky Martin Ing. Mierová 22 064 01 Stará Ľubovňa 31.7.2012
ZZ OZZ 045/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Kozoň Jozef   Oravské Veselé 255 029 62   10.8.2012
ZZ A 046/1/2012-ZZ–A-Aa,k, Ba,b,c2,d4 Gráz Martin   Farebná 17 821 05 Bratislava 9.8.2012
EZ P 047/1/2012-EZ-P-E1.0-A,B Dúbravský Jozef Ing. Malinovská 187/67 900 28 Zálesie 20.8.2012
EZ E23 048/1/2012-EZ-E23-E1.0-A,B Dúbravský Jozef Ing. Malinovská 187/67 900 28 Zálesie 20.8.2012
EZ E 049/1/2012-EZ-E-E1.0-A,B Dúbravský Jozef Ing. Malinovská 187/67 900 28 Zálesie 20.8.2012
ZZ OZZ 050/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Kvasnička Štefan   Horná Hriňová 1351 962 05 Hriňová 4.9.2012
ZZ OZZ 051/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Facica Ioan   Tehelná 1758/4 902 01 Pezinok 4.9.2012
ZZ OZZ 052/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Chovanec Ján     090 42 ŠarišskýStiavnik 68 4.9.2012
ZZ   053/1/2012-ZZ-A-Aa,b, Ba,b,c2,d,d1,d2,d3,d4,f Polák František   Rímska 212/6 900 31 Stupava 18.9.2012
EZ P 054/1/2012-EZ-P-E2,A,B Cicerová Iveta Ing. Nábr. A. Hlinku 7 920 01 Hlohovec 12.9.2012
EZ P 055/1/2012-EZ-P-E1.0-A,B Uhlár Miroslav Ing. Veľké Uherce 458 958 41   18.9.2012
EZ P 056/1/2012-EZ-P-E2-A,B Prokop Vladimír   Kadnárova 27 831 51 Bratislava 18.9.2012
EZ P 057/1/2012-EZ-P-E2-A,B Školník Daniel   M.H. Chotekovej 711/9 919 65 Dolna Krupa 18.9.2012
EZ P 058/1/2012-EZ-P-E2-A,B Prekop Marian Ing. Veľký Grob 150 925 27   18.9.2012
EZ P 059/1/2012-EZ-P-E1.0-A,B Zátopek Róbert   Jedlíkova 1 949 11 Nitra 18.9.2012
EZ P 060/1/2012-EZ-P-E2-A,B Pálka Miloslav   Zápoveď 38 941 11 Palárikovo 18.9.2012
EZ P 061/1/2012-EZ-P-E2-A,B Jaseňák Vladimír Ing. Jesenského 18 059 21 Svit 18.9.2012
EZ P 062/1/2012-EZ-P-E2-A,B Malárik Peter   M.M. Hodžu 12 927 01 Šaľa 18.9.2012
EZ P 063/1/2012-EZ-P-E2-A,B Tóth Július Ing. Na Grunte 12889/7 831 52 Bratislava 18.9.2012
EZ P 064/1/2012-EZ-P-E2-A,B Virág Marcel Ing. Lécka 3 940 61 Nové Zámky 18.9.2012
EZ P 065/1/2012-EZ-P-E2-A,B Valent Juraj Ing. Kálnica 420 916 37   18.9.2012
EZ P 066/1/2012-EZ-P-E2-A,B Sekerešová Oľga Ing. Za Humnami 408 951 23 Lukáčovce 18.9.2012
EZ P 067/1/2012-EZ-P-E2-A,B Remiaš Ján Ing. Mateja Bela 17 921 01 Piešťany 18.9.2012
EZ P 068/1/2012-EZ-P-E2-A,B Nagy Štefan   Golianova 48 949 11 Nitra 18.9.2012
EZ P 069/1/2012-EZ-P-E2-A,B Moravčík Milan   Dlhá 1398/10 900 31 Stupava 18.9.2012
EZ P 070/1/2012-EZ-P-E1.0-A,B Morvay Kamil   Palárikova 24 919 43 Cífer 18.9.2012
EZ P 071/1/2012-EZ-P-E2-A,B Horka Peter Ing. Štúrova 12 920 01 Hlohovec 12.9.2012
EZ P 072/1/2012-EZ-P-E2-A,B Sučík Anton Ing. Hubeného 13 831 53 Bratislava 18.9.2012
EZ P 073/1/2012-EZ-P-E2-A,B Hutár Ján Ing. Tehelná 11 917 01 Trnava 12.9.2012
EZ P 074/1/2012-EZ-P-E2-A,B Hrubý Jozef Ing. Máchova 41 821 06 Bratislava 12.9.2012
EZ P 075/1/2012-EZ-P-E2-A,B Haninec Juraj Ing. Kalinčiakova 549/42 900 01 Modra 12.9.2012
EZ P 076/1/2012-EZ-P-E2-A,B Goč Ján Ing. Hrnčiarska 4966/24 902 01 Pezinok 12.9.2012
EZ P 077/1/2012-EZ-P-E2-A,B Gašparovič Juraj Ing. Bebravská 7 821 07 Bratislava 12.9.2012
EZ P 078/1/2012-EZ-P-E2-A,B Gašparík Ivan Ing. Horná Maríková 34 018 03   12.9.2012
EZ P 079/1/2012-EZ-P-E2-A,B Špacír Radomír Ing. Lipová 69/22 921 01 Piešťany 12.9.2012
EZ P 080/1/2012-EZ-P-E2-A,B Minca Michal Ing. Jasovská 43 851 07 Bratislava 12.9.2012
EZ P 081/1/2012-EZ-P-E2-A,B Mihály Marcel   Bardoňovo 167 941 49   12.9.2012
EZ P 082/1/2012-EZ-P-E2-A,B Judíny Stanislav Ing. A. Sládkoviča 22 917 01 Trnava 12.9.2012
EZ P 083/1/2012-EZ-P-E2-A,B Jančár Ladislav Ing. J.A. Komenského 16 941 11 Palárikovo 12.9.2012
EZ E 084/1/2012-EZ-E-E2-A Hudák Jozef Ing. Turie 328 013 12 Turie 15.10.2012
EZ E23 085/1/2012-EZ-E-E23-E2-A Ivanič Aleksandar   Klimkovičova 3 841 01 Bratislava 18.10.2012
ZZ OZZ 086/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Potaš Mirko   Nová Doba 474 027 43 Nižná 13.11.2012
EZ E2,A 087/1/2012-EZ-P-E2-A Grňo Ladislav Ing. CSc. Dlhé Diely 8 841 04 Bratislava 15.11.2012
ZZ OZZ 088/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Kohút Miroslav   Sputnikova 7 821 02 Bratislava 21.11.2012
