Výchova a vzdelávanie

Profesionálny kouč James J. Heidem povedal pre časopis Ľudský kapitál: „Robte správnu voľbu. Pasivita je voľba. Nevyhľadávanie znalostí a vedomostí je voľba. Ak sa neučíte, nerastiete. Ak nerastiete, umierate. Najväčšia výzva, ktorá stojí pred spoločnosťou aj jednotlivcami, je naša schopnosť zmeny. Pretože svet sa mení tak rýchlo a často, že sa musíme adaptovať na zmeny.“

Vieme, že len aktívny prístup je základom dlhodobého spoločného partnerstva s klientom. Preto Technická inšpekcia, a. s., začala organizovať celonárodnú akciu pre odborníkov zaoberajúcich sa bezpečnosťou zariadení – konferenciu Bezpečnosť technických zariadení.

  • Chceme, aby tu bolo možné získať aktuálne informácie o zmenách v legislatíve, ktoré Vám pomôžu adaptovať sa na uvedené zmeny.
  • Chceme sa stretávať a vymeniť si objektívne poznatky z praxe zo všetkých oblastí priemyslu.
  • Chceme vzájomne komunikovať o riešeniach pre vyššiu spoľahlivosť a bezpečnosť zariadení.
  • Chceme mať časový priestor počúvať Vás.

Ak hľadáte viac ako informácie, príďte na konferenciu, kde získate viac! My máme nielen dostatok skúsených odborníkov, ktorí dokážu klientovi odborne, rýchlo a kvalitne pomôcť, ale ponúkame aj pridanú hodnotu dlhoročnej praxe v regióne, ktorá znásobí potenciál Vašej spoločnosti.