ZZ OZZ 089/1/2012-OZZ-ZZ-Aa Neupauer Tomáš   Vysoká hora 1049/7 059 07 Lendak 21.11.2012
ZZ A 090/1/2012-ZZ-A-Bf Helbich Ľuboš Ing. Južná 22 949 01 Nitra 20.12.2012
EZ P 001/2/2012-EZ-P-E2-A,B Hvolka Ľubomír Ing. J. Fándlyho 2164/13 010 01 Žilina 10.2.2012
TZ P 002/2/2012-TZ-P-Aa1,a2,a3,a4,b1,b2,c,d,e, Ba,b1,b2,c,d,e1,e2,f1,f2,f3,f4 Meveď Jozef Ing. Švermova 19 974 04 Banská Bystrica 21.2.2012
ZZ OZZ 003/2/2012-ZZ-OZZ-Aa Perašín Ján   Závodie 7 976 52 Čierny Balog 20.2.2012
EZ P 004/2/2012-EZ-P-E2-A Baránek Peter   Stodolová 3433/10 010 15 Žilina 23.2.2012
ZZ OZZ 005/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Oštrom Ivan   Rimavská 1650/1 979 01 Rimavská Sobota 28.5.2012
ZZ OZZ 006/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Kantor Jozef   Slaná Lehota 20 987 01 Poltár 28.5.2012
ZZ OZZ 007/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Balažovjech Juraj   Rimavská 1650/1 979 01 Rimavská Sobota 28.5.2012
ZZ OZZ 008/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Birnstein Roman   Čulenova 10 036 01 Martin 28.5.2012
ZZ OZZ 009/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Švantner Jozef   Podjavorinskej 54 984 01 Lučenec 28.5.2012
ZZ OZZ 010/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Jagnešák Patrik   Slnečná 164/18 029 01 Námestovo 28.5.2012
ZZ OZZ 011/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Matušňák Tomáš   Slnečná 164/18 029 01 Námestovo 28.5.2012
ZZ OZZ 012/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Tarčák Martin   Kožusníková 771 029 44 Rabča 28.5.2012
ZZ OZZ 013/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Pokusa Peter   Ústie nad Priehradou 55 028 01 Trstená 28.5.2012
ZZ OZZ 014/2/2012-ZZ-OZZ-Ab González Jaroslav   Medvedzie 161/43-18 027 44 Tvrdošín - Sídlisko 28.5.2012
ZZ OZZ 015/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Kučerák Michal   č. 402 029 47 Oravská Polhora 28.5.2012
ZZ OZZ 016/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Válek Ľubomír   Zábiedovo 184/3 028 01 Trstená 28.5.2012
ZZ OZZ 017/2/2012-ZZ-OZZ-Aa,b Kurňavka Ján   č. 56 029 56 Zákamenné 28.5.2012
ZZ OZZ 018/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Medvecký Jozef   č. 65 027 44 Tvrdošín - Medvedzie 28.5.2012
ZZ OZZ 019/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Tomulec Jozef   Hlavná 64/13 029 52 Hruštín 28.5.2012
ZZ OZZ 020/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Kozák Ján   Hlavná 672 029 44 Rabča 28.5.2012
ZZ OZZ 021/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Pokusa Branislav   č. 736 029 55 Novoť 28.5.2012
ZZ OZZ 022/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Bulvas Peter   č. 858 029 55 Novoť 28.5.2012
ZZ OZZ 023/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Žiak Branislav   Bešeňová 4 034 83 Liptovská Teplá 28.5.2012
ZZ OZZ 024/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Florek Martin   č. 64 029 56 Zákamenné 28.5.2012
ZZ OZZ 025/2/2012-ZZ-OZZ-Ab Bystričan Norbert   Bešeňová 13 034 83 Liptovská Teplá 28.5.2012
TZ K 026/2/2012-TZ-K-Ba-V. Frick Anton Ing. Rybárska 21 962 31 Sliač 7.6.2012
EZ E 027/2/2012-EZ-E-E2-A Veselko Jakub   Rožňavská 3/31 97901 Rimavská Sobota 25.6.2012
EZ P 028/2/2012-EZ-P-E1.0-A Kostoláni Tomáš Bc. Limbová 3055/8 1007 Žilina 10.9.2012
EZ E23 029/2/2012-EZ-E23-E1.0-A Kostoláni Tomáš Bc. Limbová 3055/8 1007 Žilina 10.9.2012
EZ P 030/2/2012-EZ-P-E2-A Miho Mário Ing. Sládkovičova 78/14 97681 Podbrezová 27.9.2012
EZ P 001/3/2012-EZ-P-E2-A,B Štober Rudolf Ing. Gočovo 145 049 24 Vlachovo 9.2.2012
ZZ OZZ 002/3/2012-ZZ-Ab Kováč Tomáš   Papín 264 067 33 Papín 13.2.2012
ZZ OZZ 003/3/2012-ZZ-Ab Borovský Peter   Papín 225 067 33 Papín 13.2.2012
ZZ OZZ 004/3/2012-ZZ-Ab Velebír Pavol   Hviezdoslavova 18 079 01 Veľké Kapušany 13.2.2012
ZZ OZZ 005/3/2012-ZZ-Ab Gombita Michal   SNP 4 066 01 Humenné 13.2.2012
ZZ OZZ 006/3/2012-ZZ-Ab Macej Marián   Kráľovský Chlmec 28 077 01 Kráľovský Chlmec 13.2.2012
ZZ A 007/3/2012-ZZ-A-Aa Ba,b,c,c1,c2 - E4 Durkot Vlastimil Ing. Wolkerova 376/25 066 01 Humenné 14.2.2012
ZZ OZZ 008/3/2012-ZZ-Aa,Ab Otčenáš Peter   29.januára 627 059 38 Štrba 16.2.2012
EZ E23 009/3/2012-EZ-E23-E2-A Kipikaša Jozef   Tehelná 2 056 01 Gelnica 12.3.2012
EZ P 010/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Vojtko Jozef Ing. Mostová 33 078 01 Sečovce 13.3.2012
EZ P 011/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Vojtko Jozef Ing. Mostová 33 078 01 Sečovce 13.3.2012
EZ P 012/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Juhás Daniel Ing. Krátka 367/5 044 11 Ždaňa 13.3.2012
EZ E 013/3/2012-EZ-E-E1.1-A,B Petriľák Jozef   Mýtna 72 064 01 Stará Ľubovňa 13.3.2012
ZZ OZZ 014/3/2012-ZZ-Aa Kolesár Tomáš   Wuppertálska 39 040 23 Košice 15.3.2012
EZ P 015/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Kulik Milan Ing. Mierová 10 064 01 Stará Ľubovňa 19.3.2012
ZZ OZZ 016/3/2012-ZZ-Aa Obrin Ján   Parchovany 516 076 62 Parchovany 18.4.2012
ZZ OZZ 017/3/2012-ZZ-Aa Môcik Pavol   Hlavná 58/42 076 01 Zemlínske Hradište 18.4.2012
ZZ OZZ 018/3/2012-ZZ-Aa Dévald Štefan   Kapušanská 84 077 01 Kráľovský Chlmec 30.3.2012
ZZ OZZ 019/3/2012-ZZ-Aa Puškár Fridrich   Kvetná 54 076 83 Svätuše 30.3.2012
ZZ OZZ 020/3/2012-ZZ-Aa Makara Peter   Ložín 126 072 05 Ložín 11.4.2012
ZZ OZZ 021/3/2012-ZZ-Aa Krajňák Martin   Školská 525/19 082 56 Pečovská Nová Ves 12.4.2012
ZZ OZZ 022/3/2012-ZZ-Aa Glogovský Jaroslav   Palárikova 1628/27 069 01 Snina 10.4.2012
ZZ OZZ 023/3/2012-ZZ-Aa Bejda Mikuláš   Jarkova 149/23 078 01 Malé Ozorovce 18.4.2012
ZZ OZZ 024/3/2012-ZZ-Aa Kočiš Martin   Toplianska 567/7 094 14 Sečovská Polianka 18.4.2012
ZZ OZZ 025/3/2012-ZZ-Aa Pristaš Pavol   Dargov 187 076 61 Dargov 18.4.2012
ZZ OZZ 026/3/2012-ZZ-Aa Čuba Marián   Rožkovany 142 082 71 Rožkovany 24.4.2012
ZZ OZZ 027/3/2012-ZZ-Aa Šuľák Peter   Hažín nad Cirochou 107 067 83 Hažín nad Cirochou 16.4.2012
ZZ OZZ 028/3/2012-ZZ-Aa Liberda Robert   Mládeže 2356/35 058 01 Poprad 25.4.2012
ZZ OZZ 029/3/2012-ZZ-Aa Gontkovič Ľubomír   Mníšek nad Popradom 226 065 22 Mníšek nad Popradom 25.4.2012
ZZ OZZ 030/3/2012-ZZ-Aa,Ab Ivaník Rudolf   Vyšná 243/14 040 01 Košice 4.5.2012
ZZ OZZ 031/3/2012-ZZ-Aa Szaniszlo Radoslav   Obrody 9 040 11 Košice 4.5.2012
ZZ OZZ 032/3/2012-ZZ-Aa Tóth Viliam   Lipová 420 941 02 Mlynský Sek 7.5.2012
ZZ OZZ 033/3/2012-ZZ-Aa Štofan Róbert   kpt. Nálepku 46 082 22 Šarišské Michaľany 14.5.2012
EZ E22 034/3/2012-EZ-E22-E2-A,B Rusnák Kamil   Wuppertálska 21 040 23 Košice 16.5.2012
ZZ OZZ 035/3/2012-ZZ-Aa,Ab Soták Vladimír   Svornosti 52 044 14 Čaňa 21.5.2012
ZZ OZZ 036/3/2012-ZZ-Aa,Ab Lorinc František   Kopečná 3 040 01 Košice 17.5.2012
ZZ OZZ 037/3/2012-ZZ-Aa Ferčák Martin   Jána Švermu 9 085 01 Bardejov 24.5.2012
ZZ OZZ 038/3/2012-ZZ-Ab Zajac Ján   SNP 492 059 39 Šuňava 30.5.2012
ZZ OZZ 039/3/2012-ZZ-Ab Lazarovsky Jozef   Mierová 145 059 21 Svit 30.5.2012
ZZ OZZ 040/3/2012-ZZ-Ab Gášek Anton   M.R. Štefánika 2 934 01 Levice 30.5.2012
ZZ OZZ 041/3/2012-ZZ-Ab Džurný Peter   Skladová 2293/11 058 01 Poprad - Stráže pod Tatrami 30.5.2012
ZZ OZZ 042/3/2012-ZZ-Aa Bajerčík Jozef   Okružná 60 064 01 Stará Ľubovňa 30.5.2012
ZZ OZZ 043/3/2012-ZZ-Aa Kislan Dominik   Rovné 84 067 32 Rovné 31.5.2012
EZ P 044/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Cerva Jozef Ing. Budovateľská 385 059 34 Spišská Teplica 7.6.2012
EZ P 045/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Čuban Jozef   9.mája 12 059 21 Svit 14.6.2012
EZ P 046/3/2012-EZ-P-E2-A,B Zajac Milan   Šrobárova 2668/23 058 01 Poprad 14.6.2012
ZZ OZZ 047/3/2012-ZZ-Aa Vojtaško Jozef   Alejová 38 086 41 Raslavice 14.6.2012
ZZ OZZ 048/3/2012-ZZ-Aa Mezo Alexander   Lekárovce 88 072 54 Lekárovce 18.6.2012
ZZ OZZ 049/3/2012-ZZ-Aa Harčarík Jaroslav   Kračúnovce 301 087 01 Kračúnovce 21.6.2012
ZZ OZZ 050/3/2012-ZZ-Ab Šanoba Peter   Rozkvet 2037/75 017 01 Považská Bystrica 21.6.2012
EZ P 051/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Adam Imrich   Hrhov 208 049 44 Hrhov 10.7.2012
ZZ OZZ 052/3/2012-ZZ-Ab Ružinský Ladislav   L.N. Tolstého 85/12 079 01 Veľké Kapušany 12.7.2012
ZZ OZZ 053/3/2012-ZZ-Ab Csaba Óvary   Edelényska 1989/36 048 01 Rožňava 12.7.2012
ZZ OZZ 054/3/2012-ZZ-Ab Kirliga Ladislav   Debraď 84 045 01 Debraď 12.7.2012
ZZ OZZ 055/3/2012-ZZ-Ab Majerník Ondrej   ČSA 26/14 935 21 Tlmače - Lipník 12.7.2012
ZZ OZZ 056/3/2012-ZZ-Ab Biely Peter   Kyjevská 3032/11 934 05 Levice 12.7.2012
ZZ OZZ 057/3/2012-ZZ-Ab Pavliščák Peter   Sečovská Polianka 722/10 094 14 Sečovská Polianka 12.7.2012
ZZ OZZ 058/3/2012-ZZ-Ab Bálint Ján   Oslobodenia 711/3 045 01 Moldava nad Bodvou 12.7.2012
ZZ OZZ 059/3/2012-ZZ-Ab Kocúr Tomáš   Oravské Veselé 168 029 62 Oravské Veselé 12.7.2012
ZZ OZZ 060/3/2012-ZZ-Aa Ruňanin Vasiľ   Kukučínova 2045/6 069 01 Snina 12.7.2012
ZZ OZZ 061/3/2012-ZZ-Aa Kvasna Pavel   Hajnáčka 228 980 33 Hajnáčka 12.7.2012
ZZ OZZ 062/3/2012-ZZ-Aa Majer Martin   Bardejovská 1 060 01 Kežmarok 16.7.2012
EZ P 063/3/2012-EZ-P-E2-A Šoltys Marián Ing. Giraltovská 5 085 01 Bardejovská Nová Ves 17.7.2012
EZ P 064/3/2012-EZ-P-E2-A,B Petruš Jozef Ing. Potočná 2 085 01 Bardejovská Nová Ves 17.7.2012
ZZ OZZ 065/3/2012-ZZ-Aa Andrejko Martin   Vyšné Ružbachy 319 065 02 Vyšné Ružbachy 27.7.2012
ZZ OZZ 066/3/2012-ZZ-Ab Halahyja Walter Ing. Chalupkova 344/40 080 01 Prešov 20.8.2012
ZZ OZZ 067/3/2012-ZZ-Aa Jakab Miroslav   Hradištská Moľva 18 072 06 Malčice 6.9.2012
ZZ OZZ 068/3/2012-ZZ-Ab Rozenberg Ivan   Udavské 205 067 31 Udavské 7.9.2012
ZZ OZZ 069/3/2012-ZZ-Ab Géci Martin   Limbová 6466/11 974 01 Banská Bystrica 13.9.2012
ZZ OZZ 070/3/2012-ZZ-Ab Iždinský Peter   Mýtna 150 985 53 Mýtna 13.9.2012
ZZ OZZ 071/3/2012-ZZ-Ab Hillay Marian   Píla 166 915 53 Píla 13.9.2012
ZZ OZZ 072/3/2012-ZZ-Ab Gruca František   Duklianskych hrdinov 1209/28 093 01 Vranov nad Topľou 13.9.2012
ZZ OZZ 073/3/2012-ZZ-Ab Zubko Jozef   Sídlisko 1. mája 69/7 093 01 Vranov nad Topľou 13.9.2012
ZZ OZZ 074/3/2012-ZZ-Ab Štrba Ľubomír   Karpatská 6175/4 974 04 Banská Bystrica - Sásová 13.9.2012
ZZ OZZ 075/3/2012-ZZ-Ab Vaš Jaroslav   Podhrádok 377 976 63 Predajná 13.9.2012
ZZ OZZ 076/3/2012-ZZ-Ab Krnáč Ján   Malachovská cesta 2182/139 974 04 Banská Bystrica 13.9.2012
ZZ OZZ 077/3/2012-ZZ-Ab Regec Peter   Okulka 7/1 093 01 Vranov nad Topľou 25.9.2012
ZZ OZZ 078/3/2012-ZZ-Ab Jevčák Stanislav   Ondavská 890/17 093 01 Vranov nad Topľou 25.9.2012
EZ E 079/3/2012-EZ-E-E1.1-A,B Jaroš Štefan   Moldavská 19 040 11 Košice 4.10.2012
EZ E23 080/3/2012-EZ-E23-E2-A Čuchran František   Široké 146 082 37 Široké 5.10.2012
EZ E23 081/3/2012-EZ-E23-E2-A,B Kundek Stanislav   Široké 696 082 37 Široké 8.10.2012
EZ E23 082/3/2012-EZ-E23-E2-A Palenčár Michal   Ľubovec 71 082 42 Ľubovec 8.10.2012
ZZ OZZ 083/3/2012-ZZ-Aa, Ab Macko Marek   1. mája 86 956 17 Solčany 11.10.2012
ZZ OZZ 084/3/2012-ZZ-Aa Žec Peter   Mlynská 1335/32 093 01 Vranov nad Topľou 25.10.2012
ZZ OZZ 085/3/2012-ZZ-Aa Švec Július   Lipová 7 935 21 Tlmače 25.10.2012
ZZ OZZ 086/3/2012-ZZ-Aa Dudič Patrik   Partizánska 16 066 01 Humenné 31.10.2012
ZZ OZZ 087/3/2012-ZZ-Aa Čakurda Marián   Košarovce 196 094 06 Košarovce 31.10.2012
ZZ OZZ 088/3/2012-ZZ-Aa Rudý Ľuboš   Laborecká 16 066 01 Humenné 31.10.2012
EZ P 089/3/2012-EZ-P-E2-A Krempaský Ľubomír   Vansovej 1736/1 064 01 Stará Ľubovňa 31.10.2012
ZZ OZZ 090/3/2012-ZZ-Aa Baraňák Daniel   Petržalská 4 060 01 Kežmarok 31.10.2012
ZZ OZZ 091/3/2012-ZZ-Ab Gonšenica Dušan   Stročin 107 089 01 Stročin 5.11.2012
ZZ OZZ 092/3/2012-ZZ-Ab Gonos Peter   Breznica 56 091 01 Breznica 5.11.2012
ZZ OZZ 093/3/2012-ZZ-Ab Babiarčik Róbert   Nižná Olšava 84 090 32 Miňovce 12.11.2012
ZZ OZZ 094/3/2012-ZZ-Ab Hlavatý Miroslav   Cottbuská 18 044 23 Košice 12.11.2012
EZ P 095/3/2012-EZ-P-E2-A Ruman Miroslav Ing. Za Kaštieľom 1325/3 053 11 Smižany 19.11.2012
EZ P 096/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Palenčár Slavomír Ing. J. Wolkera 2414/34 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ P 097/3/2012-EZ-P-E1.0-A Figlár Michal   J. Matušku 2304/8 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ P 098/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Vall Peter   Slovenského raja 15/253 053 15 Hrabušice 19.11.2012
EZ P 099/3/2012-EZ-P-E1.0-A Birošová Anna Ing. Levočská 408/114 053 01 Harichovce 19.11.2012
EZ P 100/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Novotný Peter Ing. Jilemnického 2528/21 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ P 101/3/2012-EZ-P-E2-A Burik Jozef Ing. Bijacovce 152 053 06 Bijacovce 19.11.2012
EZ P 102/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Konečný Ján Ing. Chrapčiakova 533/39 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ P 103/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Biroš Miroslav Ing. Levočská 408/114 053 01 Harichovce 19.11.2012
EZ P 104/3/2012-EZ-P-E1.0-A Kubovič Rastislav   Poráč 65 053 23 Poráč 19.11.2012
EZ P 105/3/2012-EZ-P-E2-A Peták Jaroslav Ing. J. Wolkera 2412/26 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ P 106/3/2012-EZ-P-E2-A Karpinský Miroslav Ing. Slovinky 181 053 40 Slovinky 19.11.2012
EZ P 107/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Javorský Anton   Brezová 2 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ E23 108/3/2012-EZ-E23-E1.0-A,B Novotný Peter Ing. Jilemnického 2528/21 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ E23 109/3/2012-EZ-E23-E1.0-A,B Konečný Ján Ing. Chrapčiakova 533/39 052 01 Spišská Nová Ves 19.11.2012
EZ E23 110/3/2012-EZ-E23-E1.0-A,B Biroš Miroslav Ing. Levočská 408/114 053 01 Harichovce 19.11.2012
ZZ OZZ 111/3/2012-ZZ-Aa, Ab Varga Milan   Čínska 3 040 13 Košice 21.11.2012
ZZ OZZ 112/3/2012-ZZ-Aa, Ab Tutko Roman   Považská 16 040 11 Košice 21.11.2012
ZZ OZZ 113/3/2012-ZZ-Aa, Ab Varga Gejza   Kurská 8 040 22 Košice 21.11.2012
EZ E 114/3/2012-EZ-E-E2-A Marcin, PhD. Jozef Ing. Nová 111 076 02 Kysta 29.11.2012
EZ P 115/3/2012-EZ-P-E2-A Dubjel Peter Ing. Tatranská 565/17 065 03 Podolínec 14.12.2012
EZ P 116/3/2012-EZ-P-E2-A Ždiňak Michal Ing. Levočská 30 064 01 Stará Ľubovňa 14.12.2012
EZ E 117/3/2012-EZ-E-E1.1-A,B Gallik Ján   Gánovce 377 058 01 Gánovce 13.12.2012
EZ E 118/3/2012-EZ-E-E2-A,B Majdán Ján   Švábovce 187 059 12 Švábovce 13.12.2012
EZ E 119/3/2012-EZ-E-E1.1-A,B Sasarák František Ing. Záborského 3029/11 058 01 Poprad 13.12.2012
EZ P 120/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Kandala Michal Ing. Hlinné 186 094 35 Hlinné 13.12.2012
EZ P 121/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Kandala Michal Ing. Hlinné 186 094 35 Hlinné 13.12.2012
EZ P 122/3/2012-EZ-P-E2-A,B Buranovský Milan Ing. Ústecko-Orlická 24 058 01 Poprad 13.12.2012
EZ P 123/3/2012-EZ-P-E2-A,B Buranovská Jaroslava Ing. Ústecko-Orlická 24 058 01 Poprad 13.12.2012
EZ P 124/3/2012-EZ-P-E1.1-A,B Jacek Július Ing. Vodárenská 24 080 01 Prešov 13.12.2012
ZZ OZZ 125/3/2012-ZZ-Aa Timuľak Jozef   Záhradná 624/7 067 83 Kamenica nad Cirochou 11.12.2012
EZ P 126/3/2012-EZ-P-E2-A Macejko Ľubomír   SNP 8 056 01 Gelnica 22.12.2012
EZ P 127/3/2012-EZ-P-E1.0-A,B Koval Peter Ing. Lackovce 227 066 01 Lackovce 19.12.2012
ZZ OZZ 001/4/2012-ZZ-OZZ Turček Tomáš   Petzvalova 8598/5 1015 Žilina 12.1.2012
ZZ OZZ 002/4/2012-ZZ-OZZ Bros Lukáš   Lúčanská 170/43 1311 Lietavská Lúčka 12.1.2012
ZZ OZZ 003/4/2012-ZZ-OZZ Bátora Peter   Gorazdova 1316/5 957 04 Bánovce n/Bebr. 23.1.2012
ZZ OZZ 004/4/2012-ZZ-OZZ Guričan Vladimír     956 52 Timoradza 240 23.1.2012
ZZ OZZ 005/4/2012-ZZ-OZZ Gerši Ján     956 16 Nitrianska Streda 218 23.1.2012
ZZ OZZ 006/4/2012-ZZ-OZZ Zigo Miroslav     018 12 Brvnište č. 490 30.1.2012
ZZ OZZ 007/4/2012-ZZ-OZZ Zemanik Milan     023 51 Raková č. 301 26.1.2012
ZZ OZZ 008/4/2012-ZZ-OZZ Strýček Patrik     023 51 Raková č. 965 26.1.2012
ZZ OZZ 009/4/2012-ZZ-OZZ Korenko Pavol Ing. Vrátna 318/2 076 17 Nižný Žipov 27.1.2012
ZZ OZZ 010/4/2012-ZZ-OZZ Ťažiar Miroslav     972 15 Kľačno 304 27.1.2012
ZZ OZZ 011/4/2012-ZZ-OZZ Klimčík Pavol     029 56 Zákamenné č. 1046 27.1.2012
ZZ OZZ 012/4/2012-ZZ-OZZ Neubauer Branislav   Sokolská 2518/48 960 01 Zvolen 27.1.2012
TZ K 013/4/2012-TZ-K Chlebo Vladimír   Dlhá č. 52/40 935 21 Tlmače 10.2.2012
ZZ OZZ 014/4/2012-ZZ-OZZ Kubiš Tomáš     018 21 Horný Lieskov 15.2.2012
ZZ OZZ 015/4/2012-ZZ-OZZ Šarlay Michal   SNP 1483/142 017 07 Považská Bystrica 15.2.2012
ZZ OZZ 016/4/2012-ZZ-OZZ Dúbik Tomáš   Petzwalova 11 949 01 Nitra 24.2.2012
ZZ OZZ 017/4/2012-ZZ-OZZ Cintula Igor     951 17 Caba-Čápor 24.2.2012
ZZ OZZ 018/4/2012-ZZ-OZZ Hroták Štefan   Mrázová č. 22 949 01 Nitra 24.2.2012
ZZ OZZ 019/4/2012-ZZ-OZZ Guzman Peter   Pri Perinovej sudni 343/20 949 01 Nitra 24.2.2012
ZZ OZZ 020/4/2012-ZZ-OZZ Cintula Peter Mgr.   951 17 Cabaj-Čápor 574 24.2.2012
EZ P 021/4/2012-EZ-P Bartuseková Eleonóra   Nitrianska cesta 54 940 01 Nové Zámky 28.2.2012
EZ P 022/4/2012-EZ-P Malík Peter Ing. Vtáčej záhrady 11 945 04 Komárno 28.2.2012
EZ P 023/4/2012-EZ-P Varga Róbert Ing. Biskupa Királya 21/1 945 01 Komárno 28.2.2012
EZ P 024/4/2012-EZ-P Staško Róbert Ing. Petöfiho 73 943 01 Štúrovo 28.2.2012
EZ P 025/4/2012-EZ-P Kiss Viktor   Žerotínova bašta 27 940 01 Nové Zámky 28.2.2012
EZ P 026/4/2012-EZ-P Dolezsa Ladislav Ing. Potočná 21 945 01 Komárno 28.2.2012
EZ P 027/4/2012-EZ-P Bartko Pavel   Pávia č. 2/4 945 01 Komárno 28.2.2012
ZZ OZZ 028/4/2012-ZZ-OZZ Horváth Tibor     925 03 Horné Saliby 5.3.2012
ZZ OZZ 029/4/2012-ZZ-OZZ Sebők Robert   M.Lieskovského 958 41 Veľké Úľany 12.3.2012
ZZ OZZ 030/4/2012-ZZ-OZZ Drahňák Miloš     023 01 Oščadnica 121 12.3.2012
ZZ OZZ 031/4/2012-ZZ-OZZ Birkuš Jozef     925 62 Váhovce 481 12.3.2012
ZZ OZZ 032/4/2012-ZZ-OZZ Lelkes Zsolt   Vodárenská 1546/18 924 01 Galanta 12.3.2012
ZZ OZZ 033/4/2012-ZZ-OZZ Oláh Milan   Dobroč 241 985 53 Mýtna 12.3.2012
ZZ OZZ 034/4/2012-ZZ-OZZ Kóňa Ľubomír   Staničná S-1/1325 093 01 Vranov nad Topľou 12.3.2012
ZZ OZZ 035/4/2012-ZZ-OZZ Polakovič Dušan     906 31 Hlboké 382 12.3.2012
ZZ OZZ 036/4/2012-ZZ-OZZ Blažej Radoslav     913 03 Drietoma 223 7.3.2012
ZZ OZZ 037/4/2012-ZZ-OZZ Mikula Miroslav     908 65 Mokrý Háj 20.3.2012
ZZ OZZ 038/4/2012-ZZ-OZZ Held František   Trnavská 182 900 27 Bernolákovo 23.3.2012
EZ P 039/4/2012-EZ-P Scheling Eugen   Nová Doba 498/12 027 43 Nižná 26.3.2012
ZZ OZZ 040/4/2012-ZZ-OZZ Ciger Tomáš     958 54 Hradište 115 27.3.2012
ZZ OZZ 041/4/2012-ZZ-OZZ Sopkuliak Milan Ing. Dénešova 1152/5 040 01 Košice 27.3.2012
ZZ OZZ 042/4/2012-ZZ-OZZ Ďurica Ondrej   Partizánska 483/117 974 01 Banská Bystrica 27.3.2012
ZZ OZZ 043/4/2012-ZZ-OZZ Plačko Dušan   Májová č. 153 956 21 Jacovce 27.3.2012
EZ P 044/4/2012-EZ-P Kečkéš Milan   Šenkovská 197 95136 Lehota 28.3.2012
EZ P 045/4/2012-EZ-P Slobodník Tomáš Ing. Tichá č. 4 91705 Trnava 28.3.2012
EZ P 046/4/2012-EZ-P Rajtar Pavol   Škultétyho 3 94912 Nitra 28.3.2012
EZ P 047/4/2012-EZ-P Homola Marek     94104 Mojzesovo 276 28.3.2012
ZZ OZZ 048/4/2012-ZZ-OZZ Mátyus Viktor   Vinohradnícka 1230/17 946 51 Nesvady 5.4.2012
ZZ OZZ 049/4/2012-ZZ-OZZ Mátyus Viktor   Vinohradnícka 1230/17 946 51 Nesvady 5.4.2012
TZ A2 050/4/2012-TZ-A2 Lukáč Ladislav   Fučíkova 1189/28 908 51 Holíč 30.3.2012
ZZ A 051/4/2012-ZZ-A Domanický Michal Bc. Moyzesova 891/90 017 01 Považská Bystrica 18.4.2012
EZ P 052/4/2012-EZ-P Takács Tibor   S.H.Bajanského 36 940 01 Nové Zámky 23.4.2012
EZ P 053/4/2012-EZ-P Kristóf Róbert     925 81 Diakovce 299 23.4.2012
EZ P 054/4/2012-EZ-P Konarčík Tomáš   Štefanov nad Oravou 68 027 44 Tvrdošín 23.4.2012
ZZ OZZ 055/4/2012-ZZ-OZZ Krištofovič Michal   Streďanská 2661/47 955 01 Topoľčany 3.5.2012
ZZ OZZ 056/4/2012-ZZ-OZZ Veľký Tomáš   Dolná 69 946 03 Kolárovo 3.5.2012
EZ P 057/4/2012-EZ-P Czinege Valter   Ádorská 5400/43 929 01 Dunajská Streda 30.4.2012
EZ P 058/4/2012-EZ-P Leczkési Alexander   Októbrové nám. 8 946 03 Kolárovo 30.4.2012
EZ P 059/4/2012-EZ-P Czinege Richard   Záhradná 518/29 930 21 Jahodná 30.4.2012
EZ P 060/4/2012-EZ-P Vršanský Július Ing. Dolné záhumnie 73/24 013 41 Dolný Hričov 30.4.2012
ZZ OZZ 061/4/2012-ZZ-OZZ Szabó Tibor     930 36 Horná Potôň 9.5.2012
ZZ OZZ 062/4/2012-ZZ-OZZ Molnár Tibor   Mlynská 630/26 930 28 Okoč 9.5.2012
ZZ OZZ 063/4/2012-ZZ-OZZ Vlk Martin     913 21 Trenčianska Turná 393 23.5.2012
ZZ OZZ 064/4/2012-ZZ-OZZ Matejka Jozef   Na dolinách 2 911 05 Trenčín 23.5.2012
ZZ OZZ 065/4/2012-ZZ-OZZ Fodor Miroslav     958 04 Veľké Bielice 373/22 25.5.2012
PZ P 066/4/2012-PZ-P Farský Jaroslav   Odborov 242/1-2 017 01 Považská Bystrica 23.5.2012
PZ P 067/4/2012-PZ-P Bežo Jozef Ing. Topoľová 31 957 01 Bánovce nad Bebr. 23.5.2012
PZ OZZ 068/4/2012-PZ-O Ostrolucký Pavel Ing. Na Hôrke 2 949 11 Nitra 9.2.2012
EZ P 069/4/2012-EZ-P Kebis Peter   A. Sládkoviča 1768/182 018 61 Beluša 31.5.2012
EZ P 070/4/2012-EZ-P Virga Peter Ing. Slatinská 206/136 018 61 Beluša 31.5.2012
ZZ OZZ 071/4/2012-ZZ-OZZ Šulan Pavol   Aňala 1701 946 51 Nesvady 31.5.2012
ZZ OZZ 072/4/2012-ZZ-OZZ Lörincz Štefan   Zámočnícka 20 945 04 Komárno 31.5.2012
ZZ OZZ 073/4/2012-ZZ-OZZ Belko Marián     013 55 Štiavnik 1275 13.6.2012
ZZ OZZ 074/4/2012-ZZ-OZZ Balog Michal   Kyjevská 2509/2 911 08 Trenčín 19.6.2012
ZZ OZZ 075/4/2012-ZZ-OZZ Kročitý Ján     916 38 Beckov 19.6.2012
ZZ OZZ 076/4/2012-ZZ-OZZ Kamaráš Jakub     913 11 Krivosúd-Bodovka 150 19.6.2012
EZ P 077/4/2012-EZ-P Káčerík Peter Ing. Kostolná 54 949 01 Nitra 20.6.2012
EZ P 078/4/2012-EZ-P Bjalončík Matej Ing.   065 34 Haligovce 61 20.6.2012
EZ P 079/4/2012-EZ-P Kuchar Milan   Obrancov mieru 14 941 11 Palárikovo 20.6.2012
EZ P 080/4/2012-EZ-P Szombath Jozef     951 02 Pohranice 20.6.2012
EZ P 081/4/2012-EZ-P Šmigura Ján   J.A.Komenského 10 941 11 Palárikovo 20.6.2012
EZ P 082/4/2012-EZ-P Vaško Milan Ing. Chmeľová dolina 233/82 949 01 Nitra 20.6.2012
EZ P 083/4/2012-EZ-P Zálešák Marek   Budovateľská 1379/15 941 11 Palárikovo 20.6.2012
ZZ OZZ 084/4/2012-ZZ-OZZ Rojkovics Gábor     930 07 Medveďov 183 27.6.2012
ZZ OZZ 085/4/2012-ZZ-OZZ Békési Ján   Hradná 163/11 945 01 Komárno 27.6.2012
ZZ OZZ 086/4/2012-ZZ-OZZ Lieszkovszký Peter   Cintorínska 196/11 900 45 Malinovo 27.6.2012
ZZ OZZ 087/4/2012-ZZ-OZZ Sziegl Tibor   Vŕbová 446/5 900 45 Malinovo 27.6.2012
ZZ OZZ 088/4/2012-ZZ-OZZ Lieskovský Gabriel   Športová 6 900 45 Malinovo 27.6.2012
ZZ OZZ 089/4/2012-ZZ-OZZ Lieskovský Imrich   Športová 6 900 45 Malinovo 27.6.2012
ZZ OZZ 090/4/2012-ZZ-OZZ Hertl Tomáš   Nešporova 911/3 909 01 Skalica 25.6.2012
ZZ OZZ 091/4/2012-ZZ-OZZ Ďurana Peter   Budovateľov 109/14 013 05 Belá 25.6.2012
ZZ OZZ 092/4/2012-ZZ-OZZ Tolnaj Dušan   Komenského 1140/24 024 01 Kysucké Nové Mesto 25.6.2012
ZZ OZZ 093/4/2012-ZZ-OZZ Spolnik Michal   Hollého 1546/73 908 51 Holíč 25.6.2012
ZZ OZZ 094/4/2012-ZZ-OZZ Zálesňák Zdenko     900 67 Láb 276 27.6.2012
EZ P 095/4/2012-EZ-P Forró Bálint     925 91 Kráľová nad Váhom 346 29.6.2012
ZZ OZZ 096/4/2012-ZZ-OZZ Masariková Stanislava   Hlohovecká 399/55 922 31 Sokolovce 17.7.2012
ZZ OZZ 097/4/2012-ZZ-OZZ Bolech Erik   kpt.Jaroša 987/4 957 01 Bánovce n/Bebr. 25.7.2012
ZZ OZZ 098/4/2012-ZZ-OZZ Merka Albert   Štefánikova 106/3 949 01 Nitra 25.7.2012
ZZ OZZ 099/4/2012-ZZ-OZZ Illes Robert     941 21 Komoča 27.7.2012
EZ P 100/4/2012-EZ-P Kovaríková Zuzana Ing. Viničná cesta 692 968 01 Nová Baňa 31.7.2012
EZ P 101/4/2012-EZ-P Macko Milan Ing. Čierny Lúh 26 968 01 Nová Baňa 31.7.2012
EZ P 102/4/2012-EZ-P Nagy František Ing. Mierová 68 937 01 Želiezovce 31.7.2012
EZ P 103/4/2012-EZ-P Valachovič Peter Ing. Kamenárska 1128/3 968 01 Nová Baňa 31.7.2012
ZZ OZZ 104/4/2012-ZZ-OZZ Kunic Marián     922 01 Ostrov č. 82 6.8.2012
ZZ OZZ 105/4/2012-ZZ-OZZ Kún Zoltán   Agátová č. 117/1 930 02 Vieska 22.8.2012
ZZ OZZ 106/4/2012-ZZ-OZZ Novotný Andrej   S.H.Vajanského 4 940 82 Nové Zámky 10.9.2012
ZZ OZZ 107/4/2012-ZZ-OZZ Antalec Miloš   Gaštanová 6 974 01 Banská Bystrica 11.9.2012
ZZ OZZ 108/4/2012-ZZ-OZZ Tánczos Balázs   Dunajská 1306/21 932 01 Veľký Meder 11.9.2012
ZZ OZZ 109/4/2012-ZZ-OZZ Patasi Ladislav   Tichá 1242/43 932 01 Veľký Meder 11.9.2012
ZZ OZZ 110/4/2012-ZZ-OZZ Basila Ivan   Opatovská 207/128 911 01 Trenčín 13.9.2012
ZZ P 111/4/2012-ZZ-P Kujan Vladimír Ing. Klemensova 1 811 09 Bratislava 19.9.2012
ZZ A 112/4/2012-ZZ-A Paška Marian Ing. Špačinská cesta 129/A 917 00 Trnava 24.9.2012
ZZ OZZ 113/4/2012-ZZ-OZZ Juck Ervín   Sklenárová 1363/24 821 09 Bratislava 25.9.2012
ZZ OZZ 114/4/2012-ZZ-OZZ Navara Rastislav   Karpatská 378/5 900 25 Chorvátsky Grob 25.9.2012
ZZ OZZ 115/4/2012-ZZ-OZZ Bíró Benjamín   Mad č. 122 930 14 Dolný Bar 25.9.2012
ZZ OZZ 116/4/2012-ZZ-OZZ Halász Kristián   M.Lieskovského 1356/29 925 22 Veľké Úľany 25.9.2012
ZZ OZZ 117/4/2012-ZZ-OZZ Strnad Marián   Víglašská 3112/19 811 09 Bratislava 25.9.2012
ZZ OZZ 118/4/2012-ZZ-OZZ Macák Juraj   Lipová č. 310/36 900 26 Slovenský Grob 25.9.2012
ZZ OZZ 119/4/2012-ZZ-OZZ Hurban Ladislav   Trlinská 475/13 900 81 Šenkvice 25.9.2012
ZZ OZZ 120/4/2012-ZZ-OZZ Solčiansky Jozef   Lúky 536 951 71 Dolné Sľažany 25.9.2012
ZZ OZZ 121/4/2012-ZZ-OZZ Surovčik Peter   Dolná ružová 234/21 969 01 Banská Štiavnica 25.9.2012
ZZ OZZ 122/4/2012-ZZ-OZZ Kopáčik Eduard   Sklabinská 7519/14 811 09 Bratislava 25.9.2012
ZZ OZZ 123/4/2012-ZZ-OZZ Korenčiak Pavol   Novomeského 2698/13 902 01 Pezinok 25.9.2012
ZZ OZZ 124/4/2012-ZZ-OZZ Očovský Peter     951 81 Nemčiňany 105 25.9.2012
ZZ OZZ 125/4/2012-ZZ-OZZ Lamacký Ján   Kvetná 481/1 900 28 Ivanka pri Dunaji 25.9.2012
ZZ OZZ 126/4/2012-ZZ-OZZ Macák Jozef   Lipová 310/36 900 26 Slovenský Grob 25.9.2012
ZZ OZZ 127/4/2012-ZZ-OZZ Varga Ladislav   Belanského 224 024 01 Kysucké Nové Mesto 25.9.2012
ZZ OZZ 128/4/2012-ZZ-OZZ Zsemle Roland   Töböréte 336 929 01 Kútniky 25.9.2012
EZ P 129/4/2012-EZ-P Strapina Ivan   Hollého 8 911 01 Trenčín 28.9.2012
EZ P 130/4/2012-EZ-P Beňo Martin Mgr.   951 26 Šurianky 28.9.2012
EZ P 131/4/2012-EZ-P Tarabová Magdaléna Ing. A. Trajana 12 921 01 Piešťany 28.9.2012
ZZ P 132/4/2012-ZZ-P Bordács Alexander Ing. Vnútorná Okružná 65 945 01 Komárno 9.10.2012
ZZ P 133/4/2012-ZZ-P Bordács Balázs Ing. Vnútorná Okružná 65 945 01 Komárno 9.10.2012
ZZ A 134/4/2012-ZZ-A Dragúň Marián Ing. Víťazstva 22 945 01 Komárno 9.10.2012
ZZ A 135/4/2012-ZZ-A Mészáros Attila   Eötvösova 2668/34 945 01 Komárno 23.10.2012
ZZ OZZ 136/4/2012-ZZ-OZZ Siska Rudolf   Košická 12 060 01 Kežmarok 23.10.2012
ZZ OZZ 137/4/2012-ZZ-OZZ Csonka Peter     935 52 Šarovce 23.10.2012
ZZ OZZ 138/4/2012-ZZ-OZZ Bakači Štefan   Saratovská 49 934 05 Levice 23.10.2012
ZZ OZZ 139/4/2012-ZZ-OZZ Siekela Zdenko   Uhliská 40 935 05 Pukanec 23.10.2012
ZZ OZZ 140/4/2012-ZZ-OZZ Vražel Viliam   Perecká 28 934 05 Levice 23.10.2012
ZZ OZZ 141/4/2012-ZZ-OZZ Pista Ľuboš     956 37 Malé Hoste 196 23.10.2012
ZZ OZZ 142/4/2012-ZZ-OZZ Úradník Rudolf     013 15 Fačkov 137 26.10.2012
ZZ A 143/4/2012-ZZ-A Brindza Štefan   Hlboká 57 949 01 Nitra 30.10.2010
ZZ P 144/4/2012-ZZ-P Brindza Štefan   Hlboká 57 949 01 Nitra 30.10.2012
ZZ P 145/4/2012-ZZ-P Šrank Marek Ing.   951 04 Veľký Lapáš 30.10.2012
PZ A 146/4/2012-PZ-A Samuel Miroslav   Čsl. Armády 1020/2 927 02 Šaľa 22.10.2012
ZZ OZZ 147/4/2012-ZZ-OZZ Šichman Mário     013 54 Kolárovice 17 16.11.2012
ZZ OZZ 148/4/2012-ZZ-OZZ Kohút Peter     914 43 Omšenie 37 16.11.2012
ZZ OZZ 149/4/2012-ZZ-OZZ Behan Jozef   Kukučínova 472/25 019 01 Ilava 16.11.2012
EZ P 150/4/2012-EZ-P Csiffáry Ronald Bc. Nezábudková 6 927 01 Šaľa 30.11.2012
EZ P 151/4/2012-EZ-P Székházi Emanuel Ing. Vávra Šrobára 570/4 927 01 Šaľa 30.11.2012
ZZ OZZ 152/4/2012-ZZ-OZZ Gajdoš Daniel   Iňa 57 935 35 Tehla 4.12.2012
ZZ OZZ 153/4/2012-ZZ-OZZ Szabó Marián   Čajkovského 423/25 949 01 Nitra 4.12.2012
ZZ OZZ 154/4/2012-ZZ-OZZ Jeleň Milan   Mierová 1360/11 064 01 Stará Ľubovňa 4.12.2012
ZZ OZZ 155/4/2012-ZZ-OZZ Boguský Ján     958 41 Veľké Uherce 1004 4.12.2012
ZZ OZZ 156/4/2012-ZZ-OZZ Števuľa Zdeno   Komenského 1427/11 031 01 Liptovský Mikuláš 4.12.2012
ZZ OZZ 157/4/2012-ZZ-OZZ Neilinger Peter   Veľká Lúč 95 930 03 Lúč na Ostrove 3.12.2012
ZZ OZZ 158/4/2012-ZZ-OZZ Esztergályos Géza   Eötvösa 43/16 945 01 Komárno 3.12.2012
ZZ OZZ 159/4/2012-ZZ-OZZ Viola Ondrej   Palatínova 2732/65 945 01 Komárno 3.12.2012
ZZ OZZ 160/4/2012-ZZ-OZZ Csöbönyei Ladislav   Hrnčiarska 1/18 945 01 Komárno 3.12.2012
ZZ OZZ 161/4/2012-ZZ-OZZ Adámek Boris Ing. SNP 124/7 914 51 Trenčianske Teplice 30.11.2012
ZZ OZZ 162/4/2012-ZZ-OZZ Beňo Stanislav   SNP 126/12 914 51 Trenčianske Teplice 30.11.2012
ZZ OZZ 163/4/2012-ZZ-OZZ Greguš Roman   SNP 14/20 914 51 Trenčianske Teplice 30.11.2012
ZZ OZZ 164/4/2012-ZZ-OZZ Vajda Jozef   Tichá 710/67 932 01 Veľký Meder 18.12.2012
ZZ OZZ 165/4/2012-ZZ-OZZ Vajai Juraj Ing. Lesná 1784/92 932 01 Veľký Meder 18.12.2012
ZZ OZZ 166/4/2012-ZZ-OZZ Lay Ágoston   Rákócziho 233/35 945 01 Komárno 18.12.2012
EZ P 167/4/2012-EZ-P Markusek Peter   Štúrova 65 941 11 Palárikovo 17.12.2012
EZ P 168/4/2012-EZ-P Pavlovič Ivan Ing. Nová 595 958 01 Partizánske 17.12.2012